Liga Europy

Ja tam dziękuję United za chociaż jakiś plusik przy angielskiej piłce, wstyd na całą Europe by był jeszcze większy.

1 polubienie

Znając United w ostatnich latach, to w przyszłym sezonie będą się kopać po czole na 6 miejscu. Oni raz na 3 lata mają dobry sezon. Akurat w tym im więcej wychodzi, bo: banalna droga do finału pucharu ligi, banalne losowania w pucharze Anglii, przeciętny sezon City w lidze, o LFC i CFC nie wspomnę, i w LE trafili na największego eurofrajera ostatnich lat.

Wątpię, moim zdaniem wygrają LE w tym sezonie.

Haha “troszkę” inne pieniądze krążą w obu klubach, tam wystarczyło, że wypadł na trochę Eriksen i od razu zakontraktowali Sabitzera.

Akurat wypożyczyli. #20znaków

Wszystko jest takie „banalne”:person_facepalming:

Ten Hag to niezaprzeczanie najlepszy trener jakiego united miało po Fergusonie, widać wizje, widać charyzme, widać zmiany.
W zeszłym sezonie większość tych zawodników united była spisywana na straty, teraz widać że po prostu brakowało im odpowiedniego trenera, no i transfer Casemiro ogromnie im pomógł.

@Edum
No widzisz, wszyscy niby tacy słabi, banalne losowania. A potem taki Liverpool wywala się na banalnym Brighton, a w LM dostaje wpier*ol od Realu który w tym sezonie ogląda plecy barcelony.

To jak słaby jest Liverpool w takim razie skoro z tym Forest przegrał? To samo tyczy się Wolves, Leeds czy Brendford. Nie ma w Premier League zespołu który jest ‘banalnym’ przeciwnikiem do pokonania i twój płacz o united tego nie zmieni

4 polubienia

A powiedz mi nie ? W drodze do finału pucharu ligi tylko 2x grali z zespołami z PL - z AV w 1/16 i … Forrest w 1/2. W 1/8 i 1/4 mieli rywali z 2 i 3 ligi.

W pucharze Anglii do tej pory grali ze słabym Evertonem i jeszcze u siebie, i 1ligowym Reading i też u siebie.

Nikt w UK nie miał łatwiejszego losowania od MU, w dodatku w pucharze ligi każdy klub z czołówki dość szybko odpadł. To wygląda jakby wszystko się układało pod nich.

@GrzegorzLFC
Porównujesz Brighton, które jest 7 w PL, do Reading, Evertonu, czy Forrest ? Poważny jesteś ?

A co do Realu, który ogląda plecy Barcy w lidze - Real w LM, a Real w lidze, to dwie kompletnie inne ekipy. LM to ich rozgrywki. Poza tym, Barca w europucharach ośmiesza się co roku od 8 lat.

I najważniejsze - Liverpool gra najgorszy sezon od 2012, MU najlepszy od 2017. Taka mała różnica tylko :wink: .

@GrzegorzLFC Ty naprawdę nie widzisz różnicy między LFC a MU w tym sezonie ? Napiszę Ci to jeszcze raz - Liverpool gra najgorszy sezon od 2012, MU najlepszy od 2017.
Poza tym, nie mówimy o PL, tylko o pucharach. I z Forrest na ich stadionie nie tylko Liverpool stracił pkt, bo takie City czy CFC też, a MU dopiero tam będzie grał :slight_smile:

A losowanie MU w krajowych pucharach jest banalne i Twoje gloryfikowanie ten Haga tego nie zmieni.

Już pal licho wyniki i to gdzie są aktualnie, chyba tylko ślepy nie zauważy pracy ten Haga i poukładania gwiazdek na swoją modłę.

Nie oglądam każdego spotkania MU, ale wyniki mają podobne jak za Jose i Ole w pierwszych sezonach, jak się potem to skończyło każdy wie. Weryfikacja ten Haga to przyjdzie w kolejnych sezonach. Jak zdobywali wicemistrza z Solskjaerem i grali w finale LE, to też każdy twierdził, że wraca mocne United, a potem dostawali 9-0 od Liverpoolu.

Poza tym, śledzę piłkę nożną na tyle długo, że wiem, że jeśli jakiś menago zaczyna tak dobrze jak ten Hag w MU, to szybko kończy :slight_smile: . Każdy duży projekt wymaga czasu, a w tym MU to wygląda jakby działał jakiś efekt nowej miotły, jak za Jose. Mogę się mylić, ale przekonacie się w najbliższych sezonach, że ten Hag nie zrobi z MU z powrotem potentata. U nas też kiedyś byli Houllier czy Benitez :wink: .

1 polubienie

Kazdy ma swoje zdanie i bardzo dobrze :grinning:
Dla mnie “memnited” nie reprezentuje nikogo,czyli nawet nie Anglie :rofl: oprocz siebie wiec nie zycze im niczego dobrego a najlepiej gdyby w ogole nie grali w Europie.
Juz kiedys pisalem ale chetnie sie powtorze: wiekszosc z Was wychowala sie niestety w czasach ich sukcesow ale ja nie! i dlatego najprawdopodobniej mam inny poglad na ta sprawe.
W latach 70-tych i 80-tych oni praktycznie nie istnieli i nikomu to nie tylko nie przeszkadzalo ale i ich takze nie brakowalo a angielska pilka swiecila triumfy,bez nich! na europejskich parkietach.

Dlatego “junited” mowie NO PASARAN!

2 polubienia

@ynwa19
7ca4f0

Sorry :face_with_peeking_eye: musiałem…
A co do United, dla mnie grają trochę bez ładu i składu.
Nawet bramka Anthonego to padła chyba po 4 dobitce.
Grają ponad stan, jak w sezonie Mourinho gdzie zajęli 2 miejsce, co przy ich grze do dzisiaj nie mam pojęcia jak tego dokonali :joy:.
Siłę całego ich zespołu trochę maskuje wybitna forma Rashforda, jak swego czasu u nas Suarez.
No, ale mogę się mylić, Erik ten Hag jednak ma trochę większe doświadczenie niż Solskjær i może być dla nich w przyszłości tym kim dla nas jest Klopp.

Jeszcze tak oglądam tą powtórkę z karnym dla Barcelony, jak tam był karny, to na Nunezie był 100 razy bardziej karny.
E. Karny z dupy ewidentnie

2 polubienia

Karny z kapelusza, a i sam strzał Lewandowskiego chyba też powinien być powtórzony z uwagi na zatrzymanie sie przed strzałem, De Gea musiał sie też zatrzymać żeby nie ruszyć z linii przed uderzeniem i to mu utrudniło obronę.

Karny wcale nie taki kontrowersyjny, Bruno zablokował Balde ręke i go za nią pociągnął. Nie widzę tutaj kontrowersji.

Gdyby takie karne gwizdali, co mecz mielibyśmy po 5-6 jedenastek

1 polubienie

Karny z dupy totalnie, nie ulega wątpliwości. Ja się akurat cieszę, że Farsa odpadła, bo nie cierpię ich jak morowej zarazy, podobnie jak Bayernu. MU jest przynajmniej z Anglii.

Spoko,sie usmialem :joy:
No wlasnie tez mam taki dylemat: czy ten Hag naprawde pchnal ten projekt do przodu-oby nie! czy tez jest jak zwykle czyli krotki przeblysk.
W kazdym badz razie w niedziele bede fanem Newcastle i mam nadzieje,ze w LE trafia na silnego rywala.
Jakiekolwiek podnoszenie :trophy: przez nich juz teraz napawa mnie obrzydzeniem.
A kysz! przepadnij koszmarze :grimacing:

1 polubienie

Puchar ligi to lekko biorą, Newcastle jest w dołku i gra z Kariusem w bramce, to z czym do czego.

Osobiście mam tylko nadzieję, że nie wygrają ligi. Reszta w przypadku tego klubu mnie pi******.

Pary 1/8 finału w Lidze Europy!

Union Berlin :vs: Union Saint-Gilloise
Sevilla :vs: Fenerbahce
Juventus :vs: Freiburg
Bayer Leverkusen :vs: Ferencvarosi
Sporting :vs: Arsenal
Manchester United :vs: Real Betis
AS Roma :vs: Real Sociedad
Szachtar :vs: Feyenoord

1 polubienie

Ble, kibic sukcesu :slight_smile:
Dołączenie do grona kibicowskiego w latach 90-tych jednak bardziej uszlachetnia.