Przewidywane jedenastki :

Kontuzjowani Liverpool:

Kontuzjowani Leicester:

Ciekawostki:
• Najczęstszy wynik meczów między Liverpool FC a Leicester City to 2-1. Takim wynikiem zakończyło się 6 meczów.
• Podczas ostatnich 17 spotkań grając u siebie, Liverpool FC wygrał 10 razy, były 4 remisy, a Leicester City wygrało 3 razy. Różnica bramek to 28-16 na korzyść Liverpool FC.
• Podczas ostatnich 35 spotkań Liverpool FC wygrał 18 razy, było 7 remisów, a Leicester City wygrało 10 razy. Różnica bramek to 55-39 na korzyść Liverpool FC.
• Mecze z poprzedniego sezonu: 2:0 (Liverpool FC u siebie) i 1:0 (Leicester City u siebie).
• Liverpool FC zdobywa 21% swoich bramek między minutami 31-45?
• Leicester City zdobywa 24% swoich bramek między minutami 31-45?
• Liverpool FC wygrał 3 mecze u siebie z rzędu.
• Grając u siebie, Liverpool FC nie przegrał z Leicester City w ostatnich 12 spotkaniach.
• Liverpool FC wygrywa 1. połowę w 39% swoich meczów, a Leicester City w 32% swoich meczów.
• Liverpool FC wygrywa 39% drugich połówek, Leicester City wygrywa 32%.
• W swoim ostatnim spotkaniu Liverpool FC wygrał różnicą 2 bramek.
• Kiedy Liverpool FC prowadzi u siebie 1:0, wygrywa 90% swoich meczy.
• Gdy Leicester City prowadzi na wyjeździe 0-1, wygrywa w 56% swoich meczów.
• Kiedy Liverpool FC przegrywa u siebie 0-1, wygrywa 36% swoich meczy.
• Kiedy Leicester City przegrywa 1:0 na wyjeździe, wygrywa 16% swoich meczów.
• W ostatnich 5 spotkaniach Liverpool FC wygrał 3, Leicester City wygrał 2, 0 remisów.
• Średnia liczba goli w spotkaniach pomiędzy Liverpool FC a Leicester City to 3,2.
• Średnia liczba bramek w pierwszej połowie w spotkaniach pomiędzy Liverpool FC a Leicester City to 1,4.
• Liverpool FC zdobywa 2,23 gola grając u siebie, a Leicester City 1,76 gola grając na wyjeździe (średnio).
• Liverpool FC ma passę 3 zwycięstw w Premier League.
• Liverpool FC stracił bramkę w każdym z ostatnich 5 meczów.
• Liverpool FC strzelił co najmniej jednego gola w 5 meczach z rzędu.

Teraz co do meczu to patrząc na statystyki i to, że gramy u siebie powinna to być nasza wygrana. Leicester gra w kratkę i w tym sezonie prezentują się gorzej niż rok temu, podobnie zresztą jak my, ale mamy formę zwyżkową i wyglądamy z miesiąca na miesiąc coraz lepiej. Jesteśmy po prostu lepszym zespołem i chcąc wrócić na stałe do top 4 obowiązkowe zwycięstwo.
Życzeniowo chciałbym ten sam wyjściowy skład jak z Aston Villą ( ewentualnie bym może spróbował Eliota/Carvalho za Oxa) .

Wynik Serce 3:0 dla nas , rozum 3:1 dla nas.

Rezultat spotkania
  • Wygrana Liverpoolu
  • Wygrana Leicester
  • Remis

0 głosujących

Czy Liverpool wygra mecz z zachowaniem czystego konta?

2 polubienia

Nie jest to Leicester takie tragiczne, patrząc na ostatnie 5 spotkań. Jednak ostatni mecz to już kompletnie im nie wyszedł ale grali też z obecnym wiceliderem ligi angielskiej. W drużynie Leicester nie jest najlepiej z zawodnikami, my też mamy szpital w naszej drużynie, tylko proszę Kloppa, niech nie wystawia Oxa, to naprawdę tragiczny zawodnik, już wolę jakiegoś młodego. Myślę, że spokojnie ich pokonamy, dalej mi coś w naszej grze nie pasuje, kręcę nosem, nie jest to Liverpool sprzed lat, chociaż już zwycięska ścieżka jakoś wygląda. Licze na 3 punkty oraz bramkę Nuneza, nawet niech strzeli z “kapy” :smile:

Gramy na Anfield więc inny wynik niż wygrana nie wchodzi w rachubę, zwłaszcza że Lisy raczej są słabszą drużyną niż AV, z którą wygraliśmy mimo wszystko wyraźnie. Poza tym ciągle bez Maddisona, tracą sporo bez niego.
Stawiam jakieś 2-0 dla nas i skład wyjściowy z Fabio w miejsce Oxa.
Co z Ibu? Kontuzja?

1 polubienie

Ibou ma wolne po MŚ, tak samo jak reszta zawodników z dwóch reprezentacji, które grały w finale.

Varane wczoraj zagrał więc Konate na Lisy też powinien być gotowy.

Tylko, że Konate bawi się w Dubaju. Z tego co widziałem na ig

Faktycznie :slight_smile: No to może jednak się opóźnić jego powrót .

W tej kolejce Hugo Lloris też nie grał w Tottenhamie oraz Martinez w AV w meczu z nami.

Wielu zawodników z zestawu półfinałowego wróciło i gra, m.in. Perisic, Varane, oczywiście poza Argentyńczykami, którzy świętowali tytuł w ojczyznie. Ibu w dobrej formie będzie nam potrzebny.

Jestem ciekawy jakim składem wyjdziemy na to spotkanie, zaczynamy granie co 3 dni, więc trzeba rotować (dobrze, że jest dostępnych 5 zmian). Spodziewam się czegoś takiego:
Alisson - Trent - Konate (Gomez) - van Djik - Robbo - Elliott - Fabinho - Thiago - Salah - Nunez - Ox

Z ławki pewnie wejdzie Hendo, Keita i Tsimikas. Fajnie jakby pojawiły się kolejne minuty dla Doaka, Bajcetica, czy Carvalho.

Alisson - TAA - Matip - VVD - Robertson - Fabinho - Elliott - Henderson - Salah - Nunez - Carvalho

Gdyby jakoś nam nie szło, w drugiej połowie możemy zobaczyć Thiago, Oxlade czy nawet Doaka :wink:

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson - Elliott, Henderson, Thiago - Oxlade-Chamberlain - Salah, Núñez

Rezerwowi: Adrián, Gomez, Konaté, Keïta, Tsimikas, Carvalho, Clark, Bajcetic, Doak

Fabihnio kontuzja ? Ma ktoś info ?
Ogólnie patrząc mamy bardzo słabą ławkę i w sumie nikogo kto mógłby wejść i odmienić losy spotkania. Ewentualnie Carvalho.
Lista kontuzjowanych bardzo długa, to niewiarygodne ilu zawodników jest niedostępnych.

Nie chce mi się utyskiwać, narzekać na naszych piłkarzy, chcę się cieszyć meczem i grą…yhy, no nieźle, nie wiem po co pisałem powyższe słowa🤔

Henderson i Ox muszą się obudzić. Bardzo łatwo tracimy bramki w tym sezonie.

Dokładnie 2 najgorszych z naszej strony na boisku. Carvalho i Bajtecic w przerwie?
P.s jakie Hendo zostawia miejsce w środku dla przeciwników to dramat

Henderson po świetnym meczu ostatnio już zdążył zatracić formę… Henderson dzisiaj koszmarnie.