Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Trzech naszych graczy otrzymało licencję B:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1798321407149097106?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Dwóch :smiley: W tym jeden ceniony, a drugi jest bo jest - odpowiada za atmosferę w szatni i może komunikacje latynosów z trenerami.

Joel już na zawsze jest czerwony :grinning:

1 polubienie

Proponuję się nie napinać i korzystać z pięknej pogody i szykować się do emocji do niedługiego startu sezonu. Powiem wam tak, transferów nie będzie im szybciej to sobie większość uświadomi tym mniej nerwów stedci :smile:

Jesteś jakaś wróżką, że wiesz jaka będzie przyszłość? Założysz się, że będą transfery?

2 polubienia

Mam serio wrażenie że ludzie, którzy piszą że nie będzie transferów piszą tak na przekór żeby były albo nie jak coś nie chcą się zawieść. Okno nie jest jeszcze nawet otwarte, z Big 6 to chyba tylko Chelsea na razie robi jakieś transfery z tym że ściągają piłkarzy, którzy nawet nie grają na żadnym z wielkich turniejów także przestańcie już płakać.

1 polubienie

Potargujmy się o Gordona i ściągnijmy Kvare jako alternatywę. Proszę. :joy:

Kvara czy Nico? Na razie Gruzin lepszy

Wolałbym Nico Williamsa

Wgl skoro to rozważania Transferowe to wezcie napiszcie swoje transfery jakie byscie chcieli zobaczyć w Liverpoolu w tym okienku

Chciałbym Musiale, Isaka, Inacio i Bruno G. Do tego Ait Nouri.

A tak na powaznie to do przodu kogos kto da realne liczby za Diaza. LO i SO z przyszłością i SPD na już (Bruno G. Transfer marzenie)

1 polubienie

Musiala, Ederson, Calafiori i Williams

Musiala Williams Calafiori Rodri

1 polubienie

Ja chcialbym Nico Williamsa, Calafioriego i Zubimendi

A ja :Marco van basten, Gullit Rijkaard

2 polubienia

Varela, Hancko, Bakayoko.

1 polubienie

Guehi, Alphonso Davies, Onana/Kimmich/Ugarte/Varela/Bruno(w takiej kolejności DM), Williams

Nico Williams, Kalafior i Ugarte.

Nico, Calafiori, Onana