Liga Europy

Pośpieszył się Steven z przeprowadzką do Premier League. Mógł zgarnąć europejski puchar…

O ile z nim za sterem Rangers doszliby do finału. Van Bronckhorst robi świetną robotę w swoim byłym klubie, chociaż zasługi Stevena oczywiste.
Eintracht lepiej wchodził w każdą połówkę meczu, ale bez efektów i później Rangersi odzyskiwali inicjatywę.

No i przegryw z Arsenalu rujnuje Rangersów. Na co on w ogóle wchodził na te karne…

Mega szkoda mi Szkotów.

Eh gen Arsenalu zrobił swoje szkoda mi bardzo Rangersów byli bardzo blisko sensacji zasłużyli na to trofeum taka szansa się nie zdarza zbyt często.

1 polubienie

Ale to Ramsey spierdzielił, wręcz koncertowo!
Gratki Frankfurt :ok_hand:
Szkoda waleczne serca :heart::scotland:

Ale James Tavernier by siadł jako zastępca TAA. Spokojna emerytura w LFC, coś jak Adrian.

1 polubienie

“memnited” :rofl:
Grają pierwszym składem i przegrywają do przerwy 1:0 na… Cyprze!
W każdej lidze blamaże “menczysteru” widzę :sweat_smile:

Nie ma co się śmiać, w PL są przed nami a jakaś gówno liga europy ich tam i tak za bardzo nie obchodzi na poziomie fazy grupowej. pewnie i tak to wyremontują po przerwie
Tak btw, ktoś wie czemu mecz Unionu przerwali?

Tak ich nie obchodzi, że wystawili pierwszy garnitur!
A z “memnited” śmiałem się, śmieje i będę to robił przy każdej nadarzającej się sytuacji.

Bandyci/debile przebrani w barwy Unionu narobili szamba na trybunach-te chwasty trzeba tępić aż do samych korzeni :rage:

Ta grupa to jakiś kosmos :smiley:

6 polubień

Widzieliście bramkę di Marii? cudowna

https://twitter.com/i/status/1628815134935097344

Są gdzieś transmisje meczów LE?

Na Viaplay-akurat włączyłem się na dogrywkę Monaco-Leverkusen :smiley:

Di Maria pierwszym zawodnikiem Juventusu od 2000 roku, który strzelił hat tricka na wyjeździe w europucharach.

Szykują się rzuty karne, kilka minut do końca i remis w dwumeczu

I pięknie Lewy :grinning_face_with_smiling_eyes: :soccer:,Barca prowadzi a “memnited” w tym momencie za burtą.

Memnited, Looserpool, Manshity, KFC Hotspur, CheL$ea, no mamy w Europie gigantów, nie ma co.

4 polubienia

Nie zapominaj o “VARsenalu” czy “Farsie” na przykład :rofl:

Karny raczej z kapelusza, ale fajnie, że to akurat klaun Bruno nabrany na przewinienie, rywal zachował się tak, jak często zachowuje się Portugalczyk.

1 polubienie

Wszyscy się tak śmiali z Martineza, a gość to kozak stoper.

1 polubienie