Koszulki

EA zaliczyło wpadkę przez którą gracze Xbox One mogli pobrać Fifę 23 miesiąc przed premierą. Jaki związek ma to z koszulkami Liverpoolu? A no taki, że klub jeszcze oficjalnie nie zaprezentował trzeciego kompletu ale wyciekł on dzięki wpadce EA:

2 polubienia

Wygląda to całkiem fajnie :slight_smile: (takie były też przecieki wcześniej). Ja osobiście kupiłem koszulkę domową z tego roku - polecam, jeśli ktoś by się wahał, dobra jakość materiałów, dobrze leży i fajny odcień czerwieni (jakby dymiona była).

Kupiłeś wersje meczową, czy tą tańszą, stadionową?

Stadionową - 389 zł za koszulkę to i tak dużo :D. Jakość wykonania naprawdę spoko jest, jedyna obawa, że po którymś praniu reklamy sponsorów zaczną pękać bo są wprasowane, nie haftwowane (w przeciwieństwie do Livebirda i znaczku nike)

1 polubienie

Zaprezentowano 3 zestaw strojów, moje osobiste zdanie jest takie po obejrzeniu zdjęć, że bardzo ładne, podobają mi się. Zdjecie pochodzi z Facebooka Liverpoolu.

Powinni w nich grać zamiast tych rozpływających się białych, bo tamte nie dość, że brzydkie to jeszcze pechowe, bo dwa razy nas MUły pojechały.

Fajne koszulki, ale ja osobiście nie kupuje półśrodków i poczekam do następnego lata na “odpowiednią” koszulkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 polubienie

Racja, w zielonych wywieźliśmy 4-2 z OT :laughing:

Wyjazdowy trykot z zeszłego sezonu w wyprzedaży na Nike, niestety tylko rozmiary S i XS są dostępne

Link do sklepu

Koszulka na sezon 2023/24 ma nawiazywac do strojow z 1965 roku czy tez z sezonów 1998-2000


Wyjazdowa natomiast może wyglądać tak

Fajny projekt, tylko nie ten odcień.
Wyjazdowe koszmarne.

Czy wiecie, dlaczego na zmianę występujemy w roznych wersjach domowych koszulek? Chodzi mi o krój cyfr/liter, bo same koszulki są identyczne.

W lidze wszystkich obowiązuje ta sama czcionka, natomiast w Lidze Mistrzów jest już dowolność, stąd inny zestaw koszulek, na których znajduje się czcionka klubowa. Zawsze tak było.

1 polubienie

Górną czcionką gramy w Premier League - jest odgórnie narzucona przez ligę.
Dolna czcionka to “nasz” design, który widnieje na koszulkach w europejskich pucharach i - być może, nie weryfikowałem tego nigdy - pozostałych angielskich rozgrywkach, gdzie nie jest to regulowane przepisami.

1 polubienie

Dokładnie. W Premier League wszystkie kluby mają określoną jedną czcionkę. W pucharach europejskich i krajowych kluby mają dowolność jeżeli chodzi o czcionkę

Domowe całkiem niezłe, ale te wyjazdowe są po prostu straszne

Jeszvze ten paskudny krój z dziwnym naszyciem w kształcie owala przy ramionach i klacie

Ale tęsknię za wzorami od NB…

Wyjazdówka wygląda jakby ktoś przyłożył białą koszulkę do świeżo pomalowanego ogrodzenia. Do pełni “szczęścia” brakuje jeszcze, żeby z innych klubów ubieranych przez Nike wyciekł dokładnie ten sam design, tylko w innych kolorach. NB robiło robotę, ich czarna koszulka bramkarska ze złotymi napisami to wciąż moja ulubiona, którą noszę najchętniej.

image

1 polubienie

Jest mały update, nowy projekt nawiązuje do sezonu 95/96, wygląda to teraz dużo lepiej, niż w trakcie ostatnich przecieków z grudnia:

Widziałem wizualizacje na piłkarzach i zarówno domowe, jak i wyjazdowe fajnie się prezentują.

Te są mid ale oddałbym wszystko żeby okazały się te, a nie te z poprzednich przecieków XD