Liga Europy

Nie, pamietaj ze wygrali jednak Carabao.

https://twitter.com/TheAnfieldTalk/status/1649156224129150980

2 polubienia

“Rzeczywiście coś od 0:7 z Liv pękło w tej drużynie”
Cytat z komentarza na portalu “MEMnited”
Oj będzie ich to lanie przez dekady bolało, oj będzie!
I tak ma być :partying_face:

1 polubienie

Właśnie zobaczyłem co odwalili DDG i Magłaja. Hahaha skandal

Dla tych co nie widzieli

a tu drugi popis w tym samym meczu

De Gea chyba i tak po sezonie odchodzi, może z Sevilla się dogadał :stuck_out_tongue_winking_eye:

@ynwa19 miała być walka o 4 trofea skończy się pucharem pocieszenia i walka o top 4😀

A do tego na OT dwa samobóje, ManU sam się wyeliminował. Natomiast Sevilla zadziwia - obrona przed spadkiem w La Liga i półfinał LE. Ale zaangażowanie w grę pokazali imponujące, ManU w rewanżu nie istniało.

Powodzenia panie Xabi

3 polubienia

Ogólnie coś czuje, że Jose to zgarnie. Jakby tak sie wydarzyło to chyba w następnym roku pora na LM :smiley: To raczej nie w zasięgu Romy już, ale kto wie, może Bayern będzie potrzebował nowego trenera, albo PSG :smiley:

Te dwa sezony w Romie pokazują klasę Mourinho, niezależnie czy się go lubi, czy nie. Wielu wieszało na nim psy i przewidywano koniec jego powaznej kariery… a Mourinho w pierwszym sezonie w Romie - wygrana LKE (pierwszy europejski puchar Romy od jakichś 60 lat), teraz półfinał LE.
Jak dla mnie faworyci w takiej kolejnosci: Juve, Sevilla, B04, Roma.

2 polubienia

Calcio w tym sezonie na fali. Mają bardzo duże szanse na dwa mniejsze europejskie trofea i pewnego reprezentanta w finale LM.

Martinez wypada do końca sezonu, astrologowie ogłaszają miesiąc Magłaja :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jestem za…Juve,tak wiem, te machloje co tez mi sie nie podoba! ale we Wloszech to za nich sciskam kciuki juz od dawna.
Jednak gdyby Sevilla ich wyeliminowala to oni moim zdaniem chyba to wygraja

W perspektywie,oby odleglej! objecia kiedys LFC cieszy trenerski rozwoj naszego Alonso.Niesamowity poscig w tabeli Buli i ten polfinal, po prostu brawo :grinning:

Loku64 gdyby tak wypadli z top4 ale ja i tak mam z nich beke :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

A moim zdaniem lige europy wygra Roma.

3 polubienia

Musiałbym obejrzeć skróty co to wydarzyło się w tych spotkaniach.

Co za wał !!! Przecież kryminał to za mało co tam nie zostało odgwizdane. Przekręt miesiąca.

Mówisz o braku karnego dla Sevilli?
SKANDAL!!! :rage:

1 polubienie

ma ktoś jakis mirror? bo mam ograniczoną mozliwosc przeszukiwania teraz neta :smiley:

Słynna murarka Jose:

i przyniosła efekt. Roma w finale

I raczej z Sevilla. Ciekawy to będzie mecz, niewątpliwie :joy: