Liverpool - Arsenal

Ali
TAA Ibu Virg Robbo
Fab Hehe Jones
Salah Gakpo Jota

Kelleher Matip Gomez Tsimikas ThiagoMilner Elliott Firmino Nunez

Nie wiem czy sie smiac czy plakac…

Nawet nie wiem, co napisać. Jak środek będzie zajeżdżany tak jak w meczu z Chelsea, to ja tego nie widzę. Moim zdaniem niczego tam nie kontrolowali, a zdaniem Jonesa zagrali dobry mecz. :person_tipping_hand:

Mnie dziwi Jota, ale Jurek go bronił na konferencji to głupio było go nie wystawić. Widocznie Thiago nie jest gotów, aby wyjść w podstawie stad Hendo. Jones na mocniejszego rywala lepszy przy takim zestawieniu od Eliotta, gdyż potrafi się zastawić i powalczyć fizycznie.

Postanowiłem zrobić inaczej, jak za dawnych lat obejrzeć mecz z odtworzenia, wieczorem, w razie niepowodzenia będę mógł przewijać nudniejsze fragmenty :wink:

1 polubienie

Dla mnie to jest znowu poddanie meczu przez Kloppa.
Brak Núñeza i Thiago dla mnie będzie wytłumaczalne jedynie przez ich kontuzję , ryzyko ich odnowienia.
Jak można znowu wyjść Hendersonem i Fabinho w tym samym czasie i spodziewać się innych rezultatów.
Ehhh żeby dzisiaj nasz atak miał dzień konia.
Oby tylko Gakpo nie grał na środku a Jota na skrzydle…

Skandal, Nunez na lawce, jak on mogl go tam posadzic, kto ku*va mac dal Kloppowi takie przyzwolenie, ja sie pytam ??? A nikt nie wpadl na to, ze po prostu bardzo slabo zagral ostatnio? Elliott tez ostatnio gral slabo, Carvalho caly sezon zawodzi wiec Jurgen probuje inne opcje a ze nie ma ich za duzo to jest jak jest.

To by nawet miało sens, gdyby nie fakt, że co mecz w podstawie wychodzi zawodzący cały sezon Fabinson.

Dokładnie. Np. Fabinho gra swietnie to ma podstawe. A ten cienki Nunez niech siedzi skoro nie radzi se na lewej pomocy. Mamy przeciez genialnego Flopko na atak lub Diogo Jote, ktory moze zdobyc bramke akurat na swoja rocznice bez strzelania w EPL. Klopp kocur, swietne decyzje ogien lecimy po ten 4senalik smieszny!! :fire::fire::muscle:

Nunez ponoć chory, dlatego nie jest w pierwszym składzie.

A nie wpadles na to ze Fabinho i Hendo to nasi jedyni zawodnicy o defensywnym usposobieniu, wiec tym bardziej w meczu z liderem ich wystawienie jest uzasadnione? Ty pewnie wystawilbys srodek Carvalho-Elliott-Thiago a z tylu niech sie dzieje co chce. Ten Flopko (nie wiem skad taki kretynski przytyk) byl naszym najlepszym graczem w meczu z City i po prostu robi co musi, czego nasi pomocnicy nie potrafią. A ze Nunez zagral slabo (czego niektorzy nie potrafia sobie przyswoic do swoich czerepow) to dzisiaj gra ktos inny, pewnie wejdzie z lawki i moze jakas kontra sie trafi i wpadnie gol bo inaczej to raczej ciezko.

Dodam jeszcze ze Nunez nie do konca gra na skrzydle, co wszyscy powtarzaja, tylko na lewym ataku i przy cofajacym sie Gakpo ma wyjatkowo duzo okazji zeby schodzic do srodka, a ze traci pilke zanim zdazy to zrobic, to juz niestety inna sprawa.

Moze stad, ze jest zenujaco slaby i tacy pilkarze jedynie obrazuja w jak gownianym polozeniu sie znalezlismy. Wracaja czasy gdzie na forum chwalebnie opowiadano jakim to genialnym zawodnikiem jest Dirk Kuyt czy inny Albert Riera albo Lucas Leiva bo raz na 3 mecze prosto kopneli pilke. Jedyne co mozna powiedzidc na obrone flopa jest to, ze Klopp mu nie pomaga rzucajac go po losowych pozycjach, na ktorych nie umie grac. Mozna eie posmiac z Gakpo czy z Nuneza, finalnie to Klopp bierze pelna odpowiedzialnosc za to co sie w tej chwili dzieje.

1 polubienie

Owszem Gakpo mial bardzo slabe 6 pierwszych spotkan sam go mocno krytykowalem, ale od meczu z Utd widac duzy progres w jego grze. Nie rozumiem jak mozna go krytykowac, jednoczesnie broniac Nuneza :slight_smile:

I tak o nic nie gramy, to moglibyśmy równie dobrze sprawdzić Melo. Nie zagrał u Nas ani razu, więc nie wiadomo jak pokazałby się w meczu. Najwyżej byłby tak samo chujowy.
Henderson? Proszę Cię, już wolę zagubionego Elliota, który próbuje od Hehehendo, który nawet nie próbuje pokazać cokolwiek. Inna sprawa, że on powinien odciążać Salaha, a nie grać w środku pola, ale no trzeba kleić z tego, co mamy, a z gówna bata to i Jurgen non stop nie będzie ukręcał. Trener wybitny, ale nie będzie notorycznie cudów działał.

Nie wiem kto jest odpowiedzialny za obecny stan, ale mamy go i ciekawi mnie mocno czy w lato go poprawimy i rozwiążemy nasze problemy
. Czy to zarząd nie dał kasy czy to Jurgen nie chciał nikogo - wtedy pytanie od czego jest dyrektor sportowy, by współpracować ze sztabem. Nie ważne. Ważne, że notoryczne wystawianie graczy bez formy jest bez sensu - i u Nas nie ma różnicy czy jest kogo wystawić za takiego gracza czy nie, niestety Jurgen i tak dalej ich wystawia.

1 polubienie

No i mamy Trenta w środku :smirk:

Ładna asysta Virgila😅

Wspanialy srodek pola. Wolalbym juz chyba Arthura zobaczyc i sie przekonac, ze naprawde jest slabszy niz Hehendo.

1 polubienie

Długo nie wytrzymali :joy:

A gdzie niby ma grac nasz supersnajper Pan Pilkarz Gakpo? xD

Nasi się już poddali… Żal na to patrzeć, co wyprawiają dzisiaj nasi obrońcy to jest przerażające.