Liga Mistrzów 2022/23

pewnie są osoby, które wyżej stawiają wygranie ligi niż puchary, dlatego pytam z ciekawości :slight_smile:

@Edum kurcze, nie dodałem opcji “nie wiem” :slight_smile:

Genialne pytanie. Czy najważniejsze trofeum w Europie, które również daje z automatu kwalifikację do LM, zrekompensuje sezon, w którym ewentualnie tej kwalifikacji nie uzyskamy ? NO NIE WIEM LUCASS XD

8 polubień

My nie mamy najmniejszych szans z Realem. Jeżeli wrócą zawodnicy po kontuzjach to i tak nie będą w swojej najwyższej formie. My w swoim prime mieliśmy z nimi problem a co dopiero teraz gdy jedynymi zawodnikami w formie są Alisson i Robertson,a u reszty zawodników zamiast forma zwyżkowac to leci w dół na łeb na szyje. Poza tym nas leja teraz w lidze drużyny dołu tabeli to z czym do ludzi.

4 polubienia

Po co takie ankiety, jak Real nas sklepie w dwumeczu z 5:0 minimalnym nakładem sił.

nie wiem czemu Cie rozkładają. Ale w dwumeczu w każdym kraju zdażają się niespodzianki. w Anglii masz przyklad nawet nie odległy jak Wigan wygrali FA cup.

Owo sformułowanie jest dla mnie największym truizmem w świcie sportu :).

Courtois niepewny na klubowe mistrzostwa świata, które są tuż przed naszym meczem

Dziś na ławce jest, to raczej będzie dostępny.

Z naszą formą to nawet jakby Hazarda dali na bramkę to i tak przegramy XD

Gdyby to był 1 mecz to jeszcze możnaby mieć jakieś złudzenia. Dwumecz i to jeszcze zakończony wyjazdem to jest wyrok bez możliwości apelacji. Real tę drużynę zlał już tyle razy że oni przegrają już w szatni, im mental wysiadł w spotkaniu z Wilkami a co dopiero jak staną twarzą w twarz ze swoją Nemesis.

12 polubień

Wg hiszpańskich źródeł, jeśli Ancelotti nie wygra KMŚ, to poleci jeszcze przed meczem z LFC.

Tymczasowym menadżerem zostanie Zidane.

Nie idzie nam ani z jednym ani z drugim więc co za różnica.

Wow, nieźle. Facet z marszu wygrywa z Realem LM i LaLige, pół roku później nie jest pewny posady, mimo że Real gra w 1/8 LM i jest w grze o obronę mistrzostwa…

1 polubienie

Carlo zawsze w drugim sezonie miał kłopoty, a Real się z trenerami “nie bawi”, tam się liczą sukcesy na już.

Klopp po takim początku sezonu jak u nas, wyleciałby w październiku, choćby im wygrał potrójną koronę.

Szejki to nie mój przypadek ale “skórzane gacie” to takie samo obrzydlistwo jak “memnited”.
Do boju Leo! :smiley: lać “bałerów”.

Zawsze mnie śmieszy to wstawianie tych żałosnych zwrotów obraźliwych dla innych klubów w cudzysłów, tak jakby ktokolwiek inny poza Tobą ich używał.

P.S. Bayern miażdży dzisiaj.

11 polubień

Tottenham jest absolutnie żałosny

Wywołując uśmiech na Twojej twarzy osiągnąłem cel czyli poprawę Twojego humoru a ponadto zrobiłem coś dla Twojego zdrowia :rofl:

PSG po wejściu Mbappe zaczęło w końcu grać, jeszcze wszystko możliwe!

Za późno Francuzi zaczęli grać w futbol ale nie skreślałbym ich w rewanżu.

Nuno Mendes daje radę…

https://twitter.com/Trojkolorowa_/status/1625779078937645057?t=mfQkpOXBnpkZDmqSYBKrhQ&s=19

Niesamowity burak.