Liga Europy

Rangersi prowadza 2:0 wiec piękna sprawa.

A WHU prawdopodobnie odpada. Grają w 10 i jeszcze stracili do tego bramke. Są w sytuscji bez wyjścia. Musza się otworzyć…a wiadomo z czym to się wiąże.

Może Gerrard niepotrzebnie odchodził z Rangersów. Mógłby wygrać LE…

Bardzo duży sukces Rangersów, nie pamietam już kiedy grali ostatnio w finale, jakiś początek lat 2000?

Piękna historia Rangersów :wink:

A WHU no cóż…muszą skupić się na lidze (kolejna dobra sprawa dla nas)

1 polubienie

Ależ się Rangersi odbudowali w ostatnich latach - dobre występy w pucharach, dwa razy 1/8 LE, później odzyskane mistrzostwo Szkocji, teraz finał Ligi Europy.

Mogą troszke namieszać w przyszlym sezonie w LM, jezeli wygrają LE wpierw :wink:

No coś ty prawie 2010 jak pamiętam i finał z Zenitem, tuż przed transferem Arshavina do Kanonierków.

Jeśli chodzi o Rangersów to po raz ostatni w finale europejskich rozgrywek byli w 2008 roku (sezon 2007/08). Ostatni sezon Pucharu UEFA. Później rozgrywki zostaly przemianowane i przeorganizowane na Ligę Europy.
W finale przegrali 0:2 z rosyjskim Zenitem.
Finał był rozgrywany na obecnym stadionie Manchesteru City. Wtedy “City of Manchester Stadium” dziś znany jako “Etihad Stadium”.
Był to drugi finał europejskich rozgrywek dla Rangersów.
Pierwszym (i wygramym) był finał Puchar Zdobywców Pucharów w 1972 też z “rosyjską” (wtedy ZSRR) drużyną Dynamo Moskwa . Finał na Camp Nou.

Superpuchar Europy to będzie spacerek dla zwycięzcy LM.

Piszę to dlatego, ponieważ od 2018 roku każdy superpuchar europy kończy są dogrywką

Macie jakaś stronę na której obejrzę skróty ?

Z tego Moyesa to niezły frustrat. Wyładował złość, kopiąc piłkę z całej siły w kierunku chłopca do podawania piłek. Od byłego trenera, takich klubów, jak Everton, czy Manchester United wymagałoby się większego oanowania. Chociaż w sumie… Everton, MU…

Kiedy dziennikarz spytał się go co sądzi o zachowaniu Zoumy to powiedział, że zajmuje się tylko aspektami sportowymi, a inne rzeczy go nie obchodzą. Zwykły kawał dziada. Nic dziwnego, że Ferguson widział w nim swojego zastępcę

Siemanko😉 Mam pytanie. Czy finał Ligi Europy będzie transmitowany tylko w zasranym Viaplay? Teraz szukałem informacji o transmisji w otwartej TV ale nic, a zawsze był😕

Viaplay wykupił prawa do LE i LKE więc obawiam się, że tylko u nich.
Jeśli będzie w TV to dołączam do prośby o info.

te monopole przyprawiają o ból głowy. Sram na ich ofertę filmową ale jak chce piłki to musze płacić za cały pakiet xD… dzięki Bogu za internetowe streamy.

Duzo srania w tym temacie :rofl:
Lecz macie racje! do bani z tymi prawami do transmisji.
Moim zdaniem wszystkiemu winny jest…CANAL+.
Najpierw stracili LM a teraz jeszcze PL a bylo tak fajnie nawet jezeli troche drogo ale w jednym miejscu.
Nawet strzymalbym w dalszym ciagu Nahornego i jego gledzenie przy 3:0 dla nas,ze jeszcze mozemy zremisowac byleby nie trzeba bylo miec “milion” roznych pakietow :face_vomiting:

2 polubienia

Rozne pakiety to jedna sprawa, ale gorzej ze zabraknie komentatorow canal+. To juz nie bedzie to samo, final FA cup na eleven komentowany byl okropnie a viaplay chyba jest jeszcze gorsze.

1 polubienie

Może część komentatorów z C+ przeniesie się do Viaplay po sezonie? Oby tylko nie ci najgorsi…

Ja właśnie mam dziwne przekonanie że zamiast wyciągnąć Pełkę, Rosłonia, Gutkę to do Viaplay uda się właśnie Nahorny

“To by dopiero byla niezwykla historia gdyby…” Nahorny i Twaro przeszli do viaplay. Nie wiem ja tam ich lubie a komentarz bo golu Alissona nie chce mi wypasc z glowy.

1 polubienie