Koszulki

Pojawił się rozmiar “S” jedynie, ale może warto tam śledzić

https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-liverpool-fc-2021-22-stadium-4wfRsl/DB2558-111

1 polubienie

Podbijam, też szukam takiej ale S

ktoś wie, gdzie można takową dorwać?

3 dni temu S była? często tam odświeżają magazyny?

Raczej tylko koncept, ale mogliby zrobić coś w tym stylu kiedyś.

Robią limitowane wersje zaczernione (blackout) i to na taką wygląda.


3 polubienia

Ale zajeb… Kurde czemu chodź raz Nike nie może zrobić takiej wyjazdówki czy nawet 3 strój.

2 polubienia

New Balance zrobił po paru latach limitowaną koszulkę Liverpoolu i jest kilka razy lepsza niż wszystkie koszulki od nikea razem wzięte

4 polubienia

Orientujesz się może czy jest jeszcze gdzieś możliwość zakupu takiej koszulki?

Od New Balance tylko na licytacjach i w outletach (o ile dorwiesz) Nike zrobiło nową serię z retro blackout, jest na oficjalnej stronie sklepu.

Mi się podobają.

2 polubienia

Mi się kompletnie nie podobają, wyglądają jak nieudolna próba naśladowania wzoru z 2017/2018

No cóż jak widać jedna dobra koszulka to szczyt możliwość Nike

2 polubienia

Ciężko mi się odnieść, jak ktoś wspominał, ma to być nawiązanie do 2001 roku. Może musiałbym zobaczyć na żywo tą koszulkę. Ale w pierwszej kolejności i tak priorytetem jest czerwona :wink:
EDIT: jednak widzę na profilu Liverpoolu, że pozuje w niej Fowler i to nawiązanie do lat 90.

Akurat te “celtic’ówki” z 17/18 były nawet fajne. Ale to jeszt szkaradztwo nawiązujące do wyjazdowych trykotów z sezonu 95/96. Wygląda, jakby się tekstura nie doczytała.

No te z 17/18 to są moje ulubione koszulki, które widziałem w swojej karierze kibicowania, a te to uhhhh ughhh
20230630_110526

1 polubienie

bramkarska za to myśle, że będzie hitem!
ktoś wie gdzie można ją już u nas zakupić?

1 polubienie

Pewnie będzie na stronie Nike ale kiedyś widziałem też sporo koszulek piłkarskich, w tym Liverpoolu, w sklepie Sports Direct (był taki w katowickim Supersamie na pierwszym piętrze). Ale ceny powalają, chyba trzeba polować na te z zakończonego sezonu.

Czy ktoś się orientuje czy idzie gdzieś w Polskim sklepie kupić koszulki z LFC NAME & NUMBER ?

Pod stadionem kiedyś mieli

Dobra już kupiłem z oficjalnej strony

to juz nie istnieje niestety