Liga Europy

Poziom sędziowania meczu Juventus Sevilla jest tak żenujący, że w okręgówce są lepsi. Co za cymbał z gwizdkiem. Katastrofa. On w ogóle nie panuje nad wydarzeniami na boisku, wali kartki jak porąbany, nawet komentatorzy zauważyli.

W finale LM - Inter
W finale LE- Roma
W finale LK- Fiorentina
Plus w półfinale LM był Milan, w połfinale LE Juve

Renesans?

Makkelie, miałem go za spoko sędziego, zresztą nie oglądałem, to nie oceniam.

@edit

Właśnie widze, że chłop zapomniał pokazać czerwonej kartki Acunie XD

Włosi zdają się być na właściwej drodze aby stać się 3 siłą w Europie po Anglii oraz Hiszpanii jeżeli chodzi o puchary.
Już teraz rozpoczną nowy sezon na tym miejscu przed Niemcami(4 lokata) w rankingu UEFA a za poprzednią i tą kampanię są nawet przed LaLiga😊

Życzeniowi zwycięzcy w tym roku to u mnie:

  • Inter: wiadomo, że nie!!! dla klubów z Manchesteru :rofl:
  • Roma: Jose zostanie wtedy najlepszym trenerem pod względem ilości zdobytych pucharów w Europie :blush:
  • WHU: sympatyczna drużyna, zasłużyli po latach na jakiś triumf :trophy:

Na pewno duży sukces włoskich klubów, prawie jak kiedyś angielskie w LM.

Życzeniowo mam podobnie, rozum podpowiada jednak dokładnie odwrotne rozstrzygnięcia :slight_smile:
Fajnie, gdyby Mou utarł nosa ‘znawcom’, którzy wieszczyli jego koniec w piłce, WHU - wiadomo, Polak w składzie (szkoda, że tylko na ławce w LKE), ale w końcu mogliby złapać europejski garnek.

Oczywiście poczekajmy na finały każdego pucharu, ale jak na razie włoskie kluby zdominowały puchary w tym sezonie - reprezentant w każdym z nich, dodatkowo dwa zespoły odpadły w półfinałach, kolejny w 1/4.

Komu dzisiaj kibicujecie, Sevilla czy Roma? Jeżeli chodzi o moją osobę to wyjątkowo pozostaję neutralny, obejrzę mecz dla samego widowiska (choć to słowo chyba na wyrost :wink: ). Wydaje mi się, że będą karne w tym finale.

1 polubienie

Moim zdaniem Roma wygra 1:0.

Podobnie, obejrzę, ale kompletnie beznamiętnie, za Sevillą nie przepadam, za Roma również, Mourinho to też nie jest mój ulubiony trener, ale Gini i Zalewski… Gdyby grał ktoś z Anglii to miałbym komu kibicować, a tak to pełen relaksik i życzyłbym sobie dobrego widowiska, ale mamy Murowaninio więc podejrzewam, mega nudne 0-0 i karne, albo fuksiarskie 1-0 dla jednej ze stron.

Ufff… myślałem, że finały zaczynają się od kolejnej środy, dzieki za info.

Ja za Romą, chciałbym zobaczyć minę Levy’ego, jak Mourinho zaraz po zwolnieniu z Tottenhamu wygra kolejno dwa europejskie puchary z Romą.

Byłem pewien, że finały idą w logicznej kolejności: LKE > LE > LM.

Finał Ligi Europy:

31.05.2023 r. godz: 21:00

Sevilla - Roma

Finał Ligi Konferencji Europy Praga:

7.06.2023 r. godz. 21:00

Fiorentina - West Ham

Finał LM Stambuł:

10.06.2023 r. godz. 21:00

Manchester City - Inter Mediolan

3 polubienia

Ja za Romą jestem i myślę, że w meczu będzie 2:1 dla Romy. Bez dogrywki.

2 polubienia

Szkoda, że tylko na Viaplay. TVP już mogło się pokusić na ten finał :stuck_out_tongue_winking_eye: Kupowanie dostępów do tych wszystkich lig mnie boli.

w 68. minucie meczu wchodzi na boisku Gini Wijnaldum. Mam jedno życzenie.

1 polubienie

Jest i Gini. Ogólnie co Ibanez zrobił Nuneza :joy::joy::joy:

Ogólnie włoskie kluby w tym sezonie pozamiatały Europę. Nawet jak żadna z nich nie zdobędzie trofeum to w porównaniu z poprzednimi chudymi latami to jest mega krok naprzód :wink:

Czy tylko mi się wydaje że dwie jedenastki nie zostały odgwizdane dla jednej drugiej drużyny?
Oby Roma to wygrała jeśli chodzi o to komu ja kibicuje :slight_smile:

Chyba już nieaktualne XDD

Ktoś mi powie dlaczego nie ma karnego dla Romy?

Sam nie wiem XDD Przed golem Dybali karny, przed chwilą dla Sevilli i teraz dla Romy. Co tam się odwala i to z Varem XDD Toż to takich baboli bez tego nie bywało… Tragiczne sędziowanie? Mało uważnie śledzę bo trochę końcówka w robocie, później powrót do domu ale to co widzę to dramat? Czy się mylę z racji tego że trochę mnie mogło ominąć?

1 polubienie