Liverpool - Wolverhampton (FA Cup)

https://twitter.com/nunoarmy/status/1611861907207585792?s=46&t=mS4E3PxAcPjmnLdOw7_I0Q

Spalonego nie było. Przegraliśmy mecz, tylko sędziowie nas uratowali, wstyd.

jak umiesz w angielski VAR Review: Explaining the offside drama in Liverpool vs. Wolves

1 polubienie

Tam nic nie rozjaśnia, tyle że nie byli pewni :upside_down_face:nagranie ode mnie właśnie ewidentnie pokazuje, że Trent kasował spalonego, był niżej niż Nunez w momencie główki Hwanga.
Może tym nagraniem dysponował trener Wolves, bo coś mówił na konferencji. W każdym razie drugi raz u siebie ratujemy się po kontrowersyjnych decyzjach Var i wylewach obrońców przeciwnika.
Zagraliśmy 3 mecze z rzędu poniżej poniżej poziomu krytyki.
Ja czekam na jakies trzęsienie ziemii w druzynie.

Ale na tym nagraniu widać ewidentnie, że to Nunes ma bliżej do linii końcowej.
Liniowy zasygnalozował spalonego, a VAR nie mógł tego sprawdzić bo kamery nie uchwyciły Portugalczyka.
Więc na jakiej podstawie ty tu siejesz ferment?

przegralismy ale zremisowalismy. Niezle. Mniej bierz to co bierzesz a dobrze ci to zrobi xd

Popatrz na moment główki Hwanga i gdzie jest Trent
@LiverpoolJestCzerwony powinnismy przegrać, bo skasowali rywalom bramkę zdobyta prawidłowo. Możemy tylko niekompetencji arbitrów zawdzięczać remis.
100% spalonego nie było.
Może mamy być zadowoleni z tego, że gramy dodatkowy mecz i do tego niezasłużenie?
Po prostu podkreślam to, że nawet do remisu z rezerwowym Wolves potrzebujemy błędów Var.
Poza tym widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
@LiverpoolJestCzerwony tylko my tez mieliśmy podarowana jedna bramkę. To nie jest tylko błąd, a skandaliczny błąd. Nie powinny mieć miejsca takie błędy we współczesnym futbolu.
Bo to jawnie wypaczony wynik.

1 polubienie

Bledy sedziowskie zawsze ida w ktoras strone. I co z tego? Wczoraj sie urodziles?

Tak jestem zadowolony. Rownie dobrze Wolves nie zasluzyli na bramke bo Alisson im ja podarowal…

A ja podkreslam ze bledy sedziowskie to juz czesc tej gry i wiele razy na nich stracilismy, wiele tez zyskalismy. Nic wielkiego. Nie szukaj sensacji.

Napisz do FA ze domagasz sie walkowera dla Wilkow czy cos tam xD. Sprawiedliwosc w pilce noznej nie istnieje :slight_smile:

3 polubienia

A właśnie powinna i do tego powinnismy dążyć

i po co zaraz takie głupie gadki. Napewno Wolves zrobią zamieszanie. Może to pomoże na przyszłość. Bo następnym razem poszkodowani możemy być my i to będzie np mecz decydujący o mistrzostwie.

@MG75 powtorka będzie 17.01

2 polubienia

Kiedy powtórka meczu? Pod koniec stycznia jest dłuższa przerwa, dałoby się wtedy wcisnąć mecz.

1 polubienie

No i takie mecze juz byly. Zabrano nam punkty z WHU w zeszlym sezonie chociazby. I ktos zrobil z tego afere wieksza oprocz niezadowolenia? Nie, bo sedziowie i FA sa ponad wszelka sprawiedliwoscia.

Byl sobie taki dwumecz Legii z Cweltikiem lata temu. Lepsza druzyna zostala okradziona z awansu. I kogo to obchodzilo?

W okolicach 28.01 jest już rozgrywana kolejna, 4 runda.

Już wiadomo - 17 stycznia, 20.45.
W czwartej rundzie czeka BHA.

Jutro powtórka. Chciałbym jakieś zmiany i widziałbym taki skład:

Ali-Ramsey-Matip-Konate-Kostas-Stefan-Elliot-Keita-Doak-Nunez(jak będzie zdrowy)-Gakpo

Ale pewnie znowu będzie kaleczenie Hendersonem i Oxem. Ehh…

@Loku64 też fajne zestawienie.

jestem na 99% pewien, że będzie co najmniej kilka zmian :stuck_out_tongue:

Ali
Gomez-Phillips-Konate-Kostas
Bajcetic-Milner-Eliott
Doak-Nunez-Carvalho

coś takiego widzę, może Gakpo za Carvalho :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jeśli Klopp podejdzie do tego meczu na poważnie jak mówił i zrobi kilka zmian to serio uważacie, że zmieni wszystko ? Gomez ? Philips? Kostas? Serio ?
Obrona bez zmian, w środku Keita Thiago i ew. Elliot. W ataku Salah, Gakpo i jeśli Klopp nie pójdzie po rozum do głowy to Ox. Ale lepiej by dać Fabio szansę. Jeśli zmieniać to tylko środek pola.