La Liga

2:0, ale Barca nie wygląda mega źle. Trochę ten bramkarz zawalił przynajmniej jednego gola.

Już 2:1.

To dzisiaj jakieś el clasiko było? Jak nisko upadł rangą ten mecz, gdy dowiaduje się o nim po jego zakończeniu, przypadkiem z lfc.pll

3 polubienia

Mam to samo wrażenie, na dodatek był to jakiś finał czegoś tam.
Po tym szambie w Barcelonie to dopiero będzie nudna liga, Real i długo, długo nic. Totalnie ogórkowa liga. Bez podjazdu do BPL, tam można inwestować tylko w pierwszą XI a na ławce mieć akademie i TOP4 gwarantowane czy jak w przypadku Realu mistrzostwo.

Właśnie aż byłem ciekawy jak wygląda porównanie oglądalności El Clasico przez ostatnie lata ale nie mogłem nic znaleźć.

Może ranga czy tam oglądalność mniejsza ale fajnie było zobaczyć jak więcej niż klub dostaje lekcje futbolu :smiley: jak Real weźmie jeszcze tego mekambe to nie będzie na nich mocnych w europie

Bo to puchar Arabii Saudyjskiej. Nawet te zasady są głupie.

EDIT
@FanLFC25 to puchar Arabii Saudyjskiej, gdzie grają 4 najlepsze drużyny z Hiszpanii. Nowy twór w środku sezonu. Nikomu nie potrzebne z piłkarzy, ale właściciele klubów reperują tak długi. No i do tego kolejny powód do el Classico. A głupio było zapraszać tylko Real i Barcelone. Warto obejrzeć Footrolla co Maciek o tym sądzi jako kibic Barcelony.

A to nie był Superpuchar Hiszpanii?

Oczywiscie,ze to byl Superpuchar Hiszpanii tyle ze rozgrywany w Arabii Saudyjskiej i w innej formule

Serio ?! Nie no super rozwiązanie dla lokalsów.
Dramat w jakim kierunku zmierza football.

3 polubienia

Szejkowie sypnęli srebrnikami i LaLiga ściągnęła spodnie.
Ten superpuchar to jakaś parodia, w każdej edycji będzie Real i Barca, chyba, że obie druzyny wypadną poza top3 w lidze.

2 polubienia


Ja nawet nie znam tego eksperta z TVP xD

Że niby Xavi jest lepszym trenerem od legendarnego za życia Ancelottiego? Swoją drogą w Realu bronił Lunin więc jak niby Real lepszy skoro Ter Stegen od lat trzyma świetną formę…

1 polubienie

Też nie czaje tych wyborów.
Xavi to taki Solskjær Barcelony. Ich się nie da oglądać tak słabo grają. W lidze jest to maskowane, bo tam jedynym sensownym rywalem jest Real.

Ancelotti żywa legenda.
Chyba to specjalnie tak robią żeby wzbudzić kontrowersję i dyskusję.

Tak samo było z tym memem i ekspertem VIA oceniającym Ten Haga.

1 polubienie

To expert z youtube, był w Kanale Sportowym a od lutego w nowym projekcie Stanowskiego. Mówi płynnie po hiszpańsku, często tam bywa i w tej lidze się specjalizuje. Bardzo przyjemnie się go słucha.

1 polubienie

Tymi polskimi ekspertami można sobie podetrzeć dup*. Żaden z nich nie liznął piłki na jakimś tam poziomie a udają piłkarskie wyrocznie. Siedzi jakaś zbieranina przypadkowych ludzi, którzy otworzyli sobie kanał na YouTube i pierd**ą jakieś kocopoły, na dodatek atmosfera jest sztwywniejsza jak na pogrzebie a ich gośćmi są jegomoście pokroju jakiegoś Góralskiego czy tego typu parodyści polskiej piłki.

4 polubienia

Klopp się wybił tym że jako ekspert zjechał Bayern. Potem się wybił drugi raz w BVB a najbardziej chyba meczem z Realem.
Z drugiej strony ekspertami bądz trenerami zostają piłkarze jak Nevill czy Henry a potem życie ich wyjasnia.

Ostatnio stwierdziłem, że Solskjear nie był taki zły co do wyników. Punktował super do momentu, aż kupili mu C.Ronaldo.

Ter Stegen tak, ale raczej nie Pena.

Ale ten murzyn z 7 na plecach w Realu jest irytujący, gorzej macha rękami niż Bruno z United.

5 polubień

ahh ten Real końcówka meczu, przegrywają a ty oglądasz i i tak czujesz, że coś strzelą i strzelają …

Ale dupa blada bo i tak odpadli :blush:
Brawo Atleti!