La Liga

Na pewno zostawi Ankę z dzieckiem i pójdzie do Arabii :laughing: Nie każdy jest tak głupi i chciwy na pieniądz. Zresztą on w Barcelonie przez kolejne dwa lata będzie zarabiał prawie 30 milionów na rok, więc łatwo nie odejdzie

Barca to sportowo wybór słaby. Większość zawodników która tam przechodzi niestety staje się gorszymi zawodnikami.

Może gdyby ten jeden sezon się wstrzymał to dziś grałby w Realu zamiast jakiegoś Joselu. No i tam realnie zawalczył by o złotą piłkę, Ligę Mistrzów i statystyki by tam robił bo zespół znacznie ciekawszy od Barcelony.

Lewy po prostu jest po drugiej stronie rzeki, czasu nie oszuka. Może nie jestem jakimś wielkim fanem ale jeśli chodzi o złotą piłkę to nie ma w historii bardziej oszukanego piłkarza, powinien mieć dwie a to jak go wyruchali w 2020 to aż szkoda mówić

7 polubień

A byśmy się zdziwili gdyby w 2020 piłkę dostał również Messi xD

Zdziwimy się za rok jak znowu dostanie bo Argentyna wygra copa america a on strzeli hattricka w półfinale z Chile

No tak, w Arabii raczej nie można tańczych bachaty xD

4 polubienia

Różne przypadki sie zdarzają, np Henderson zostawił godność :grinning: A tak serio jakby zaproponowali mu jakiś bardzo wysoki roczny kontrakt to czemu nie?

z czego dwa z karnych a jednego po koźle xD

4 polubienia

Granada - Bilbao widzę na livesport ze anulowany mecz przy stanie 0-1. Ktoś wie co tam się podziało?

Mecz Granada CF — Athletic Bilbao został przerwany po 18 minutach, po informacji, że jeden z kibiców obecnych na stadionie zmarł

2 polubienia

Girona idzie na mistrza, a ja tu z 3 piłkarzy kojarzę(jednego z FMa).

Dovbyk co mi nastrzelał w FM23 to głowa mała!
Co najśmieszniejsze grałem Granadą zanim ściągnęli Dovbyka, ściągnąłem go sam. Proroctwo.

Ciekawe jak to się dalej potoczy.

Carlo Ancelotti przedłużył kontrakt z Realem. To trochę zaskoczenie, bo dużo się pojawiało wpisów, że po zakończeniu kontraktu latem 2024 miał objąć reprezentację Brazylii. Za niego managerem Realu miał zostać Xabi Alonso.
Teraz obaj są związani ze swoimi klubami do czerwca 2026 (podobnie zresztą jak Jurgen).

Myślisz że to przypadek? :slight_smile:

To ma sens. Ancelotti do Liverpoolu, Alonso do Brazylii, a Klopp do Leverkusen.

3 polubienia

Ktoś wie dlaczego dzisiejszy mecz pucharowy Unionistas - Villareal został anulowany? Na livesports widzę, że mecz zakończony wynikiem 1-1 ale z dopiskiem “Anulowany”

Tak patrzę na tą Barcelonę i jaki oni mają dar przepchnięcia meczu, to nawet VARsenal takiego nie ma.
Od września ubiegłego roku ani razu nie wygrali różnicą większą niż jedna bramka. Niesamowite. Dzisiaj zanosi się na kolejne 1-0 jeśli wynik się utrzyma. To są ich mecze od września 2023, remisów i porażek nie uwzględniałem
1-0 Osasuna (trwa - stan na 88min)
3-2 Barbastro
2-1 Las Palmas
3-2 Almeria
1-0 Atl. Madryt
2-1 Porto
2-1 Alaves
1-0 Real Sociedad
2-1 Szachtar
1-0 Bilbao
1-0 Porto
1-0 Sevilla
3-2 Celta

Ogląda ktoś Real Barca ?
Postanowiłem sobie odpalić bez sprawdzania wyniku na flashscore, a tam już 2;0 .