Liverpool - Wolverhampton (FA Cup)

Na spalonym musiał być chyba ten zawodnik najbardziej z lewej strony, który wrzycał jako pierwszy i nie zdążył wrócić jak piłka 2 raz do niego trafiła. Na powtorkach wyszedł poza ekran, wiec go nie widać przy spalonym.

Jeśli nie on, to nie wiem gdzie sędziowie zauwazyli spalony.

E: powtórki przed chwilą pokazały, że tak właśnie było. Klasyka przy rożnych.

6 polubień

Trent był tak głęboko, że na prawdę chciałbym to zobaczyć, bo aż nie chce mi się wierzyć, że był tam spalony.

Mecz szalony, wylew Alissona, dużo ogólnie strat i błędów. Cieszą bramki Salaha i Nuneza. Do tego kolejny dobry mecz TAA i świetna asysta.
Środek dziś jak zwykle zawiódł, nawet Thiago wyglądał dziś przeciętnie. Hendo zero walki, pełno strat istna tragedia. Fabinho dalej człapie, dalej słabo wraca, jedynie pare razy coś doskoczył i odebrał . Wszedł Keita, chyba rozwiał wszelkie wątpliwości co do swojej przydatności, zero dynamizmu, za to pełno strat.
Stoperzy elektryczni, Robbo niezłe z przodu z tylu go nie było.
Salah poza bramka to tylko na początku pare zrywów, znowu za łatwo tracił, odpuszczał.
Nunez w końcu trafił i do tego fajne wymiany z Andym, ogólnie najlepszy z napastników dziś.
Fajne wejście Doaka, chłopakowi się chce i ma jaja.
Za to Gakpo dość mocno anonimowy, ale przynajmniej pierwsze koty za płoty.

:bar_chart: Matheus Nunes completed more take-ons than any other player on the pitch [3] and as many as the entire Liverpool team COMBINED. #lfc [squawka]

XD

Chłop wszedł na końcówkę.

4 polubienia

Ogólnie tez warto podkreślić, że my wyszliśmy pierwszym składem i mieliśmy dłuższa przerwę.
Wolves grał składem pol-rezerwowym.
Do tego graliśmy na Anfield, ponoć chcąc coś udowodnić.
To udowodniliśmy, że jesteśmy w tragicznej formie.

7 polubień

Przedmeczowe zdjęcie z odprawy ukazujące Jurgena Kloppa szukającego zdolnych i ambitnych pomocników do dzisiejszego meczu

PS: Thiago to nie dotyczy

6 polubień

To pokazuje, ze na ten moment to nam jest potrzebny wybiegany polsrodek. A nie jak niektorzy pisza, ze nie brac polsrodkow, tylko kogos kompletnego. Dawac jakiegos biegacza w styczniu a w wakacje mozna szukac jakis technicznych.

Już jest taka padaka w środku, że ja się zastanawiam czy taki Jacek Góralski by poziomu u nas nie podniósł xD

1 polubienie

Śmiali się z Wijnalduma jak odchodził i się cieszyli. Tylko fakty są takie, że teraz taki zawodnik byłby na wagę złota, i mało mnie obchodzi jego historia po odejściu, bo to zawodnik stworzony idealnie do LFC

2 polubienia

Gini juz tez bylby stary i pytanie czy nadal by tak biegal. Po prostu bylo wziac w momencie jak odchodzil kogos mlodszego o podobnej charakterystyce

5 polubień

Rywale robią z nami to, co powinni, czyli oddają nam piłkę my walimy głową w mur, a oni czekają na jedną okazję bądź na nasz błąd. Elliot nic nie wnosi do środka tak jak nasz kapitan. Na Fabinho można wystawić trampkarzy, a Thiago sam tego nie pociągnie.
Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów** – powiedział kiedyś Albert Einstein.

