Koszulki

SUper jest 3 bramkarska - kozak

Trochę z deszczu pod rynnę, jeśli chodzi o projekty strojów.
Mam wrażenie, że adidas oblatuje wszystkie zespoły jednym projektem strojów, różniących się jedynie kolorami. Takie stroje miały ‘adidasowe’ reprezentacje na Euro, takie mają kluby.

Dla mnie to nie jest wielka różnica kto będzie projektował nasze strony, byle tylko była to największa oferta finansowo, nie oszukujmy się największe marki (czyli właśnie adidas, nike) mają tyle klubów że design będzie zawsze tu średni, a od mniejszych (newbalance czy inne umbro) nie dostaniemy tyle pieniędzy, a i zasięgi mają słabsze i mniejsze punkty sprzedaży.

Dla mnie natomiast dziwne jest działanie nike, przecież oni teraz z marketingowych tuzów to mają tylko Barcelonę (z która swoją drogą negocjują od ponad roku, dużo sprzeczek i było sporo plotek, może wypuszczanych celowo z Barcelony pod negocjacje, że puma jest gotowa przejąć Barcelonę). No na siłę szukając z takich sporych klubów, ale nie takich tuzów to jeszcze chelsea, totki i inter.

Adidas natomiast z samych tuzów - real, junajted, bayern, juve i właśnie dochodzi Liverpool. A skoro w nike w duzych klubach liczyłem np chelsea, to tutaj też trzeba ująć Arsenal czy rome.

Nawet puma ma teraz city, które chcąc nie chcąc marketingowo się sprzedaje, jest jeszcze BVB i Milan.

Nike chyba zmienia swoją strategię marketingową i już nie będzie skupiać się na klubach, bo nie wierzę że Liverpool zmieniał by ich na adidasa dostając podobne pieniądze, a dla nike byliśmy tak naprawdę 2 największym klubem.

Mi się adidas kojarzy z badziewnymi czasami po Reebokowym, aż do Kennego. Ale wiadomo najważniejsza jest kasa do rozwoju klubu. Dlatego pewnie dostaliśmy większy hajs. I Adidas chce zmonopolizować największe kluby na świecie.

Wyszliśmy na pewno lepiej. New Balance po prostu jest za małe na Liverpool.

1 polubienie

Ja stale byłem, jestem i będę zwolennikiem strojów NB - wydaję mi się, że ich stroje były najładniejsze, najciekawsze i NB przez wzgląd na niewielką liczbę zespołów starał się bardzo mocno. Może finansowo nie był to poziom Nike, ale ostatecznie my jakoś wybitnie na tym dealu nie wyszliśmy.

A Nike ma te koszulki po prostu brzydkie.

4 polubienia

W 100% się zgadzam

NB robił świetne koszulki i ani jeden komplet nikea nie był tak dobry jak którykolwiek od NB

Moja ulubiona koszulka “współczesnego” Liverpoolu to właśnie komplet z sezonu mistrzowskiego. Przepiękna i cieszę się, że ją sobie wtedy zamówiłem - szczególnie przez projekty z następnych sezonów

Mam nadzieję, że Adidas się postara, choć muszę przyznać, że preferuje adidasa, a sama zmiana jest dla mnie ciekawa - dość krótko mielismy nike

3 polubienia

Nike miał zrobić całkowicie nowe rozdanie- udział w sprzedaży wszystkich produktów z Liverbirdem dla samego klubu.
Takie to nowe rozdanie i takie rekordowe przychody, że właśnie się rozstali. Coś biznesowo bardzo nie pyknęło :joy:

W 2023 roku mieliśmy 4-te największe przychody z umowy z dostawcą strojów oraz merchandisingu w Europie. Nowa umowa z Adidasem ma ponoć przynosić jeszcze większe korzyści.

1 polubienie

Czyli będzie hajs na kolejny jacht dla pana W.Henrego

1 polubienie

Mnie szczerze mówiąc średnio interesuje kto będzie robił koszulki, byle klub miał z tego większe przychody, bo przecież przeznaczymy to na transfery, tak? Tak? :joy:

No i raczej zawsze któryś z 3 zestawów będzie w miarę sensowny do kupienia, by powiększyć kolekcję. Starałem się kiedyś kupować co sezon domówkę, ale no nie zawsze się człowiek przełamie patrząc na kunszt mistrzów designu :smiley:

Mam nadzieje,ze nasi wlodarze i odpowiedzialni za to ludzie nie dadza sie tym razem namowic na taka bzdurna,moim zdaniem i o tym pisalem od samego poczatku,umowe jak z Nike czyli mala podstawa + procenty.
My spokojnie powinnismy zazadac od Adidasa pieniedzy jak “memnited” a wiec wysoka baza + jakies procenty :smile:

A co do koszulek od amerykanskiej firmy to z “domowek” mam tylko 2 bo reszta byla w mojej opinii szkaradna.A od Niemcow to mam jeszcze czerwona z Stevenem na plecach :muscle:

Bardzo ładna.

Moim zdaniem Nike też stworzyło kilka naprawdę świetnych koszulek. Mój ranking top3:

  1. Absolutnie najlepsza. Prosta, bez kombinacji:

Większym problemem były wyjazdowe i trzecie komplety. Domówki im się udawały, dopiero w tym sezonie wyszło słabo.

Tak wogle to te koszulki z tego sezonu bedą w przyszlości trochę tańsze? Bo narazie to kosmos cena.

No zapewne tak jak trafią do Lumpexów XD, ale jeśli będzie popyt to nie liczyłbym na jakieś wielkie zniżki. Bo sprzedajemy się rekordowo od lat.

Takie biorę w ciemno. Żeby firmy robiły chociaż w połowie tak dobre projekty jak kibice


1 polubienie

Biała to istna petarda i jeszcze te guziczki i znaczek adidasa w formie liścia no mega. Szkoda, że na pewno tak nie będą wyglądać.

Kurde jak to jest, że zwykli ludzie potrafią renderować ładne stroje, a tak bogate firmy projektują kupę…

Ten klasyczny znaczek Adasia o wiele lepszy niż 3 paski i pasuje do Liverpoolu jak najbardziej!

1 polubienie