Koszulki

Nie wiem jak W Polsce, ale w UK Sport Direct to najtańszy sklep sportowy. Niestety koszulki nigdy nie są tanie, ale zazwyczaj gdy wychodzi nowy model nieznacznie spada cena tych z zeszłego sezonu.
Co do koszulek wyjazdowych, wg. mnie nie są jakieś złe takie trochę w stylu Minecrafta dla mojego dzieciaka się nada, za to do koszulki bramkarza ciężko się przyczepić.

i na razie nigdzie jej nie można kupić, tej bramkarskiej

1 polubienie

Bramkarza mozna zamówić z oficjalnej strony, ale tania nue jest…

footyheadlines wrzuca update na temat trzeciego kompletu Leaked: Liverpool 23-24 Third Kit vs Argentina 2022 World Cup Away Kit - Footy Headlines

podoba mi się

Młody już nie jestem, stary też jeszcze nie, ale mam nadzieję, że się doczekam ładnej koszulki Liverpoolu z całym herbem, a nie tylko z samym liverbirdem… Ale głupia ta moda na takie “minimalistyczne” herby… :confused:

1 polubienie

To nie głupia moda, tylko twoje poczucie estetyki. Rozumiem, że ci się tak może podobać, nie mniej koszulki projektują profesjonaliści od zarządzania marką. Każdy ma swoje, a twoje po prostu nie nadąża za obecnymi trendami, co w zasadzie sam wspominasz.
Nasz Herb/Logo jest idealny bo nie dość że nawiązuje do klasycznych koszulek gdzie herb był pozbawiony wielu elementów nie pasujących do siebie to jeszcze kolorystycznie można go było schludnie i ładnie wpasować.

Mówienie, że coś jest głupie jak się czegoś nie rozumie, albo nie nadążą albo ma się inne poczucie estetyki to ignorancja.

Nazwanie koszulek głupimi rzeczywiście może nie najlepsze określenie, ale minimalistyczne loga wyglądają po prostu gorzej , jak podróbka z Chin (tak wiem wszystko jest tam produkowane). Do tego Nike ma słabość to jakiś abstrakcyjnych wzrorów i nasz strój wyjazdowy jak i 3 komplet są bardzo słabe, na szczęście domówka jest dobra, a w tych strojach będziemy widzieli piłkarzy najczęściej.

Ja sam tęsknię za dobrze wyglądającymi strojami piłkarskimi w Liverpoolu z pełnym logiem, ewentualnie z pełnych logiem w kolorach szarości.


Widać w Nike specjaliści projektują trykoty żeby wywoływały kontrowersje, czy to w dobrym czy złym świetle bez różnicy.

To jak w piratach z Karaibów. To najgorzej wyglądająca koszulka o jakiej słyszałem/widziałem, ale słyszałeś. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Tamte biało zielone koszulki są już oficjalnie ogłoszone jako nasze wyjazdówki na nowy sezon?
Wiecie może, na jakiej stronie (o ile takowa w ogóle istnieje) można śledzić z innych klubów?

Na footy headlines możesz popatrzeć na wzory koszulek innych klubów. Tam jak coś się pojawi to na 99 procent będzie oficjalne.

Dzięki wielkie!
Aaa jeszcze jedno.
Wiadomo, kiedy będą ogłoszone trzecie trykoty?

Pewnie jeszczcze przed startem sezonu ale na w/w stronie masz przecieki :grinning:

@edit: kein problem :wink:

W sumie odwiedziłem i prawie wszystkie domowe i wyjazdowe są już tam podane :slight_smile:
Dzięki za pomoc ;)!


Myślałem, że wyjazdówek nic nie przebije.
Myliłem się.
Jedna z gorszych koszulek piłkarskich, jakie widziałem.

5 polubień

Na dyskotekę do klubu w sam raz.

Tak bardzo żałuję, że to Nike nas wziął, a nie Adidas. Oni robią tak piękne koszulki. Chociażby te stroje wyjazdowe od Manchesteru, świetne są. Jeden taki wzór i jest ładniejszy niż wszystkie (poza beżem i aktualnymi domowymi bo są całkiem okej), które nam nike sprezentował, razem wzięte

3 polubienia

To chyba sprawa mocno indywidualna. Jak podobają mi się projekty adidasa, tak uważam, że ten którym się zachwyciłeś to najgorsza koszulka jaką widziałem na ten sezon.

2 polubienia

Prawda, że to sprawa indywidualna

Ale co do tego, że adidas >>>> Nike to jesteśmy wszyscy zgodni XD

Dobrze to ująłeś.
Od siebie dodam, że nie ma co wyzywać inwektyw do osób o odmiennej opinii niż moja.
Bo moja jest taka, że to najlepsza koszulka, które zobaczyłem na ten sezon i jedna z najlepszych, jakie w życiu zobaczyłem.

Mi tam też się podobają te koszulki United.
Nasze wyjazdowe i 3 stroje są dramatyczne.
Domówki są ok.
No ale najważniejsze tak naprawdę są pieniądze z kontraktu i klub zawsze wybierze kto da więcej , bez względu jak brzydkie stroje tworzą.

Na szczęście stroje się co roku zmieniają, więc zawsze można się wstrzymać rok z zakupem.