Liverpool - Leicester

Rozbawiło mnie jak przeczytałem, że kibice w drugiej połowie krzyczeli Shoot za każdym razem, gdy Faes był przodem do swojej bramki i miał piłkę

To ze Nunez (inny temat) obrywa za nieskutecznosc… to jest wiadomka, ale reszta ekipy?

Gramy piach i padline jakiej dawno u nas nie bylo… przypominaja sie czasy pana H i D

Przeciez to jest kryminal - podania w szerz niedokladne, niecelne etc (to co Hendo i Robo glownie odpi…li to glowa mala)

Obrona na stojaco bez krycia - wiekszosc na “radar”

Wsparcie pomocy w obronie mizerne

Walecznoac poziom minus

Nie wspominajac ze kultywujemy/wracamy do tradycji - kopnij i biegnij

Oczy krwawia jak sie oglada brak kreatywnosi w naszej ekipie

Nie wspominajac o fakcie ze Salah po wynegocjowaniu podwyzki zapomnial jak sie biega i gra…

1 polubienie

Powiem więcej, realistycznie w ostatnich 3 meczach mógł mieć nawet 7 bramek :upside_down_face:

No słaby mecz w naszym wykonaniu, nie ma co się owijać w bawełnę. Ale najważniejsze są 3 punkty i to sie liczy. Powoli, drobnymi kroczkami zdobywać punkty i pnąć się coraz wyżej w tabeli i będzie dobrze.

Moim zdaniem największym naszym problemem jest brak kreatywności w drugiej linii. Hendo już nie ma takiej kondycji jak kiedyś, nie biega tak dużo i nie pressuje jak dawniej. Fabihno jak wiadomo jest daleki od swojej optymalnej formy. Elliott to nie jest klasyczny środkowy pomocnik, poza tym jest młody i potrzebuje czasu na rozwój. Jeden Thiago (o ile jest zdrowy) trzyma poziom.

Nie zgodzę się, że brakuje nam kreatywności, wczoraj spokojnie mogliśmy strzelić z 4 bramki. Nam w środku pola brakuje stabilizacji, którą zapewniał Wijnaldum i Henderson kilka lat młodszy. Nasza gra to jeden wielki chaos, nie kontrolujemy spotkań. Wystarczy się cofnąć do finału ligi mistrzów z Tottenhamem, gdzie po szybko strzelonej bramce, byliśmy w stanie zabić mecz, tak samo było w sezonie mistrzowskim. Teraz jesteśmy jednym wielkim bałaganem, zostawiamy za dużo przestrzeni, co nawet średnie drużyny potrafią wykorzystać. My mamy problem z kończeniem sytuacji, a nie ich stwarzaniem. Potrzebujemy wybieganego pomocnika do zadań bardziej defensywnych niż ofensywnych.

2 polubienia

Na Brentford pewnie będzie dostępny już Fabinho, więc Klopp może wyjść Fabinho-Thiago-Keita. Keita wygląda na dobrze przygotowanego i w pełni sprawnego i warto go chociaż trochę wykorzystać dopóki po raz kolejny się nie wykolei.

1 polubienie

Henderson zagrał strasznie, a nie przeciętnie. Nie wiedziałem, że może zagrać jeszcze gorzej niż zwykle. Chłop naprawdę powinien być przyspawany do ławki do końca sezonu i sprzedany za jakąkolwiek kwotę. Tak, wiem, że to marzenie ściętej głowy.

1 polubienie

Po tym meczu największa dyskusja jest o Nunezie Salahu i naszych niewykorzystanych szansach, ale to kolejny mecz w którym znowu uwydatnia się nasz największy problem, a mianowicie słaba pomoc.

Najlepsi asystenci w lidze , a naszych pomocników brak…

Najlepszych asystentów mają City i Arsenal, co się przekłada na miejsce w tabeli.

Nie żebym broń boże bronił pomocników Liverpoolu, ale ty sam sobie przeczysz, skąd oni mają mieć te asysty jak Nunez (i Salah czasem też), marnuje wszystko jak leci?

Nie przeczę sobie, bo w tym gronie jest Robertson (obrońca), więc jakoś te asysty zdobył :wink:. Núñez, Salah, Firmino też tych bramek już nastukali. Nie przeczę, że atak u nas funkcjonuje bez problemów, ale na ten moment , właśnie brak kreatywnych pomocników jest tym większym problemem.

No zdobył bo tez wykonuje stałe fragmenty, TAA pod względem asyst również ma teraz swój najgorszy sezon w karierze, gdyby w klubie nadal był Mane to by to inaczej wyglądało

Gdyby, gdyby.
Ja podałem statystyki,nie gdybam, ale się pobawię, gdybyśmy mieli lepszych pomocników ( tych bramek byłoby więcej) .
Ogólnie też te ,duże szanse" to sobie tworzą nawzajem Salah i Nunez z pominięciem pomocy (oczywiście nie wszystkie akcje, wczoraj Keita dał jedno dobre podanie).

Ciekawi mnie, że mimo wielkich problemów w srodku nie spróbujemy tam Trenta. Może on się upiera na granie na boku obrony, albo po prostu jego styl gry tak jest nam tam potrzebny. Ewidentnie chłopak lubi pociągnąć piłkę przez środek i potrafi dać dobre penetrujące podanie. Czy tez huknąć z dystansu. Aż się prosi, żeby go tam spróbować. W tym sezonie wyjątkowo często atakuje środkiem, jakby naturalne wydawałoby się spróbowanie wystawienia go w roli pomocnika.

Wybacz… mozesz sie nie zgadzac ale fakty sa jakie sa

To ze druzyna przeciwna gra wysoko a my kreatywnie kopiemy do przodu aby szybki nunez dobiegl to generalnie tyle… no i jesscze 35 wrzutek od TAA lub AR

To jest kreatywnosc?
Wystarczy ze przeciwnik sie cofnie i zagesci pole a my jak dzieci we mgle walimy glowa w sciane

Nasza pomoc to jedna wielka padlina… jak nie zrobimy zakupow to nic sie nie zmieni

1 polubienie