La Liga

Ale tutaj już nawet nikt nie ukrywa że Barca czerpie benefity sędziowskie, ostatnio co mecz dostaje jakiś prezent od sędziów, mniejszy lub większy + wypłynęła afera z opłacaniem sędziów. Karny z dupy z United, brak ewidentnego karnego w meczu z Valencią, teraz mocno dyskusyjna ręka, serio trzeba być nieźle zaślepionym żeby tego nie widzieć :slight_smile:
Jak pokazał przykład meczu z Arsenalem, nawet ewidentnej ręki można nie zagwizdać więc tutaj naszych przykładów proszę nie poruszać

A ja biore sprawe globalnie!
Niech to bedzie mecz A-Klasy miedzy klubem X a Y to jest dla mnie niewazne-jezeli sedzia odstawia “kaszane” to trzeba o tym naturalnie pisac ale trzeba byc tez obiektywnym.
We wczorajszym konkretnym przypadku decvyzja arbitra nie ma znamion pomylki,predzej (jezeli w ogole!) mozna by mowic o ewentualnej interpetacji gdzie na 10 rozjemcow 8 powie “reka” a 2 nie.

Wszystkiemu winna jest FIFA i ich niejednoznaczne przepisy :rage:
A w meczu z Arsenalem oczywiscie reka byla EWIDENTNA tylko panowie z gwizdkiem i na VARze dziwnie mieli inne zdanie!

Podobno Barcelona uruchomiła w lato kolejną dźwignię finansową na łapówki dla sędziów i działaczy FIFA :stuck_out_tongue::joy:

Źródło: bredzę

@FanLFC25 głupi żart z mojej strony nic więcej.
To, że przez lata Barcelona była faworyzowana to nieoficjalnie każdy raczej wiedział. Mecze z Chelsea to będę do końca życia pamiętał przez sędziowanie.

1 polubienie

czasy się zmieniają Barca ciągle faworyzowana.

Ale że podważasz te zarzuty prokuratorskie czy jak bo nie bardzo rozumiem?

Trzeba być nieźle zaślepionym, żeby to wiedzieć, jako spisek. :slight_smile: Ale, że żyjemy w czasach wszechobecnych tropicieli spisków, nawet się nie dziwię. :slight_smile:

Rozumiem, że Waszym zdaniem te wszystkie zarzuty prokuratorskie to jeden wielki spisek przeciwko Barcelonie? No nieźle

Bardzo fajny artykuł jeśli ktoś chciałby bliżej zapoznać się z sytuacją oskarżenia Barcelony, same fakty, bez żadnych opinii. Ja też swoją opinię zostawię dla siebie, bo pewnie nie jestem obiektywny :wink:

Zawsze jak czlowiek ogladal barce czy real nascie lat temu, to mialo sie wrazenie ze sedziowie gwizdza pod nich. Dobrze, ze szambo sie wylalo, mimo ze wolalbym zeby dotyczylo to realu a nie barcy. Ale i tak powinni poniesc mozliwie jak najsurowsze konsekwencje, jak to zwykle bywa w podobnych sprawach, w koncu w zamian za zlagodzenie kary ktos sie rozpruje i konkretne dowody sie znajdą. A ukarani mogą byc na tylu plaszczyznach, ze moga miec ciekawie :slight_smile: I trzeba przyznac, ze kto jak kto ale skarbówka w Hiszpanii to nie pier** i się w tańcu, jedzie równo ze wszystkimi.

To się strasznie zimno zrobiło w Madrycie🤣
Lewy ze znakomitą asystą drugiego stopnia!
Barca na najlepszej drodze po tytuł mistrza Hiszpanii.

