Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Barcelona, kluby red bulla, Juve, Psg, Chelsea(nie wykorzystuje ich dobrze), kluby portugalskie, holenderskie, Real Sociedad

Tylko co z tego ze klub sprzedaje jak i tak pewnie za to nikogo nie kupi.
Akurat o seppie i carvalho nie pisalem bo tutaj popieram ich sprzedaz, zwlaszcza portugalczyka

(post usunięty przez autora)

Właśnie o to chodzi, że nagabywaliśmy zapewne Gruzina, bo daliśmy decydować Aliemu. Ali ogłosił decyzję przez Joyca wczoraj, więc Gruzina temat zamknięty, Ali jeszcze parę lat zostaje. Przynajmniej ja to tak widzę.

Więc jeśli ktokolwiek odrzucił ofertę to Ali, a nie klub.
Zawsze klub mógł się gorzej zachować wypychając Aliego i zastępując go Jarosem, czy Kelleherem, ale to już chyba za niskie nawet dla naszych wspaniałych zarządzających.

3 polubienia

Ali, kocham cię. Zostań z nami na zawsze :heart:

3 polubienia

Raczej była pilna potrzeba załatania lejów po bombie, bo odeszli nasi pasożyci (OX, Keita), do tego Milner, a także niespodziewanie dla klubu Hendo i Fabs. W takiej sytuacji musieli kupić paru zawodników. Ja wiem, że po takim ,szale zakupów" teraz dziadujemy, co było i jest niedopuszczalne dla klubu, który jest ponoć gigantem. No boli mnie to i się z tym nie pogodzę.

5 polubień

To jak nie kupujemy zastępstwa za Alissona, to chyba jednak pójdziemy po defensywnego pomocnika :fire::fire:

Zostało 6 dni… A tak naprawdę 5 bo wątpię, żeby dziś coś ogarniali.

Czekam aż zamkną mi mordę…

1 polubienie

No to Ci nie zamkną. I Gruzin tutaj też nie przyjdzie, bo jak można negocjować transfer przez już chyba 3 tygodnie i zero konkretów. Transferów nie będzie, gramy tym co mamy, jak będą kontuzje - to się posramy. Nawet się zrymowało, ale tak wygląda sytuacja i jeżeli przez 2,5 miesiąca nie było transferów, to i przez 6 dni nie zrobią żadnego.

Ciężko mi to pisać, ale trochę chciałbym żeby ten sezon obfitował nam we wpirdole.
Chciałbym zobaczyć jaka będzie narracja Slota, co zrobi zarząd. Chciałbym zobaczyć pod stadionem mocno wkurw
onych kibiców.

Jeżeli nie chcesz aby twoja drużyna której “kibicujesz” wygrywała a nawet przeciwnie aby dostawała wpie**ol to polecam się wylogować i zajrzeć na debilpage.pl

10 polubień

Pytanie po co w takim razie Mamardashvili. Alisson ma kontrakt ważny jeszcze 3 lata i mówi, że chętnie by go przedłużył. Dość dziwne to planowanie sukcesji biorąc pod uwagę, że Alisson może tu pograć jeszcze z 5 lat…

Możliwe że dlatego przedłużają się negocjacje. Gruzin też zdaje sobie sprawę że byłby tu wiecznym rezerwowym lub tułał się ciągle po wypożyczeniach.

Ja pierdolę. Co się stało temu forum. Życzenie porażek. Życzenie, żeby klub miał powiązania z terrorystami. xdd

8 polubień

Czyli Kwara, liczba Gruzinów musi się zgadzać

1 polubienie

Prędzej do klubu przyjdzie Mama Mekambe niz Mamardashvili mimo, że już wszystko było dogadane. No chyba, że chcemy go kupić tylko po to, aby po wypożyczeniach go drożej sprzedać. Inaczej chyba mielibyśmy najsilniej obsadzaną bramkę w PL w historii LFC.
Zapewne za jakiś czas, wyjdzie info o tym jaka oferta przyszła w tym okienku od saudów i wstępnie była zaakceptowana przez klub, ale Ali postanowił zostać w klubie (casus Salaha). Wuje z FSG chcieli go opylić być może nawet już teraz. Ale temat Mamy mamy zamknięty :slight_smile:
Tak jak pisalem na początku okienka, że nie będzie transferów do klubu dopóki ktoś z podstawowego składu najpierw nie zostanie sprzedany. To nie była popularna opinia bo ludzie wolą żyć marzeniami. Teoretycznie można było liczyć na nowego DM-a ale klub nie dokonując przepłaconego transferu na tą pozycje w ostatnich dwóch okienkach pokazał, że nie leży to wśród ich priorytetów i można poczekać. No więc czekamy dalej.
Niby trochę szmalu wpadło, i po cichu można liczyc, że coś się jeszcze wydarzy, ale jeśli już, to byłby to transfer następcy zawodnika który odejdzie za rok, a kto odejdzie nie wiadomo, więc pewnie poczekamy z transferami do kolejnych okienek. Tak podpowiada zwyczajnie logika i dedukcja. Można się rozejść, dziękuje za uwagę.

1 polubienie

Tak to właśnie wygląda. Chcieli opylić Aliego teraz lub za rok do Arabów licząc, że Brazylijczyk skusi się na gigantyczną tygodniówkę. Jednak w obliczu słów naszego bramkarza można podejrzewać, że transfer Gruzina na Anfield upadnie. Jeśli Ali jest gotów spędzić tu kolejne 3 lata a może nawet jeszcze trochę dłużej, to nie ma sensu teraz sprowadzać nowego golkipera i stąd zapewne wyciszenie w ostatnich kilku dniach doniesień o postępach w negocjacjach.

4 polubienia

Czy tam w ogóle ktokolwiek rozmawia z zawodnikami odnośnie ich planów czy wróżą z fusów albo chodzą do wróżki ? Saga z Madarashwilim czy jak mu tam jest dla mnie z goła bezsensowna. Zamiast dogadać się z Alisonem wcześniej to fsg zaczęło już szukać dla niego zastępcy z góry zakładając, że Brazylijczyk pójdzie do Arabii. Tak przynajmniej wynika z obecnej sytuacji. Działania fsg są bardziej niż kuriozalne.

5 polubień

A nadal trafiają się obrońcy, a widać, jak na dłoni, że chcieli Aliego wypchać, tylko ze względu na poziom sportowy i potencjalnie kilka najbliższych lat, podczas których może go utrzymać Ali, to dali zawodnikowi zadecydować…

Jak na moje to Jurek trochę ten pierdolnik trzymał w ryzach. Teraz Jurka nie ma, wzieli sobie trenera, to już tylko dolary decydują. Może się mylę, no ale najbliższy rok/dwa pokażą.

3 polubienia

To miało sens, bo mieliśmy już gotowego następce, klub myślał naprzód, w dodatku miało to na celu wywarcie dodatkowej presji na Alim aby odszedł z klubu i można było zgarnąć pokaźną sumkę. Ale Ali na całe szczęście wszystko zepsuł, i chwała mu za to bo to topowy bramkarz i może jeszcze strzec nam bramki wiele długich lat na najwyższym poziomie. A FSG musi szukać hajsu gdzieindziej.

3 polubienia

Co wy pieprzycie, przecież w klubie nie pracują amatorzy. Transfer Gruzina to na pewno przemyślana strategia. Alli tylko tak gada, a zaświeca mu dolarami i w podskokach ucieknie do Arabii.

Inne pozycje, przedłużanie kontraktów - a na co to komu? Przecież mamy 20 zawodników w klubie, a gra 11. Myślcie ludzie.