Liverpool - Manchester City

Oby nowe forum zostało przypieczętowane trzema punktami.

Tego nam wszystkim życzę.

YNWA!

2 polubienia

Pewnie będzie niezły rollercoaster, ale oby udało się dziś przechylić szalę na Naszą stronę. Oby też żaden „kapeć” nie wpadł przeciwko Nam :grinning:

My potrafimy w takich meczach narzucić swój styl, szczególnie na Anfield przy dopingu. Przede wszystkim kontrola środka pola plus nie dać sobie wrzucać piłek za kołnierz. Szybcy skrzydłowi City Sterling i Grelish mogą narobić kłopotu. Będzie to nieźle widowisko i liczę na szczęśliwy koniec weekendu. Martwi mnie trochę osoba z gwizdkiem, Tirney to niska półka sędziowania.

1 polubienie

Zawsze będę pamiętał mecz LFC 3-0 City w LM. Wtedy genialna była atmosfera na stadionie. Po pięknym golu Oxa na 2-0 stadion eksplodował. Dzisiaj ciężko będzie odtworzyć nawet w połowie taką atmosferę. Jak graliśmy z Chelsea na Anfield to słychać było tylko kibiców gości…

1 polubienie

Gdzie można odtworzyć ten mecz? Nie mogę na żywo go dzisiaj oglądać.

Mam nadzieję, że Jota nie zacznie od początku w tym meczu, jest bardzo nieskuteczny ostatnio albo po prostu lepiej wygląda wchodząc jako rezerwowy.
Przydała by się lepsza skuteczność dzisiaj,bo pomimo,że strzelamy dużo bramek to mnóstwo sytuacji marnujemy.
I zastanawia mnie czy ta jedna stracona bramka w 6 meczach City to że ich obrona to taki monolit???
Oby to się zmieniło dziś wieczorem.

Mogę Ci polecić tę stronę by obejrzeć mecz z odtworzenia:

Edit: są już ogłoszone składy na dzisiejszy mecz:

Liverpool FC: Alisson, Milner, Van Dijk, Matip, Robertson, Fabinho, Henderson (C), Jones, Mane, Salah, Jota

Rezerwowi: Kelleher, Konate, Keita, Firmino, Gomez, Oxlade-Chamberlain, Minamino, Tsimikas, Williams

Divock Origi z powodu przeziębienia nie znalazł się dziś na ławce rezerwowych.

Manchester City: Ederson, Walker, Dias (C), Laporte, Cancelo, Rodrigo, De Bruyne, Bernardo, Jesus, Foden, Grealish

Rezerwowi: Steffen, Carson, Stones, Ake, Sterling, Torres, Fernandinho, Mahrez, Palmer

1 polubienie

Oba zespoły w najsilniejszym garniturze. Obie także bez większych fajerwerków na ławce. Mecz wagi ciężkiej, main event już za pół godziny. Lets get ready to ramble!!!

1 polubienie

Wielkie dzięki, fajna strona :+1:

a co do meczu - spodziewałem się zmiany i Firminho, zwłaszcza, że Jota ostatnio nie zachwyca skutecznością, a Firminho lepiej gra w odbiorze.
Skład poza tym optymalny, niech Jones utrzyma dyspozycję z Porto.
Gramy na Anfield, liczę na 3 punkty.

Ja wiem dopiero 15 minuta a ja narzekam ale jeśli pomysłem Jurgena są wrzutki serwowane przez Hendersona to ten plan jest do bani.

7 osób minął Bilva xD

Jest dramat .

No Hendo to ma moze fajna taka ala wrzutke za plecy, przez srodek boiska. Ale te jego wrzutki z boku to ogolnie dramat. Zazwyczaj niecelny balonik. I nie zmieni tego asysta ostatnio

30 minut żadnego wejścia Robertsona, Jota widmo bo nie ma podań, Salah bezrobotny o Jonesie nie ma nawet co napisać.

Ktoś liczy ile razy Mane źle przyjął piłke w tym meczu? Senegalczyk nadal wygląda tragicznie

Gramy za spokojnie. Za mało agresji i pressingu z naszej strony. Takie mecze wygrywa środek pola, a tam City ma nieco lepszych graczy od nas. I powoli dochodzą do sytuacji bramkowych. Tymczasem my oddaliśmy 0 celnych strzałów. Ten mecz skończy się 1-0 dla jednej z drużyn. Bernardo Silva przebiega sobie pół boiska i nikt go nie zatrzymała nawet faulem. Takie bliskie mecze wygrywało zazwyczaj City. W osiadaniu piki i pozycyjnym są po prostu lepsi. My musimy robić więcej wiatru, a wszyscy nasi jakby stali. Może Keita do środka pomoże?

Modlę się tylko o to, żebyśmy dotrwali do połowy. Jest bardzo źle. Nie wymieniamy nawet kilku podań.
Złe decyzje, słabe przyjęcie. Problemy na prawej stronie.

Ostatni tak tragiczny mecz zagraliśmy chyba z Fulham w tamtym sezonie.

Bardzo słaba pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Mam wrażenie, że nie udało nam się zawiązać i przeprowadzić ani jednej składnej akcji bramkowej. Milner robi co może, ale nie daje rady. Jadą nas prawą stroną jak chcą. Mamy szczęście, że udało się dotrwać do przerwy bez straty gola.
Wierzę, że Klopp będzie w stanie jakoś wpłynąć na zespół w przerwie i w drugiej połowie pokażemy się z lepszej strony.

Bardzo słabo to wyglada niestety, masa rzeczy do poprawy, śpimy, stoimy w miejscu, słabo z koncentracją, Mili nie ma prawa wyjść na drugą połowę, o ofensywie nie wspominam bo nie ma o czym

No jak na razie gramy bardzo słabo. Milner nie daje rady.

Deklasacja.
0-0 zawdzięczamy tylko temu, że Levy postawił na swoim i nie oddał City Kane. Milner musi zostać zmieniony w przerwie bo szybkościowo nie daje rady Fodenowi plus ma już kartkę.