Koszulki

Wow teraz to mnie Nike zaskoczył

Super jest, również nie podoba mi się owalne szycie, ale design i kolory są na tyle fajne, że jestem w stanie to wybaczyć

Muszę przyznać, że na 99% będzie to pierwsza koszulka Liverpoolu z Nike, którą kupię. Domowa mi się bardzo podoba, ale poczekam jeszcze na drugi i trzeci komplet i wtedy zdecyduję na co wywalę 600-700 zł… xDD
PS. Ceny tych koszulek to już naprawdę kosmos… :confused:

1 polubienie

Bardzo podobają mi się te koszulki, super obszycie, lubię styl retro. Czy kupię kwestia względna, pewnie będą sporo kosztować, taniej to już było. Ale naprawdę fajna kolorystyka.

https://www.nike.com/pl/t/meska-koszulka-pilkarska-dri-fit-adv-liverpool-fc-match-2023-24-4H2Gr7/DX2618-688
No i mamy to… 650 zł za meczówkę… xDD

1 polubienie

650 zł to już jest kosmos, ciekawy jestem czy dla osób mieszkających w UK cena też jest wysoka za nową koszulkę

4 polubienia

na Nike.com jest dużo rzeczy LFC w wyprzedaży, dodatkowo od dzisiaj działa kod rabatowy SHINE23 który daje dodatkowe 25% zniżki, np. koszulki z tego sezonu wychodzą za jakies 180zł.
Dużo innych rzeczy klubowych też za fajną cene

LINK

3 polubienia


Dzięki za cynk

7 polubień

Świetnie się te nowe koszulki prezentują, zwłaszcza podoba mnie się bluza bramkarska Alliego.

4 polubienia

Prawdopodobnie wyjazdówki na przyszły sezon.

https://twitter.com/AnythingLFC_/status/1663830659079479296?s=20

No takie wyjazdowe z sezonu 17/18 wannabe

Tamte były świetne, te kompletnie mi się nie podobają :confused:

Latały już dosyć długo po sieci, a nie wiadomo co z trzecim kompletem ?

W necie można znaleźć coś takiego

Mi się całkiem podobają, dużo zmienia ta faktura, której na zdjęciach nie było zbytnio widać.

@perelka właśnie też te widziałem, ale żadnego filmiku na razie nie.

Te wyjazdowki to prawie kopia strojów sprzed… 15, 20 lat? Tyle, że wówczas były one chyba tak kuriozalnie szerokie, tak sie wówczas szyło stroje pilkarskie, jakby o pięć numerów za duże.
Fajna faktura materiału, ale jednak te zielone wstawki mi nie pasują, wolę prostotę.

Obrzydlistwo.
Wręcz nie mogę na nie patrzeć.

Wyglądają jakby chcieli wydrukować koszulki z ery Carlsberga, ale im tuszu zabrakło i drukarka zaczęła się zacinać. Dramat

1 polubienie

Jest taka ikonka którą można byłoby użyć, aby opisać wrażenia związane z tą koszulką… ale oszczędzę Wam tego.
Okropna, gorsza od obecnej wyjazdowki.

witam. czy ma ktoś na zbyciu trzecią koszulkę z sezonu 22/23? była dopiero promka na nike ale niestety spóźniłem się :pensive: gdyby ktoś miał rozmiar L to proszę o kontakt na priv

to bierz XL albo dołóż to wersji Match 150zł :wink:

Witam !
Mam do Was pytanie Czy jest możliwość zakupu nowej koszulki wyjazdowej z sezonu 2021/22 L lub XL ? Niestety prześledziłem kilka sklepów internetowych i albo nie ma , lub towar niedostępny.

1 polubienie