Sędzia główny: T. Harrington
Sędziowie liniowi: M. Perry, S. Hudson
Czwarty sędzia : D. Webb

Ciekawostki:
• Najczęstszy wynik meczów pomiędzy Liverpool FC a Derby County to [2-0]. 3 mecze zakończyły się takim rezultatem.
• Podczas ostatnich 7 spotkań, w których Liverpool grał u siebie, Liverpool wygrał 5 razy, zanotowano 1 remis, natomiast Derby County wygrało 1 raz.
• Różnica bramek wynosi [18-4] na korzyść Liverpool FC.
• Podczas ostatnich [15] spotkań, Liverpool wygrał [11] razy, był 1 remis, podczas gdy Derby County wygrało [3] razy. Różnica bramek wynosi [33-9] na korzyść Liverpool FC.
• Derby County ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Liverpoolem odniosło w 1998 roku.
• Derby County nie wygrało żadnego ze swoich ostatnich 5 meczów z Liverpoolem.
• Grając u siebie, Liverpool FC nie przegrał z Derby County w swoich ostatnich 4 spotkaniach.
• Liverpool FC wygrywa 1. połowę w 38% swoich meczów, Derby County w 29% swoich meczów.
• Liverpool FC wygrywa 38% półmetków, Derby County wygrywa 29%.
• Zwycięzcą ich ostatniego spotkania był Liverpool FC.
• W ich ostatnim spotkaniu Liverpool FC wygrał 3 bramkami.
• Kiedy Liverpool FC prowadzi 1-0 u siebie, wygrywa w 95% swoich meczów.
• Kiedy Derby County prowadzi 0-1 na wyjeździe, wygrywa w 66% swoich meczów.
• Kiedy Liverpool FC przegrywa 0-1 u siebie, wygrywa w 46% swoich meczów.
• Kiedy Derby County prowadzi 1-0 na wyjeździe, wygrywają w 0% swoich meczów.
• Liverpool FC zdobywa średnio 2,8 gola w meczach z Derby County, a Derby County zdobywa 0,2 gola w meczach z Liverpoolem (średnio).
• Średnia liczba goli w spotkaniach pomiędzy Liverpool FC a Derby County wynosi 3.
• Średnia liczba bramek w pierwszej połowie w spotkaniach pomiędzy Liverpool FC a Derby County wynosi 1,2.
• Liverpool FC zdobywa 2,35 gola, gdy gra u siebie, a Derby County zdobywa 0,83 gola, gdy gra na wyjeździe (średnio).

Teraz co do meczu:

Dobrze, że mecz już jutro to przynajmniej odciąganie nas trochę od newsów związanych z wystawianiem klubu ma sprzedaż. Z racji , że to League Cup i przeciwnik nie wymagający z którym mamy bardzo dobre statystyki w bezpośrednich pojedynkach to można się spodziewać wiele rotacji. Z moich osobistych życzeń to chciałbym głównie zobaczyć Ramseya od pierwszych minut. Fajnie jakby pograł Elliot i Carvalho. Szanse dałbym także Oxowi być może po zagraniu solidnego spotkania uda się go opchnąć komuś w zimowym okienku.

Gramy u siebie więc rozum i serce mi mówi 3:1 dla nas

1 polubienie

Będzie to to na viaplay?

@josif W rozpisce jest napisane, że będzie .

Elliot i tak gra dużo, więc całkiem możliwe, że dostanie wolne. Jak dla mnie to na tym etapie wystawić skład rezerwowy, a tam, gdzie się nie da, to wystawić jakiegoś młodzika.

Kelleher
Ramsay-Phillips-Gomez-Tsimikas
Frauendorf-Bajcetic-Jones
Gordon/Doak-Cannonier-Carvalho

Na rezerwie ze trzech zawodników z podstawy w stylu Salah, Nunez, Robertson. A może zagra Ox z opaską kapitańską? :joy:

@josif
Właśnie nie byłem pewien co do Gordona, dlatego jest też przy nim Doak jako alternatywa.

3 polubienia

Ale Gordon to chyba kontuzja?

Zwycięstwo w tym spotkaniu to niejako nas obowiązek, choć puchary rzadzą się swoimi prawami. Oby strzelić szybko 2, 3 bramki i zamknąć mecz najlepiej już w 1 połowie. Dać szansę zmiennikom, niech pierwszy skład odpocznie.

