Lipsk - Liverpool (wyjazd zorganizowany)

Ktoś z województwa kujawsko-pomorskiego wybiera się na mecz do Lipska?

Bilety w sprzedaży na oficjalnej stronie niemieckiego klubu od 8 lipca (5-30 euro).

Będziemy organizować busa z Torunia. Wyjazd w czwartek od bladego rana, drobne zwiedzanie miasta, obiad, mecz 19.15 i od razu po spotkaniu wracamy do Polski.

Jakby ktoś był zainteresowany proszę pisać, liczbę miejsc mamy ograniczoną.

1 polubienie

Wybieram się na mecz. Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z meczu oglądanego wspólnie z 5-miesięcznym dzieckiem? :grin:

Jaka trasa bedziecie jechac? Mozna byloby sie dosiasc po drodze na A4 czy planujecie jechac przez Frankfurt nad Odra?

Jeśli byłaby możliwość dosiąść się na trasie koło Gniezna lub Poznania to zarezerwowanym 2 miejsca.

Czy będzie podana jakaś trasa?

Ja wybieram się swoim autem z Dolnośląskiego (Bolesławiec). Fajnie byłoby jakby udało się ogarnąć bilety całą ekipą w jednym sektorze. Byłaby szansa, żeby ogarnąć to razem? Skąd info, że bilety będą dostępne od 8 lipca? Pozdrawiam!

Mialbys miejsce? Moglbym dojechac do Boleslawca

@AirCanada jakie koszty busa mniej więcej wyjdą na osobę? (zakładam, że będzie pełny)

Póki co dwie osoby pewne, dwie kolejne mają mi dać znać do 8 lipca, więc tak czy siak jedno miejsce by było wolne tylko trochę ciasno. Dam znać co z tymi dwoma jak mi się określą.

1 polubienie

ja może będę jechał ze Zgorzelca. Jeszcze nie wiem jak z urlopem

W ile osób planujesz?

Witam, jestem chętny na wyjazd :slight_smile: Optymalnie było by mi wsiąść w Poznaniu, ale jeśli nie da rady to podjadę do Torunia. Jestem pewny na 100% na wyjazd. Mniej wiecej ile wyjdzie za przejazd w dwie strony?

Mysle ze bus kolo 150 pln od łebka. Przez Bydgoszcz na pewno lecimy. Dalej wolelibysmy sie juz nigdzie nie zatrzymywać. Szkoda nam czasu.

Drugą sprawa to bilety. Karty kredytowe do kupna potrzebne. Nie patrzylem ile jedna osoba na łebka moze kupic. Musimy to zweryfikować.

Bilety kolo sektora gości celujemy :slight_smile:

Ktore to beda sektory?

Miedzy C a D jest sektor gosci. Takze na te 2 sektory chyba najlepiej brac :slight_smile:

1 polubienie

Sektor gości


Ja sie zastanawiam nad wyjazdem z Wroclawia, przez A4 i pewnie Zgorzelec, moze wiec na 2 auta z kolegami z Boleslawca? Fajnie byloby bilety gdzies wspolnie kupic obok siebie, czy na takich przedsezonowych meczach jest kuzno, czy komplety? Tutaj akurat spory stadion.

A czy ktoś z Śląska się wybiera?

Tak, przez Gniezno będziemy lecieć.

1 polubienie

Pewnie można się zgadać