Liga Konferencji Europy

Pięknie Lech. Zapisaliście super historię polskich drużyn w Europejskich Pucharach. Mimo że jak to mówią Puchar Biedronki, ale póki co nasza piłka taki poziom prezentuje i fajnie że udaje nam się chociaż nam jakoś zasłynąć. Dodatkowe pieniążki, dodatkowe punkty w rankingu, pełny stadion ludzi, a kto wie może i uda się dalej awansować? Brawo Lech!

Sorry ale irytuje mnie trochę to deprecjonowanie tych rozgrywek. Grają tam dobre europejskie zespoły i nie jest łatwo aż tak daleko zajść.
Cieszmy się a nie marudźmy please😀

1 polubienie

Puchar biedronki? Rok temu Rzymianie nie mieli takich rozterek, jak ich klub wygrał LKE.
Brawa dla Lecha, powodzenia w dalszych meczach… do finalu! :wink:

2 polubienia

Tak w ogóle, ciekawy talent objawił sie ostatnio w Gent - Gift Emanuel Orban 20 letni nigeryjczyk niedawno zakupiony z norwegii, w weekend zapakowal 4 gole, a wczoraj zaliczyl najszybszego hattricka w historii calych rozgrywek europejskich pucharów, bijac dotychczasowy rekord Mo Salaha z meczu z Rangersami. Troche na mysl przychodzi mi Kvicha, gosc ktory kopal w LKE w kazaniu z Rakowem, potem w rumunskim batumi, ale widac bylo nieprawdopodobne umiejetnosci, a teraz prowadzi Napoli na szczyt i rozpier… serie a, a kazdy nagle zaczal przy nim lepiej grac.

I karne!
Oj coś czuję problemy Arsenalu😬

Oby Lech jutro trafił na Basel i jest szansa coś ugrać. Byle nikt z TOP 5 lig bo raczej pozamiatane wtedy.

Ale to Martinelli “zmaścił”!
To Arsenal może skupić się na lidze.:grimacing:

I Fiorentina dla Kolejorza.
Szanse niewielkie co prawda na awans ale to nie jest misja z gatunku niemożliwych! :slightly_smiling_face:

Nadszedł dzień dzisiejszy jak to mówił klasyk :slight_smile:

W tym sezonie zostało jedyne co to ekscytować się poczynaniami naszej polskie drużyny. Jakie nastawienie?

Ja raczej spodziewam się lania, ale jakiś tam pierwiastek nadzieje jest, ze Lech może jeszcze dopisać coś do tej historii.

Martwi zawieszenie Bartka. Był ostatnio w formie. Ale mimo tego liczę, że nie będzie przynajmniej wstydu. :steam_locomotive:

Do boju Kolejorz :steam_locomotive: :poland: :soccer: :grinning:

1 polubienie

Lech zaczął mecz jak typowy Liverpool :sweat_smile:

40 tysiecy ludzi na stadionie i malo kto gola widzial :slight_smile: Pieknie i na trybunach i narazie na boisku

Kurcze szkoda tego drugiego gola dla Violi☹️
Lech gra naprawdę nieźle i nie powinien przegrywać.
Remis jest w ich zasięgu!
Dawać Kolejorz :steam_locomotive: :poland: :soccer: :soccer: :smiley:

1 polubienie

bez bramkarza nic nie ugrasz

O kurcze!
Bramki typu"łatwo,szybko i przyjemnie" niestety :man_facepalming:
Sprawa awansu już rozstrzygnięta,szkoda Kolejorz.

Lech dzisiaj jak kiedyś Wisła, dobry zespół, ale z ręcznikiem w bramce.

Nie ubliżaj… ręcznikom :rofl:

Moim zdaniem bramkarz Lecha przynajmniej przy 3 bramkach mógł zachować się o wiele lepiej, był ustawiony w złym miejscu, za daleko też od bramki. Ale mogę się nie znać, “karierę” robiłem tylko na osiedlu na klepisku :wink: szkoda szansy ale i tak Lech nie ma się czego wstydzić, daleko zaszedł w europejskich pucharach.

1 polubienie

To sie dzieje!!! Lech prowadzi z Violą 3:0 i odrabia straty na wyjezdzie, nawet tego nie zakladalem przed meczem, ze jest opcja zeby to odrobic. Brawo, nawet jesli nie dojdzie do dogrywki.