Lipsk - Liverpool (wyjazd zorganizowany)

Cały sektor nie ma podziału na miejsca chyba.

To sa miejsca stojace chyba

Faktycznie my tez sektor gosci upolowalismy.

Bilety bedzie mozna wydrukowac?

Tez PK4, sektor czwarty?

W tym szale nie wiem czy dobrze zakupiłem bilety :grinning:… Powiedzcie że dobrze :rofl: :rofl: :rofl:

Jesli dobrze rozumiem, to sektory gości są oznaczone jako PK1,3,4, w ramach tego są sektory 4, 5.1 5.2 6.1 6.2, ktos wspominał o kupowaniu na ‘4’. Podobno wszystkie są stojące, bez konkretnych miejsc.

Jeśli się nie mylę, to na mecz przychodzicie tylko i wyłącznie z biletami w aplikacji biletowej.

JA zaraz po 10 kupiłem w 4 sektorze. TAk bilety maja byc tylko w aplikacji na telefonie.

Bilety chyba się kończą, kupowałem przed chwilą i zostały tylko sektory 6.1 i 6.2.

Niestety dopiero miałem możliwość żeby usiąść i poklikać a na dodatek pierwszy raz kupowałem bilety. Kupiłem jakiś za 10jurków na PK4 i wylosowalo 6.1. To jakaś straszna lipa czy tylko takie już zostały? Ktoś jeszcze?
Kolejna rzecz… widzicie coś już w tej pace RBTicket? Mam niemiecki numer tel i wziąłem na numer siostry z polski ale w aplikacji nic nie widać, jak u was?

Też mam w 5.2 i nie mam pojecia jak to wyglada. W sensie wchodzi się i kto pierwszy ten lepszy . Na zdjeciach widac że są krzeselka do siedzenia. Wiem tylko to ze będziemy w centrum czerwonych :grin::grin::grin:

Edit. W apce pokażą sie 15 lipca o 12.00

chyba tylko te pozostały, były wolne 6.1 i 6.2, wcześniej dostępne były 4 oraz 5.1/5.2. Podobno sektor bez miejscówek z miejscami stojącymi, ale jak patrzyłem na foto RB Areny to wygląda, jakby wszędzie były miejsca siedzące - coś ktoś wie?
Bilety będą dostępne w aplikacji za kilka dni

Ja mam przetłumaczone od wuja google że 5.2 ma “bezplatne miejsca do siedzenia…”

W aplikacji RB Lipsk na razie też nic nie mamy. Mysle, ze w przyszlym tygodniu to sie zmieni :wink:

Cześć, mam problem z kupieniem biletów, miał ktoś podobny problem? Kiedy wchodzę w profil i chcę zapisać IBAN i BIC wyskakuje za każdym razem error.

Masz zalozone konto w RBL?
Ja założyłem konto w klubie RBL, po aktywowaniu mailowo i zalogowaniu wchodzisz na Tickets, wybierasz mecz z LFC, rezerwujesz bilet z dostepnego sektora, potem przekierowanie na stronę płatności (kartą, paypal etc) i na koniec wyskakuje info, że bilet będzie dostępny w aplikacji.
Takie info na żadnym etapie nie pojawiło mi się.

Tak, mam założone konto, ja nie mogę przejść do płatności, kiedy klikam żeby przejść do płatności wyskakuje mi taki komunikat u góry.
Przechwytywanie

A gdybys zmienił metodę płatności na kartę?

Nie mam takiej opcji, nie mogę przejść do płatności.