Kelleher
Ramsay-Phillips-Quansah-Tsimikas
Bajcetic-Henderson-Jones
Ox-Cannonier-Carvalho

Tak bym to widział - trochę mieszanki doświadczenia z młodością. Ciekawi mnie szczególnie Bajcetic, a i Cannoniera chciałbym zobaczyć w pierwszym składzie, bo do tej pory w młodzikach strzela jak na zawołanie, kto wie może to będzie w przyszłości nasz następny killer?

A tak jeszcze teraz mi się przypomniało.
Czy nasz rodak Musiałowski ma w ogóle jakieś najmniejsze szansę na występ czy jakieś minuty?
Ostatnio był nawet na jakimś zdjęciu z treningu i czytałem chyba z miesiąc temu, że klub mimo jego lekceważącego podejścia do treningów chce mu dać jeszcze jedną szansę.
Ma ktoś jakieś aktualne informacje co do tego piłkarza?

Co do Musiałowskiego to wydaję mi się że te kilka minut co zagrał bodajże ze Strasbourgiem, to były ostatnie minuty w dorosłej kadrze Liverpoolu. Dużo wyżej w hierarchii od niego na pewno są tacy gracze jak: Ben Doak, Trent Kone-Doherty już nie mówię nawet o Gordonie. Zresztą Mateusz no ten drybling może ma dobry, ale poza tym to tyle. Gdyby był taki mega utalentowany, to już by na pewno zagrał więcej minut.

2 polubienia

Musiałowski gra dzisiaj w U21, wystapic ma za to Layton Stewart

Może jego kariera w Liverpoolu nie do końca jest skończona. Chłopak ma 19 lat, a chyba regularnie gra w u21. Jakby się spiął ten i następny sezon to może jeszcze otrzyma 2 szanse od losu na występy w pierwszym zespole.

Czy mecz będzie na eleven panowie?

Wg flashscore tylko na viaplay, podobnie jak kilka innych meczy.

Elliott jest w jego wieku, a już gra pierwsze skrzypce. Musiałowski jest po prostu cienki jak siki pająka.

A nasza prasa się ostatni rozpisywała, jak to Musialowski przy kontuzjach Joty i Diaza będzie u nas grał. Nie wiem jakie pokemony u nas w mediach pracują, ale w sumie to obraza dla pokemonow ich tak nazywać. Bo to w końcu takie słodkie stworzonka są :joy:

Tez macie dzisiaj taka koszmarna jakość na viaplay? Do tej pory było u mnie zawsze w porządku, a teraz nie widać numerów na koszulkach.

U mnie bez problemu. Net z telefonu. Tablet starej daty.

@gagarin sprawdź czy przypadkiem nie zmieniłeś jakości video w ustawieniach. Mi się to zdarzyło raz przez przypadek.

A co do meczu to po pierwszej połowie jak to w meczu pucharowym tej rangi trochę sparingowy klimat.
Moje wnioski jak na razie;
• nie widać skoku jakościowego pomiędzy graczami teoretycznie pierwszego wyboru (Carvalho, Tsimikas, Gomez) a młodzieżą i to raczej na minus graczy pierwszego zespołu.
• Bajcetić najsłabszy po naszej stronie z pomocników, dużo niedokładnych przerzutów czy podań ( trochę mnie rozczarował)
• Ramsey całkiem nieźle, podoba mi się jego pewność, jak ma miejsce to oddaje strzał nawet z dalszych odległości
• Ox do sprzedania
• Clark pierwszy raz widzę chłopaka, a dzisiaj najlepszy z pomocy
• reszta młodzieży nic ciekawego nie pokazała do przerwy

Po przerwie chyba będzie trzeba wpuścić jakieś cięższe działa

Dało się zauważyć, że Gomez nie zasługuje na opaskę, ani na skład. Wylew za wylewem. Brakuje ogólnie konkretów, spójności i lidera, który pociągnie grę. Póki co to takie podwórkowe spotkanie, z naciskiem, że Derby grają na remis od 10 sekundy. Może ławka coś dopomoże.

Poszukaj zmiany jakości obrazu w ustawieniach playera, może przy automatycznej chwilowo słabszy internet spowodował zmianę jakości.

Nie zmienia to jednak faktu, że u mnie mimo najwyższej jakości w ustawieniach, obraz jak w 720p max. Może zwyczajnie na Carabao Cup Viaplay oszczędza satelitę :sweat_smile: