Koszulki

W pierwszej chwili myślałem, że to prezentacja koszulek Newcastle.
Mnie się nie podobają jako dwójka ManU, podobnie jak nasze stroje nr 2 i 3.

1 polubienie

Nasze stroje wyjazdowe nie prezentowały się tragicznie źle, nawet nieźle wyglądają ale i tak dużo im brakuje :slight_smile:

1 polubienie

Zdawało mi się, że jak podpisywaliśmy z Nike to był to jeden z wyższych kontraktów w EPL a tu się okazuje, że Totki mają więcej od Nike od nas?! Mieliśmy mieć 20proc profitow. WTF

Ogólnie to ten kontrakt zakładał, że LeBron, Drake i inne gwiazdy ze stajni Nike będą promowały LFC I jakoś cholera tego od tych 3 lat nie widać. Zastanawiam się czy jednak deal z NB nie wyszedłby lepiej …

Oni dawali bodajże 45 mln a to jak widać i tak połowa tego co dostaje ManU…

A tego co pamiętam to my podstawy dostaliśmy mniej niż NB nam dawało ale za to procent od sprzedaży i wielkość marki jaką jest Nike zadecydowały.

To są pewnie fixed price, Liverpool dostaje 30 mln pod taką postacią, ale dodatkowo 20% z każdej sprzedaży, co powinno dawać około ~70 mln funtów na sezon od samego Nike.

U nas tak naprawdę dostajemy około 70 milionów rocznie. Kwota stała to 30 milionów funtów +20% od sprzedaży klubowych koszulek/gadżetów. W linku poniżej dokładna analiza.
Umowy sponsorskie klubów PL

Dziękować za materiał. Jak teraz czytam to w tym sezonie będziemy negocjować renewal umowy. Patrząc na oponentów, którzy będą negocjowali w kolejnych latach - oczekiwałbym 100 mln rocznie. Niestety zbiegło się to w czasie z naszą nieobecnością w LM, co osłabia pozycję negocjacyjną. Niemniej - nie spodziewam się, że zmienimy dostawcę na np. Addidasa.

W tym sezonie to jakoś sabotaż z tymi koszulkami? :thinking:
Tak wygląda trzeci komplet na nadchodzący sezon…

1 polubienie

O matko jaki syf :face_vomiting: Miałem nadzieję, że przecieki co do 3. kompletu nie okażą się prawdą, a tu takie niemiłe zaskoczenie. To się nawet na treningówki nie nadaje.
Pierwszy komplet i drugi elegantia gallia :heart: Trzeci nie do zaakceptowania (jak nasza polityka transferowa)… :nauseated_face:

Nawet nie chce mi się tego skomentować. Tragiczne, ohydne, brzydkie.

ktoś ma pojęcie czy na Nike, albo gdzieś wystartuje sprzedaż nowej koszulki bramkarskiej?

1 polubienie

Do jutra mogę skorzystać z rabatu 25% na nike. Jak ktos chce mogę wam coś zamówić z rabatem żeby się nie zmarnował.

Ale cudeńko

3 polubienia

O co chodzi z tą koszulka ? Przeróbka ? Czy będzie taki jeden rzut do sprzedaży . Chce taka :slight_smile:

Niestety tylko koncept

Jakby ktos chciał się poczuć jak Jurgen przy linii bocznej to promocja na fajna kurtkę Nike wypełnioną pierzem znajdziecie tu:

Kurtka

3 polubienia

Witam. Ostatnia meczowa koszulka jaką kupiłem była marki Reebok, więc sami rozumiecie że nie jestem na bieżąco. Gdzie teraz sie kupuje oryginalne koszulki w cywilizowanej cenie? Dziękuję za rady. PEACE

Na stronie/apce Nike, jak chcesz w lepszej cenie to poczekaj na jakąś promocję. Często dodają jakiś kod na 25% zniżki dla członków (użytkowników z kontem)

Na Zalando i Zalando Lounge trzeba polować, szczególnie na tej drugiej.

Oby faktycznie takie były. Cudo🔥

Takie domówki podobno.