Liverpool - Wolverhampton

Ale sytuacja jest taka sama, tam przed meczem z Villareal rozważaliśmy kogo chcemy w finale czując się wygranym w dwumeczu, tak samo tutaj przed ostatnią kolejką już jesteśmy zwycięzcami z Wolves i rozważamy czy City straci punkty czy nie straci.
Ale tam było to niedobre i negowane, że potrzebujemy pokory a tutaj jest oznaką wiary :slight_smile:

Nie w tym sezonie :slight_smile:

Najważniejsze, żeby Aston Villa przetrwała pierwsze 20 minut. To zdeterminuje całe spotkanie. City prawie zawsze strzela przynajmniej jednego gola na początku meczu. Jeżeli im się to nie udaje to z reguły tracą punkty.

Spokojna. Mecz z Wilkami to formalność:

NEW: Wolves will receive a multi-million pound bonus payment from Liverpool as part of the Diogo Jota transfer if they win the Premier League this weekend.

:smiley:

Najlepszą i najbardziej chyba widowiskową opcja dla Origiego jest żeby grał od początku i po przerwie ktoś go zmieni a piłkarze zrobią szpaler. Już się nie mogę doczekać reakcji Anfield i jak ludzie na stadionie i przed telewizorami będą płakać :slight_smile:

Który mecz oglądać? Z Wolves czy City?

Ja ogladam mecz city bo on jest decydujacy, a nasz nagrywam zeby juz po wszystkim sobie obejrzec.

Możnaby oglądać multiligę, ale tam będą wszystkie mecze kolejki. Nie wiem, czy jest jakaś oferta tylko na dwa mecze Liverpoolu i City. Ja sam zrobię sobie taką. Na telewizorze będę oglądał Liverpool, a na telefonie City.

Ja tam będę oglądać dwa najistotniejsze mecze dla nas.

mam dwa monitory, więc obejrzę równocześnie oba mecze. Stres coraz większy!

Żaden gracz The Reds nigdy nie zdobył hat-tricka przeciwko Wilkom. No to co? Salah, Mane, Diaz czy Jota?

Każdy scenariusz jest możliwy, nic nie jest przekreślone, niczym dzisiaj Inter z Milanem w Serie A. Remis City czy Liverpoolu może przekreślić szanse któregoś z tych zespołów na mistrzostwo.

Najważniejsze to wygrać z Wilkami bo bez tego będzie ciężko o zajęcie 1 miejsca. Liczę na Aston Villę :wink: I tak sezon uważam za udany, 2 puchary, finał LM, emocje o mistrzostwo do ostatniej kolejki, duża przewaga nad resztą stawki, jako tako bez kontuzji (mając na względzie poprzednie sezony i problemy z obroną czy pomocą), covida przez parę miesięcy, piękny sezon w naszym wykonaniu.

2 polubienia

Milan ma o tyle łatwiej ze wystarczy im remis, City nie wystarczy remis :smiley:

Salah. Son dziś nastrzela słabiutkiemu Norwich, nawet mam go na kuponie, także miło by było żeby Salah utrzymał miejsce lidera…

Gramy dziś w nowych koszulkach na przyszły sezon?

Wyczuwam dziś festiwal napierdzielania na bramkę z każdej możliwej pozycji przez Salaha, czując oddech Sona na plecach.

@FanLFC25 Salah jeżeli zagra to pod koniec meczu

Kurs na bramke Sona i wygraną Totków 1,80 takze polecam :wink:

Na Salaha 1,60

Skład zbliżony do tego, jakiego się spodziewałem. Szkoda jedynie, że Klopp nie dał szansy Minamino, który występem w ostatnim meczu zdecydowanie sobie na to zasłużył. Jednak nie ma tutaj wielkiego zaskoczenia. Klopp wystawia Takiego tylko wtedy, kiedy musi mocno rotować.

Poza tym dobrze, że Salah i VVD zaczynają na ławce. Nie ma co ryzykować, kiedy reszta piłkarzy tworzy drużynę, która zdecydowanie jest w stanie wygrać dzisiejszy mecz.

Jedziemy po 3 pkt! Come on Liverpool!! Make us proud Aston Villa! :slight_smile:

Szkoda tylko, że zaczynamy w taki sposób, 0:1 Pedro Neto. Ale nie z takich opresji wychodziliśmy.

I co, było banować FabianaMrozka?! Tylko rozsierdziliście tym oteN ordeP xD

1 polubienie