Koszulki

Tez ja mam,mega koszulka,jedna z moich ulubionych :+1: :smiley:

1 polubienie

Wyglądają lepiej niż wcześniej, ale to nadal takie 2/10.
Mogli dać po prostu białą bez tych zielonych kwadratów.
W ostatnich latach nie mamy szczęścia do wyjazdówek.

Domowe całkiem spoko.
Lubię jak koszulki Liverpoolu mają taki bardziej intensywny/krwisty kolor, a nie takie wiśniowe kolory.
Najlepsze stroje mieliśmy chyba przez pierwsze lata Warriora/New Balance.

@radzimordka ja dobrze wspominam jakiś tam komplet domowych strojów Warriora takich dosyć mocno Czerwonych z złotymi/żółtymi wstawkami.

Żałuję trochę tej umowy z Nike, nie przełożyło się to jakoś na nasz budżet transferowy, a co tu dużo mówić ogólnie ich stroje są trochę meh…

Z Warriorem w Europie się wyróżnialiśmy.

Zeszłoroczna wyjazdówka (ecru) była rewelacyjna, dwa lata temu ta szaroczarna też, w sezonie mistrzowskim LM ta jasnoszara - rewelacja. Obecnie ciemnozielone są genialne, natomiast to wszystko kwestia gustów - ja nie mogłem patrzeć na te żółte stroje sprzed roku, obecna ‘dwójka’ też mi nie pasuje.

Ta białozielona szachownica sprzed lat mi się nie podobała, zwłaszcza że to były czasy koszulek w typie ‘o kilka numerów za duże’, ten obecny projekt z zielonymi też kiepski, zresztą coraz częściej wzory są na siłę udziwniane, jak ta nasza obecna ‘dwójka’ czy zielona sprzed dwóch lat (ale kojarzy się z 4-2 na OT), wolę prostsze motywy.

Ja bardzo tęsknię za NB, moje ulubione koszulki to przede wszystkim wyjazdowa z sezonu 17/18 i domowa z sezonu mistrzowskiego

Od nikea są tylko dwie koszulki, które mi się podobały i są to domowe z sezonu 2020/2021 i wyjazdowe sprzed sezonu (ecru) Cała reszta jest albo słaba albo mocno mid

Ponoć 3 koszulka na przyszły rok. Tylko dla mnie te tekstury od Nike są fatalne? Na naszą białą z tego roku nie da sie patrzeć.

1 polubienie

Mega słaba

Ale ja się już przyzwyczaiłem do kiepskich koszulek nikea

Dosłownie chyba tylko 2 wzory mi się serio podobały ze wszystkich sezonów jakie nike nam robił

No i wkurza mnie też, że jak nie wzór fatalny, to jeszcze jest ten dziwny krój z owalnym szyciem na klacie, które mnie osobiście bardzo kłuje w oczy

Edit: chociaż widzę, że na tej ze zdjęcia szycie jest znowu jakieś inne, ale też mi nie przypadło do gustu XD

Wszystkie koszulki nike, nie tylko nasze, są fatalne, a o kolorach to już nie ma co wspominać, mam wrażenie że kolory oni dobierają z tego co im pozostaje w magazynach i trzeba to wypchnąć żeby nie zalegało.

Z perspektywy kibica to Nike jest najgorszym producentem strojów Liverpoolu w ostatnich 2 dekadach.
Są brzydkie, nasz budżet transferowy pozostał bez zmian.

Mam nadzieję na jakąś nową współpracę w przyszłości.
Fajnie znowu by było się wyróżniać i mieć jakiegoś Reeboka czy inną ( mniej ) znaną markę niż 2 najpopularniejszych gigantów .

Kremowa “dwojka” z poprzedniego sezonu była rewelacyjna. Tegoroczny trzeci komplet jest tez świetny, za to drugi dramat.
Może po prostu u nike w każdym sezonie jeden komplet powoduje efekt wymiotny, a dwa pozostałe są OK?
Chociaż zgadzam się, że co do całokształtu to nike jest raczej słabe. Jakby projektowali stroje tylko pod kątem sprzedaży koszulek, a nie całościowej estetyki.

1 polubienie

NB czy Warrior też miały swoje mankamenty ale jakoś bardziej przyjaźnie do nich podchodziłem. Na nasz wyjazdowy komplet nie umiem patrzeć, choć nie widziałem go na żywo.

Także, na 99,9% taką koszulkę domową będziemy mieć w przyszłym sezonie. Dla mnie super!

Jeżeli serio to będzie taki wzór i jakość materiału będzie lepsza, żeby nie wyglądała jak ta u góry.

To też będę zadowolony, lubię takie klasyczne trykoty.

Fajny wzór, podoba mi się. To sklep w UK czy w Polsce?

Ten portal zazwyczaj się nie myli lub ostateczny wzór niewiele różni się od ich przecieków. W mojej opinii domowe nawet fajne (7/10), wyjazd jak i trzeci ujdzie. I tak lepsze niż tegoroczne wyjazdówki…

Styl retro,lubie,lubie :joy:

Wzór fajny, ale nie mogę patrzeć na te owalne szycie na górze koszulki

W ogóle mi nie pasuje i bardzo mnie drażni

Mam nadzieję, że ostatecznie będzie mało widoczne jak przy obecnych koszulkach, bo na tym zdjęciu to baaardzo rzuca się w oczy

1 polubienie

Fiimik promujący domowe koszulki na sezon 2023/24.










7 polubień

Cody taki elegancki chłopak, że chyba sam sobie do nowej koszulki sprawie takie białe spodnie!

3 polubienia

Elegancja Francja :joy:
Bardzo mi sie ta koszulka podoba! Retro styl,piekny odcien czerwonego,fajne biale wstawki.
Jak Kolega wyzej w polaczeniu z bialymi spodniami… REWELACJA!

Wreszcie udany projekt domowego stroju ze strony Nike.

Gdyby nie to owalne szycie to byłyby idealne. Ale żeby nie było, że marudzę to uważam, że to najlepsza koszulka od nike. Myślę, że pierwszy raz od czasów NB kupię domówkę, chyba że cena zweryfikuje moje plany :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie