Koszulki

Czy ktoś wie gdzie można dostać te białe bluzki z długim rękawkiem z zielonymi elementami, które mieli dzisiaj na sobie nasze małolaty?

Powiem Wam, że byłem bardzo zawiedziony tymi koszulkami, ale jak dzisiaj zobaczyłem podczas meczu to uważam, że nie są aż takie złe. Żebyśmy się źle nie zrozumieli, fajne też nie są. O. Po prostu takie nijakie.

Koszulki nie grają, jak zdobędziemy w nich jakiś garnek to będą się dobrze kojarzyć.
Takie retro, kojarzą mi się z zespołem w którym grali Dalglish, Souness czy Grobbelaar.

wiadomo już jak będą wyglądać wyjazdówki i trzecie na 100%?

na 100% nie wiadomo, ale te leaki się w zasadzie sprawdzają

A
Ktoś ma info kiedy zostaną wrzucone do sprzedaży na r golu albo nike?

Bramkarskie, wyjazdówki i trzecie
Nie pamiętam jak to rok temu wyglądało

wyjazdówki rok temu oficjalnie pokazali 30 czerwca i puścili preorder, normalna sprzedaż tydzień poźniej

Tak mi insta podpowiedział - co prawda to fan art ale dla mnie sztos.

1 polubienie

W meczu sparingowym U-19 niespodziewanie piłkarze wyszli w wjazdowych strojach (a chyba oficjalki nie było jeszcze, poprawcie mnie jak się mylę).


@PHILIPS-182 No właśnie ktoś ewidentnie strzelił gafę :smiley: Ciekawy w sumie jestem jak skonstruowane są umowy i czy za coś takiego może być jakaś kara finansowa ze strony Nike.

W tym artykule na footyheadlines piszą, że premiera wyjazdowych strojów została przełożona i ma mieć miejsce 2 sierpnia, a więc może miała mieć miejsce przed tym meczem u-19 i stąd jakieś takie zamieszanie i niedopatrzenie bo parząc na koszulki Eintrachtu to mogliśmy zagrać w czerwonych z tamtego sezonu czy w nowych z nadchodzącego, które miały już premierę… A tak to wyszło trochę dziwnie :laughing:
Edit:
@Drzewiec Myślę, że nikt nikogo za taką “gafę” nie będzie podciągał do odpowiedzialności, za mała szkodliwość a wręcz żadna jak dla mnie :laughing: Ewentualnie będzie głośniej w mediach o Liverpoolu (w co sam nie wierze), że takie coś się stało ale to na plus bo jak wiadomo “nie ważne jak o tobie mówią, ważne by mówili” XDD A tak serio myślę że to przejdzie bez echa no bo niby co tu się takiego stało. Zwykłe niedopatrzenie i tyle. Tylko ludzi zainteresowanych klubem to może jakoś dotyczyć, a tak będzie cicho na pewno o tym. Także żadnego karania nikogo według mnie nie będzie. Ale to tak na mój chłopski rozum :laughing: Bo co tam w umowach to tylko zainteresowane strony wiedzą a i jakby jakieś konsekwencje wyszły to i tak się pewnie o tym nie dowiemy.

1 polubienie

Jeżeli to jest faktycznie koszulka wyjazdowa na nowy sezon to wygląda lepiej niż ta domowa i wtedy zastanowiłbym się nad zakupem :red_circle::smile:

1 polubienie

Ma ktos moze info n/t tego third kit’a?

W Turcji zona mi ja wypatrzyla i kupila za tanioszke, jest przekozacka tylko zastanawiam sie czy to czysty art work czy jednak cos wiecej?

Chyba najlepsza koszulka Nike. Bardzo dobry projekt.

2 polubienia

Nowa wyjazdowa- przedmeczowa. Nike walczy o nowy kontrakt?

Śliczna jest! Ale wyjazdowka to istny majstersztyk, czekalem na taka dluuugo. Stad moje pytanie, orientuje sie ktos gdzie mozna kupic na dlugi rekaw koszulke meczowa procz sklepu na stadionie? W oficjalnym sklepie i na stronie nike nie ma jeszcze, mam nadzieje ze w przyszlosci sie pojawi :slight_smile:

Oficjalnie 3 komplet na ten sezon


2 polubienia

A tu był ten temat. Nie mogłem go znaleźć

2 polubienia

Całkiem ok. Wyjazdówki lubię, domówki bleeee.
Jak na Nike to i tak dobry współczynnik.

Jak zawsze coś mi nie pasowało w koszulkach, tak wszystkie komplety strojów bardzo mi się podobają, tak samo treningówki i bluzy, trzeba zarobić pieniądze i kupić :wink: