Liga Europy

Kurcze jednak muszę dokończyć ten wehikuł czasu, przenieść się w lata 70-te i powiedzieć temu dzieciakowi “nie bądź za LFC ty kibicu sukcesu” :joy:
Ciekawe kogo wtedy wybierze moja młoda wersja😬

Betis Sevilla… ułomki to to nie są ale “memnited” faworytem.

EDIT: Kolejorz przeciwko Djurgaden czyli znowu Skandynawowie-jest szansa na ćwierćfinał! :muscle: :poland: :grinning:

Całkiem ciekawe pary, w większości trudno wskazać wyraźnego faworyta.
1/4 to już będą pary drużyn ocierające się o LM

ktoś ogląda częściej Aptekarzy i może coś powiedzieć o ich grze? Od kiedy rządzi tam Xabi, to ta drużyna wyszła z mocnego dołka i dobrze punktują.

z tego co ostatnio czytałem, to punktują słabiej niż za poprzednich trenerów

W pierwszych ośmiu kolejkach BL zdobyli 5 punktów (1-2-5), po przejęciu przez Alonso w 13 meczach 22 punkty (7-1-5), więc jest progres, do tego 1/8 LE.
Ostatnio mieli zadyszkę i z czterech ostatnich meczów przegrali trzy (1-0-3).
Trzeba poczekać do końca sezonu z oceną.

1 polubienie

https://www.sport.pl/pilka/7,64946,29545077,doczekal-sie-kiwior-zadebiutuje-w-arsenalu-i-to-w-jakim-meczu.html

Fajnie, że zadebiutuje w końcu :poland: :muscle: :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Beton Arteta w końcu dał mu szansę, trzymamy kciuki za dobry występ :grinning:

Zawalił mocno przy bramce na 1:1.

Tak apropos meczu Sporting-Arsenal to jest fajna ciekawostka dotyczącą 6 najlepszych lig w Europie w kontekście czekania przez wielkie/zasłużone kluby na tytuł mistrza danego kraju.
LFC 1990-2020
Sporting 2003-2021
Napoli 1990-2023?
Arsenal 2004-2023?
BVB 2012-2023?

Czyli po zakończeniu naszej negatywnej serii Sporting obalił rządy Porto/Benfiki a w tym sezonie szykują się aż 3 powroty na tron po latach🙂

1 polubienie

Nie oglądałem dotychczas żadnego spotkania LE w tym sezonie, teraz mam czas i nie wiem co wybrać, United czy Szachtar.
Inne wyniki uznałbym, że nic nie jest przesądzone, 2 x po 2:0, dwa remisy, rewanże na pewno będą ciekawe.
Patrzę teraz na składy, wiedziałem że Joaquin jeszcze gra ale w bramce jest Claudio Bravo :slight_smile:

BVB nie będzie mistrzem.

Lech do przerwy naprawdę nieźle, może będzie wygrana? :soccer::poland::blush:

1 polubienie

Ten to ma jakiś immunitet?

MU odbił sobie porażkę z nami, 4-1 z Betisem, pewny awans.

Faworyt nr 1 w Lidze Europy.

Kibice MU po dzisiaj pewnie w 7 niebie hehe xd.

btw
MU wygrał 90% swoich ostatnich 21 spotkań na Old Trafford. 19 winów, w tym z Liverpoolem, City, Arsenalem, czy Barcelona.

2 polubienia

:clap::clap::clap:Kolejorz! Duża szansa na ćwierćfinał :poland::muscle::blush:

1 polubienie

United mimo klęski z nami i tak mają udany sezon. Ciężko się z nich nabijać bo to oni w tym sezonie coś wygrali i mają szansę na więcej…

No i ? Liverpool w ostatnich 5 latach wygrał 8 pucharów, w tym ligę i LM. MU w tym sezonie może wygrać te same dzbanki co my rok temu (w co wątpię, imo City bierze FA Cup) i LE, której Liverpool z wiadomych przyczyn nie może wygrać od kilku lat, zresztą to się jeszcze okaże, faworytem są sporym, ale to dalej piłka nożna. Jak dla mnie mogę sobie je wygrać, tylko puchar Anglii to trofeum z tier1. LE to tier2, a puchar Myszki Miki tier3.

Ciężko się z nich nabijać po 7:0 z niedzieli ? Chyba Tobie ciężko.
Czytając Twoje posty, dochodzę do wnioski, że Ty przykry strasznie jesteś xd.
Pamiętaj, Liverpool w okresie 30 lat bez tytułu też kiedyś wygrał te 3 puchary w jednym sezonie :wink: .

I Liverpool w tym sezonie też wygrał 1 trofeum, jak coś :slight_smile:

@ynwa19 MU, Arsenal, Juve w takiej kolejności według mnie, jeśli chodzi o faworytów.

Top faworyt to Arsenal! :blush:

7:0! Ha! Ha! Ha! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jest się z czego nabijać przez… lata!

Dla mnie Roma wyzej stoi w zdobyciu LE niz Juventus. Mourinho to specjalista od takich pucharow.