Liga Konferencji Europy

jest 1:3, ale dalej moga walnac na 1:4.

No i lipa, glupia strata i 2:3. Ale trzeba przyznac, ze porzadnie napedzili stracha wlochom i godnie żegnaja sie z rozgrywkami.

2 polubienia

jak juz napisalem po pierwszym meczu, bez bramkarza nic nie wygrasz

on jest po prostu słaby :smiley:

To tylko potwierdza regułę że nie ma słabych drużyn. Lech mógł to wygrać, z wielką Fiorentiną. Napędzili im strachu, zrobili niemożliwe i przez pewien czas myślałem ze to zrobią, ale popelnili idiotyczne bledy w obronie. Pan Rutkowski tak samo szczedzi na obroncow i bramke jak FSG na pomocnikow, tyle w temacie.

A wszyscy ci co pisali ze Fiorentina to poziom nieosiagalny dla nas niech sie zapadnie pod ziemie. Jak widac mozna powalczyc. Kolejna piekna przygoda zapisana na kartach historii naszej XXI wiecznej pilki. Obok Wisly Kasperczaka, Legii Magiery czy Lecha Bakero.

Wielkie brawa :clap::clap::clap: dla :steam_locomotive: ponieważ pokazali się z bardzo dobrej strony.
Oby tak więcej drużyn z :poland: :blush:

Fiorentina zlapala jakis czas temu swietną formę z ostatnich 12 meczy 10 wygrali i 2 zremisowali, byli w duzym gazie. Dzisiaj Lech w ofensywie chyba i tak wyciagnal maxa. Szkoda, ze tak sie ulozyla sytuacja Salomonem, bo to jednak szef defensywy, uefa wykazala sie wyjatkowym skur**synstwem dyskwalifikujac go kilka godzin przed meczem, bo mogli to zrobic kiedykolwiek a zrobili jak zrobili. Ten Dagerstal to tez dobry obronca akurat dzisiaj zrobil glupi blad.

To prawda. Z Salamonem bylby zupelnie inny wynik w pierwszym meczu. Nagle cala koncepcja trenera musiala sie zmienic w dzien meczowy.

Dodatkowo w 1 meczu nie bylo Dagerstala, a Satka nagle wszedl bez rytmu meczowego do skladu na taki mecz. I jeszcze za kartki pauzowal Murawski. Bednarek tez nie mial szczescia przy interwencjach. Ale dzisiaj Lechowi szczescie sie wyrownalo bo do 70 minuty to wszystko sie ukladalo pod nich, lacznie z bledami sedziego. Przygode w europie swietną zaliczyli.

Jest duma! Oby częściej polskie kluby tak godnie się prezentowały w Europie.

West Ham w półfinale, Moyes na razie może spać spokojnie. Fajnie, gdyby WHU skończył z pucharem.

1 polubienie

Absolutnie za!
Do boju WHU :+1::smiley:

Ale o jakim skurwysyństwie ze strony UEFA ty mówisz? Typ brał doping i jeszcze mamy go żałować? To Lech dał dupy, bo powinien natychmiast zawiesić zawodnika do wyjaśnienia sprawy, a jeśli brał to po konsultacji z klubowym lekarzem, to i on powinien stracić pracę.

Wczoraj odżyła nadzieja na dobry wynik przy 0:3 myślałem, że Lech pójdzie za ciosem i walnie 4 bramkę. No trudno chłopaki dały z siebie wszystko tylko niestety bez bramkarza nie da rady sorry, ale Bednarek to nie jest europejski poziom. Oby trzy kluby w przyszłym sezonie dały nam tyle radości co Lech w tym sezonie.

Mam pytanie, co jeżeli West Ham wygrałby LK? wyczytałem, że wygrana daje faze grupową Ligi Europy. Co wtedy dzieje się z zespołem z 6 miejsca w tabeli? Przechodzi do Ligi Konferencji? Czy gra w LE ale w eliminacjach?

Coś mi świta też, że nie ma już zabierania miejsca z zespołowi, który dostał się przez ligę. Ale ciekawi mnie to strasznie. Bo może okazać się, że 5 miejsce da awans a whu jak wygra LKE to będzie drugim zespołem z awansem do LE natomiast 6 miejsce da LKE.

Brawo WHU :+1::smile:
Fajna sprawa,że awansowali do finału!

Fajnie by było, gdyby West Ham wygrał puchar. Szkoda, że z Fabiańskim jedynie w roli widza.

Miejsce w rozgrywkach dla zwyciezcy jest przecież dodatkowe i wpływ na miejsca przyznawane w tabeli ma tylko wtedy, kiedy zespół już ma wywalczone lepsze miejsce w innego tytułu. Gdyby West Ham zajął czwarte miejsce (czyli zakwalifikował się do LM) i jednocześnie wygrał LKE (i zakwalifikował się do LE), to jego miejscówka w LE trafiłaby do zespołu nr 7, który z tabeli miałby gwarantowane tylko miejsce w LKE. A to miejsce w LKE przeszłoby na zespół nr 8.

A tak będzie:
1–4 LM,
5–6 LE,
7 LKE,
[…]
15. LE (czy które tam ostatecznie miejsce West Ham zajmie)

2 polubienia

Dzięki za odpowiedź.Bo wiem, że jeśli np City nie byłoby w top4 i np united też ale wygraliby odpowiednio LM i LE wtedy automatycznie 4 miejsce w lidze nie dawałoby by LM i po prostu myślałem, że w LE nie może być wiecej jak 2 zespołów z Anglii.

Ehh co za bydło z Londynu. Zero kultury

1 polubienie

Już muszą rzucać wszystkim czym się da, co nie. Od razu wyłapać i wlepić dożywotni zakaz wchodzenia na określone mecze lub ligi. Idiotów nie brakuje jak widać, a szczególnie z Londynu. Nie kumam jak można posłać cokolwiek w zawodnika wiedząc o tym, że po czasie zostanie się ukaranym i to srogo.

2 polubienia

Zrobił się meczyk wkoncu 1;1