Liga Europy

Var uznał, ze nie ma podstaw😛 ogólnie jakby inaczej uznali, to byłby taki mocno naciągany karny. Ręka mocno nie odstawała i zrobil zawodnik taki jakby ruch nieco chowający ta rękę.

Co do karnego dla Sevili to tam symulka była jak i Pellegriniego wcześniej.

2 polubienia

Pelegriniego nie widziałem ale z komentarza brzmiało jakby jak najbardziej symulował i kartka za to? chyba jak najbardziej. Ale mi chodziło gdzie Abrahm dostał w głowę przed golem Dybali. To już chyba karny???

A to właśnie hmm ciężko powiedzieć trochę walka o piłkę i trafił w piłkę nawet piłkarz Sevilli. W srodku pola byłby faul za niebezpieczne zagranie, w polu karnym już niekoniecznie się gwiżdże z tego karne.

@Snatchi na tym mundialu to gwizdali każda pierdołę, bo mieli takie wytyczne. Nie brałbym przykładów z mundialu ostatniego :sweat_smile:

To akurat dziwne, bo faul to faul. Przewinienie lub jakiś nieodpowiedni atak. Na mundialu 2022 Szczęsny “uderzył” Messiego z rękawicy w głowę bodajże i został podyktowany karny. Tutaj dostał z buta w głowę i nie robią z tego karnego.

1 polubienie

To jest według mnie głupie jak ręka Arnolda gdzie przyjął piłkę i zrobił asystę ostatnio (z Leeds to było?). Bez sensu. Jakby tak “przyjął” w polu karnym to karny a w środku boiska to nic. I asystę jeszcze można robić XDD To jest jedno wielkie XD co się odwala w przepisach i jak bardzo namodzili z interpretacją. To powinno być prostsze wg mnie.

No i właśnie to po co są robione te przepisy i wytyczne dla sędziów? Na każdym turnieju są inne, wiec aż ciśnie się na usta, że to sędziowie mają wpływ na ostateczne wyniki a nie piłkarze…

3 polubienia

Dokładnie, można zagwizdać jak im się widzi, pojeban@ choć wiadomo że nie każde sytuacje są jasne i klarowne. Ręka gdzie zrobił Mane w finale LM 2019 a dziś to czym się różni?

Tak oglądam ten finał i jeśli potraktujemy ten turniej poważnie i porządnie się wzmocnimy latem to wygranie tego trofeum na pewno będzie w naszym zasięgu.
A klubów obydwóch nie darzę sympatią ale z uwagi na Giniego i Zalewskiego niech wygra Roma.

Masz Bono/Martineza w karnych to na 90% wygrałeś

Co prawda nie miałem okazji zobaczyć pierwszej połowy, ale w drugiej sędziowanie to jakiś żart. W ogóle nie dziwię się, że w obecnej chwili Marciniak jest tak doceniany i rozchwytywany, bo w mojej opinii on po prostu nie ma konkurencji. Skoro w drugim najważniejszym finale rozgrywek europejskich jest tak słaby poziom sędziowania to o czym tu mówić… :upside_down_face: Inna sprawa, że w drugiej połowie wyszła typowa taktyka Mourinho i próba zamurowania bramki, a przy tak ofensywnie nastawionej Sevilli to po prostu nie miało prawa się udać.

Roma oczywiście przegrywa po niepodyktowaniu wcześniej ręki w polu karnym Sevilli.

Nie chodzi o to czy jest w zasięgu, ale to powinno być absolutne minimum go wygrać . C’mon, żadna z drużyn tam nie jest na naszym poziomie. Chyba, że by Real i City spadły xD
Chyba że będziemy mieli przewagę w tabeli nad City to wywalone w ten turniej powinien być.

My powinniśmy tą ligę europy za przeproszeniem rozpieprzyć. Za ery Kloppa tylko Real Madryt nas zasłużenie wyrzucał z ligi mistrzów. Raz na ogromnym farcie się udało Atletico (dzięki Adrian). W fazie grupowej mieliśmy problemy z Napoli i to tyle. Musiałby ktoś naprawdę duży spaść z trzeciego miejsca LM, żeby nas zatrzymać.

1 polubienie

Pewnie po złości spadną żebyśmy nie wygrali :grin: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Powinniśmy, powinniśmy. Finał to jest jeden mecz a my potrafiliśmy przegrać w tym sezonie z Leeds, Bournemouth czy Nottingham, o 4:1 z Napoli nie wspominając.

3 polubienia

I w sumie czy my reprezentujemy taki poziom jak jeszcze dwa lata temu i wcześniej żeby wygrać LE? No nie sądzę. Plus napalanie się na takie drużyny jak LFC UNITED JUVE CZY BARCA zawsze będzie większe co nie oznacza że będzie łątwiej z West Hamem, Fiorentiną czy Sevillą (pewnie odpadną po grupie bo LE to ich specjalność XD). To drużyny tylko dla przykładu, a jest jeszcze Real i City wspomniane wyżej XD Nie no tego to nikt nie traktuje normalnie (no ja real trochę).

Inaczej co by nie ujmować finalistą, ale jak tam takie drużyny mogły dojść jak Roma, Rangers czy Eintracht to nie widz innej opcji niż wygrana.

@adamne finał możemy przegrać, zwłaszcza jeżeli zagramy z murarzami. Jednak nie wyobrażam sobie, że nie zagramy w finale. No chyba, że będziemy znowu bić się o majstra i Klopp będzie musiał ekstremalnie rotować

A ja wam mówię nie napalajcie się, choć Klopp potraktuje te rozgrywki pewnie całkiem poważnie i znowu zajedzie skład kiedy nie trzeba bo nie wierze że rezerwami tam będzie grał (nie Klopp) :rage:

No OK, zgodzę się że dojść do finału to pewnie dojdziemy, ale to jeszcze nie jest “rozpieprzenie” rozgrywek. Nie ma co wyrokować teraz jak nam pójdzie bo jeszcze nie wiemy kogo sprzedamy i kogo kupimy, jaka będzie sytuacja w lidze pod koniec sezonu no i czy kontuzje pozwolą nam nie zajechać składu.