Pył już trochę opadł na Camp Nou i można kilka wniosków wyciągnąć. Barcelona zagrała dobre, ale dalekie od perfekcyjnego spotkanie i pewnie zmierza po tytuł. Po raz kolejny wygrali walkę w środku pola, co u nas przy Fabinho i Milnerze nie byłoby możliwe w każdym, z tysiąca spotkań, które zaczęliby w duecie. Araujo w parze z Kounde zneutralizowali Viniciusa i Królewscy nie wyglądali zbyt dobrze. Tylko tyle, albo aż tyle wystarczyło, żeby trzy punkty zostały w Barcelonie. Swoją drogą Raphinha obnażył dzisiaj braki Nacho w defensywie, co tylko świadczy o tym, w jakiej dyspozycji znajduje się obecnie Salah, który blado wyglądał na tle hiszpańskiego defensora. Obecny Real wydaje się być najsłabszym od wielu miesięcy, a nasza porażka w dwumeczu podkreśla tylko w jakiej jesteśmy dyspozycji.

1 polubienie

Co nie zmienia tego, że ten ‘fatalny’ obecnie Real może zakończyć sezon z Pucharem Europy.

Nic dwa razy sie nie zdarza i tym razem tak wielkiej dawki szczescia Real nie doswiadczy.Moze nawet juz Chelsea zakonczy ich sen o obronie tytulu w LM.
W ogole to Krolewscy moga zakonczyc sezon bez jakiegokolwiek trofeum abstrahujac od KMS.

EDIT: zapomnialem,ze wygrali z Frankfurtem i zdobyli Superpuchar Europy-mea culpa :grimacing:

Widzę że Real wypunktował Barcelonę na Camp Nou niczym nas na Anfield.
Ale ja bardziej odnośnie Gaviego. Rośnie nam kolejny boiskowy przygłup, mam nadzieję że nigdy do nas nie trafi (a takowe newsy łączące go z nami na stronie się pojawiały). Jako kibice LFC chyba nie chcemy w naszej drużynie chamstwa, prostactwa i aktorstwa a ten zawodnik kumuluje w sobie to wszystko na raz.

2 polubienia

Dlatego gra w Barcelonie :laughing:

1 polubienie

Nic mnie tak nie bawi jak piłkarscy troglodyci. Koleś przed kamerą pobił gościa, żeby uratować dupsko powiedział, że zrobił to, bo chłop życzył mu kilka tygodni wcześniej śmierci nienarodzonego dziecka i oczywiście wszyscy bronią oprawcę. Dowodów, że coś takiego powiedział nie ma, sam poszkodowany zaprzecza, ale co z tego skoro kibice wydali wyrok.

Cholerni Rzymie ponad dwa tysiące lat temu stwierdzili, że niedające się usunąć wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego. Na słowa w kierunku Valverde nie ma żadnych dowodów, a pobicie jest nagrane. Banalny case.

Kibicie Realu stosują argument, że za darmo by nie dostał, ale ja się pytam co to za argument? Tak można bronić każdego oprawcę. Wilmont zamordował prezydenta Gdańska? Na procesie mówił, że zrobił to, bo Adamowicz życzył jego córce śmierci. Nie ma żadnych dowodów na to, ale za darmo by nie zabił Adamowicza, więc pewnie tak było. Genialny argument.

Valverde to bandyta i idiota. Jest bandytą, bo pobił gościa choć mógł bez problemu wytoczyć mu proces cywilny o znieważenie. Przynajmniej tak zrobiłby cywilizowany człowiek. Jest jeszcze idiotą, ponieważ zrobił to przed kamerą i na oczach świadków. Kretyn nawet nie myślał o dyskrecji.

8 polubień

Nie zesraj się :man_facepalming: :man_shrugging:

@lfc96pp kolejny wybitny argument buahaha

6 polubień

Koleś przed kamerą pobił gościa, żeby uratować dupsko powiedział, że zrobił to, bo chłop życzył mu kilka tygodni wcześniej śmierci nienarodzonego dziecka i oczywiście wszyscy bronią oprawcę

Nie bronię idiotycznego pobicia bo to nie sposób na rozwiązanie problemów ale zastanawiam się, jaki inny powód tego pobicia? Żeby zdecydować się na taki krok, musiał mocno zajść mu za skórę
Raczej za jakieś boiskowe zaczepki by nie wyłapał

Nie kupuję tego, facet życzy śmierci jego dziecku a ten kilka tygodni później dochodzi do wniosku, że to nie przejdzie i po przegranym meczu wali go w papę.

1 polubienie