3 polubienia

Gini był stary, dlatego jak odszedł, kupiliśmy 30 letniego Thiago. Logiczne

To juz miej pretensje do Kloppa. To jego transfer byl

W tym meczu to my nawet nie potrafiliśmy dobrze pressować. Rywal mijał nas dwoma podaniami i miał autostradę do bramki. Fab i Hehendo bezproduktywnie, oni lepsi już nie będą. Nie ma co liczyć za bardzo na jakiś powrót ich formy czy coś. Trzeba ich stopniowo wycofywać z pierwszej jedenastki. Pytanie czy Jurgen to widzi. Jesteśmy pozbawieni zaskoczenia, kreatywności, pomysłu. Ciężko się patrzy na naszą grę, rywal ma nas obcykanych i bezwzględnie to wykorzystuje. W rewanżu może być gorzej.

Bo ludzie łyknęli propagandę klubową.

Dla mnie to wgl jest niepojęte, że przez tyle lat potrafiliśmy w razie fiaska z piłkarzem A ściągnąć piłkarza B. Teraz nagle czekamy na tych odpowiednich a wynik jest taki, że przez to podejście przewaliliśmy sezon 20/21 gdzie do grudnia byliśmy liderem z kilko punktową przewagą nad City a teraz przewalamy pierwszy sezon od dawna kiedy City nie wyglada jak banda cyborgów. Super. Pytanie brzmi kto za to jest odpowiedzialny.

Niezastąpieni Giniego i nawet tego parodysty Lovrena odrazu w okienku kiedy odchodzili było największym grzechem tego klubu. Było pianie o tym jak to młodzi dostaną szanse. No i gdzie te szanse? Czy oprócz Harveya ktoś faktycznie sporo pograł w składzie? Może Kelleher ale on raczej jest ‚budowany’ aby go sprzedać za jakiś dobry hajs jak Neco (który mógł być zmiennikiem TAA klasy Kostasa) a numer dwa przyjdzie za grosze albo zostanie wyciągnięty z akademii.

Obecnie mamy dwa wakaty w pomocy i jeden na środku obrony. Tak, na środku gdyż po tym co Gomez pokazuje w tym sezonie wchodząc za TAA a co pokazuje grając na środku uważam, że powinien być brany pod uwagę właśnie jako zmiennik Trenta ewentualnie mocno kryzysowy ŚO.

Jak do mielonego nie dodasz jaj to się kotlet rozpadnie. U nas właśnie brakuje jaj wszystkim.

4 polubienia

Trzeba w drugiej linii zawodników z jajami, chęcią gry, dynamiką, wytrzymałością, zadziornością, czyli tymi cechami, ktorych brakowało naszym pomocnikom wczoraj i wczesniejszych meczach.
Mam czasem wrażenie, że nasza pomoc ma wydajność okazjonalnych składów “legend Liverpoolu”.

Dwa błędy Allisona przy bramkach, co tu dużo mówić, nie wiem dlaczego podawał przy tej pierwszej bramce, typowo zawodnik Wolves tam się znajduje i idealnie w niego. Ale zdarza się, szkoda, że musimy grać drugie spotkanie, jest ono nam potrzebne jak nie wiem. Szkoda, że praktycznie pierwszy skład nie potrafi wygrać z rezerwowym składem Wilków, które no nie oszukujmy się, nie mają dobrego sezonu. Cieszy bramka Nuneza, mam nadzieję, że krytycy trochę zamilkną.
Nasz następny rywal w lidze, Brighton wygrało 5:1 na wyjeździe z Middlesbrough.

Akurat Thiago to jest bardzo dobry zawodnik i chyba nasz najlepszy pomocnik od czasów Gerrarda/Alonso. Jedynie można byłoby się przyczepić o zdrowie, jednak w tym sezonie, póki co często jest dostepny i jako jedyny z pomocników wykonuje na boisku tytaniczna prace.

3 polubienia

Jak wygramy mecz rewanżowy to w 4 rundzie czeka Brighton.