Liga Europy

Dlaczego “szmaciarzy”??

Tylko Real w 2019 miał najsłabszy sezon od z 10 lat, czy lepiej. Jakbysmy trafili na nich w tym sezonie albo w 14/15, czy 20/21 to też by się po nas przejechali… oh wait :stuck_out_tongue:

To nie jest mit tylko oczywisty fakt. Nie wygralismy z nimi będąc w najlepszej formie i nie wygralismy bedac slabi. Nie umiemy z nimi grac, przewyzszaja nas mentalnie i taktycznie, sa duzo bardziej doswiadczeni i po prostu lepsi sportowo.

To nie ma znaczenia kto wygladal lepiej w danym spotkaniu, a koncowy efekt. Efekt jest taki, ze ciagle po meczu z nimi wracamy na tarczy, niezaleznie od okolicznosci.

Wypada na 3-4 tygodnie.

Swoją drogą ten Varane to często niedostępny jest przez jakiś uraz.

Dla Manchesteru brak Martineza to duża strata, ratował zespół w wielu momentach tego sezonu, obrona Sevilli zagrała beznadziejnie ale i tak udało im się wyrwać remis.

Wypada im Varane na trochę i Lisandro do końca sezonu (złamanie kości), a do tego na rewanż bez Bruno, nie wiem jak Rash. Ogólnie spore osłabienie, Sevilla powinna to niby wykorzystać, ale nie zdziwiłbym się, gdyby ManU jednak się przepchnęło.

Magłaja w formie, o tym gosciu moznaby ksiazki pisac. Znowu gol po jego babolu. Dzisiaj moze byc koniec united w lidze europy.

Przy Harrym to Lovren był profesor. Gość już mentalnie chyba wyszedł.

Trochę go na konia De Gea wrzucił. 3 zawodników magłaja zamykało, a Hiszpan mu podaje. To wina tak pol na pol.

3 polubienia

Maguire Maguirem, ale podanie de Gea to też był czysty geniusz.

Maguire Maguierem ale Sancho jaki to jest flop, ściągnęli go za 100 mln euro a gość drugi sezon kopie się po czole. Według mnie z Sancho robi się taki drugi Alex Iwobi, z tym, że jest narazie niesprzedawalny z tygodniówką 350k.

2 polubienia

W United ogólnie ich ostatnie transfery mało udane, bo do tej listy flopów śmiało można też dodać Anthonego ( na ten moment), a też mało nie kosztował.

@Snatchi
P.s na moje to zarówno Sancho, jak i Anthony mogą odpalić, tego nie wykluczam.

Sam jakość w 2/3 miesiącu tegorocznych rozgrywek podśmiewałem się pod nosem z Gerealisha, a w ostatnich tygodniach jest jedną z 3 wiodących postaci City.

Antonego bym jeszcze nie skreślał. Niech trochę więcej pogra. Co do United - trochę wstyd, ponieważ mieli predyspozycje zwyciężyć u siebie Seville 5-0 czy więcej. Tymczasem bili sobie samobóje.

Jak ten Antony to tylko potrafi ściąć do środka i oddać strzał, a no i oczywiście bezproduktywnie potańczyć z piłką.
Taki Gakpo ma więcej goli od Niego w PL, a gra pół roku krócej.

btw Casemiro od czasu pierwszej czerwonej kartki mocno obniżył loty.

1 polubienie

Casemiro, a także Rashford wychamował.

Mój wpis z 24 lutego i nadal aktualny.
Zabawne jak przy tylu wydanych pieniądzach, mogą odpaść z Sevillą, a być może wypaść z top 4.
Słabsza forma Rasha może do tego doprowadzić.

@everlast tamten post odnosił się do ostatnich tygodni w lutym, gdzie miał chyba 7/8 meczy pod rząd z bramką co przełożyło się na całkiem niezłą zdobycz punktową w lidze.

A być na poziomie nawet słabszej wersji Salaha to nadal komplement :stuck_out_tongue:

2 polubienia

i ma tyle bramek co Salah w swoim najgorszym sezonie i “totalnie nic nie dający drużynie” :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Piękny wieczór, ManU nie powtórzy nas z 2001 :))

Ogolnie to dzisiaj duzo bardziej emocjonujace mecze niz te wtorkowe i srodowe LM razem wziete. De Gea & Maglaja wybuchowa mieszanka.

1 polubienie

United najmocniejsze od lat a wygra tyle co Tottenham xd

Lech pokazał więcej niż United. I to z mocniejszym przeciwnikiem.

Gdzie ten Kolega co tu ciągle agituje za “MEMnited” i udowadniał jak oni to wygrają LE? :man_facepalming:t2::grimacing:

Parafrazując starą, hokejową przyśpiewkę o mojej ukochanej Polonii podsumuję: hej, heja heja a jo się z “menczysteru” śmieja :rofl::stuck_out_tongue_closed_eyes::partying_face: