Liverpool - Wolverhampton (FA Cup)

Ja bym zostawił nuneza i salaha na drugą połowę ewebtualnie.

Gapko-Firmino-Elliot
Bajcetic-Keita-Milner
Tsimikas-Gomez-Phillips-Ramsay
Kelleher

Graliśmy w poniedzialek, z Wilkami gramy w sobotę, a kolejny mecz dopiero za tydzień. Żadnych rezerw, grać podstawowym składem, ewentualnie z 2 zmiany i grać o pełną pulę. Jak tak będziemy oszczędzać naszych z takich meczów tylko po to aby grać w lidze na 100%, to ani nie będziemy mieć szansę na zdobycie krajowego pucharu, ani nie zakwalifikujemy się do TOP 4. Jak mamy szansę to nawet dobre by było zdobycie Pucharu Anglii na otarcie łez z powodu beznadziejnego sezonu.

Alisson - TAA - Konate - Gomez - Robertson - Bajcetić - Thiago - Henderson - Salah - Nunez - Gakpo

3 polubienia

Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

To jest Puchar Anglii, zawsze to jakieś trofeum i nie widzę powodu żeby go odpuszczać. Na nadmiar spotkań nie ma co narzekać, z Carabao już odpadliśmy, w LM jeszcze tylko 2 mecze przed nami to spróbujmy tutaj powalczyć. No i wygrana gwarantuje nam LE w przyszłym sezonie co z miejsca w lidze zdaje się będzie trudne do osiągnięcia.
Jak ktoś potrzebuje odpocząć to mu dać ale poza tym jestem za tym żeby wystawić możliwie silny skład i dużo zmian podczas meczu żeby młodzi też mogli pograć.

1 polubienie


3 polubienia

Najgorsza sytuacja będzie jak ktoś z podstawy dostanie kontuzji. Ale ogólnie masz rację. Już nawet pomijając awans to muszą grać, żeby jakoś się przełamać. Przydałoby się, żeby Gakpo zaczął od początku i ogólnie chciałbym zobaczyć tercet Gakpo-Nunez-Salah od początku.

Jurgen powiedział na konferencji, że zagramy najmocniejszym składem. Ze względu na to, że mieliśmy te pare dni przerwy, a kolejny mecz gramy za tydzień.

Jestem niemal pewien, że wyjdziemy w ten sposób
Alisson- Robbo- Matip-Konate-TAA
Hendo-Fabinho-Thiago
Gakpo-Nunez-Salah

Jedynie może zamiast Hendo Eliott albo Keita

@Lucass Bobby jest świeżo po urazie i nie trenował z drużyna co najmniej do czwartku, wiec watpie że dostanie możliwość gry w pierwszym składzie

1 polubienie

jeśli najmocniejszy skład, to Bobby w miejsce Nuneza.

@Loku64 z tego co wiem Bobby jest zdrowy już co najmniej od tygodnia. Mógł nawet grać w meczu z Brentford, ale Klopp nie chciał ryzykować.

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1611740183006777346?t=tynLiBiAdn43dQe09-BtZg&s=19

Oh yeah baby

2 polubienia

Leci gdzieś meczyk czy tylko streamy?

Leci w Eleven Sports 1.

1 polubienie

Wygląda na to, że kolega loku powinien grać w tottolotto.

Gramy najmocniejszym składem na ten moment. Obchodzi mnie w tym meczu tylko współpraca pomiędzy trójką w ataku. Do abordażu!

1 polubienie

Nie gram, nie mam szczęścia do hazardu, wiec go unikam :sweat_smile:

Za to czuje, ze dziś sobie postrzelamy. Myśle, że 3-4 bramki dziś wrzucimy.

1 polubienie

Dobry skład oby po awans. Mam nadzieje na dobry występ Darwina bo kiedy jak nie dzis

Jest na Viaplay fa Cup? Bo nie mogę znaleźć

Nie ma ,Eleven tylko…

Może Liverpool u buka zarabia na transfery, bo inaczej się tego wytłumaczyć nie da :joy:

Boże… co ten Alisson odpierd*lił. Załamać się można. :woozy_face:

Ewidentnie odcięło mu dopływ tlenu do mózgu. A mieliśmy ostrzeżenie chwilę wcześniej po podobnym błędzie Matipa. Brak pełnego skupienia i, co najgorsze, zero wyciągania wniosków z błędów kolegów.

Wejście w mecz mieliśmy interesujące, żywa i szybka gra mogła zrobić kibicom nadzieję, ale nic bardziej mylnego. Oddajemy bramkę po najbardziej frajerskim zagraniu własnego bramkarza.

‘You cannot score a simpler goal’ - komentator na ITV.

Gdzie tam był spalony? Bo ja chyba coś pominąłem.

Może była ręka, ale to max co widziałem.

Gdzie tam był spalony ?