Lipsk - Liverpool (wyjazd zorganizowany)

Iban to chyba coś związanego z kontami bankowymi, na żadnym etapie zakupu nie miałem takich opcji. Wybierałeś bilet na mecz z LFC ale dla kibiców gosci?

Komuś udało się jeszcze nabyć bilety i chce do toruńskiego busa dołączyć?

Przypominam jedziemy przez Bydgoszcz i Gniezno.

a przez poznań jedziecie? 4 osoby

Jeśli ktoś zrezygnował to chętnie odkupię 3-4 bilety. Zaspałem z zakupem, a chętnie pojadę.

Witam, kupował ktoś bilet ze strony viagogo.pl ? Jest to bezpieczna opcja? Bilety nadal są do kupienia za ponad 250 zł

@AirCanada jest możliwość zabrać się z wami z Torunia?

Syryj owszem :slight_smile: mamy miejsce na start z Torunia.

1 polubienie

są jeszcze bilety? troche zaspałem :laughing:

Jakby ktoś chciał odsprzedać to jestem chętny

Również potrzebował bym pilnie 2 bilety. Ktoś może jednak nie jedzie? :sweat_smile:

Tak tylko dla informacji
Kto jedzie autem to pamiętać że cały Lipsk jest w strefie zielonej i trzeba mieć tą zieloną naklejkę EURO4 na szybie żeby wjechać bo inaczej mandacik 80 Euro…

1 polubienie

Dzięki za info!
Naklejki można kupić np. na Allegro, wysyłając skan dowodu rejestracyjnego, koszt 40zł.

Na dniach (poniedziałek, max wtorek) będę wiedział czy uda mi się pojechać na mecz a jeśli nie - będę musiał odsprzedać bilet, 6.1 sektor gości. PW!

Mam jeden wolny bilet, ale szukam transportu z Dolnego Ślaska

Jadę z Wrocławia. Z biletem.
Kto jeszcze jedzie do Lipska z Dolnego Śląska? Wiem, że ktoś z Bolesławca, Zgorzelca się wybierał, może się w jeden samochód zapakujemy?
Dajcie znać.

My jedziemy z BC, ale auto pełne.

Ja z Lubina ale moge podjechac na A4 w okolicy Legnicy

OK, możemy się na A4 złapać.
@AirCanada - o której planujecie dotrzeć do Lipska? Można by się było gdzieś spotkać na miejscu.

Niestety prawdopoobnie nie uda mi się pojechać na mecz i z tego względu odsprzedam bilet - sektor gości, 6.1 :slight_smile:

Panowie gdzie planujecie zaparkować? Parking pod stadionem czy gdzieś indziej? Ogarniacie tą naklejkę, o której pisał jeden kolega?

Naklejka na szybie.
Parking jeszcze nie wiem - wg map z centrum Lipska na stadion jest z 500m, nie wiem jak ze strefami parkowania w Lipsku - ktoś coś wie?
Fajnie byłoby się gdzieś złapać już na miejscu, na którą godzine planujecie przyjechać?