Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

image

ooo zajebiście, jeszcze tego brakowało

Edwards dosłownie stał za zakupem każdego zawodnika, może poza Firmino i Gomezem, którzy tworzyli zespół, który wygrał wszystko z naszym klubem. Stał za przemianą z zespołu, który nie mogł zakwalifikować się do top 4, co nie było prostym zadaniem.

To, że sprzedał parę słabych piłkarzy za wysokie kwoty przy tym to child’s play.

Nikt nie jest bezbłędny, ale jego ratio zawodników trafionych do tych którzy nie wypalili jest wybitne.

@Loku64

Nie, ale ściągnął Mane, Salaha, Wijnalduma, Virgila, Matipa, Alissona, Fabinho, Shaqiriego, Robertsona czy Jote, a w międzyczasie czyścił szrot taki jak Benteke, Leiva (w tamtym momencie), Sakho itd :wink:

1 polubienie

no nie…jakim cudem Real zgarnia wszystkich najlepszych?

Może Trenta, Hendo, Milnera też ściągał? A sukcesy przypadkiem się zbiegły z Kloppem u sterów

@Beol
To jak odpowiada za te udane, to także odpowiada za trzymanie Oxa, transfer Keity, Kariusa…, latanie dziur w dachu taśmą klejącą(Kabak, Davies, Caulker,Klavan. Zobaczymy jak sobie poradzi bez fenomenalnego managera.

1 polubienie

Wątpię ze zostawia Trenta aby poszedł ewentualnie za rok za free.

1 polubienie

Ciężko będzie to ocenić, bo Edwards wrócił, ale w zupełnie innej roli. Natomiast 2 ostatnie lata nie było Edwardsa i nasze transfery poza Mac Allisterem pozostają wiele do życzenia.

Zarówno Edwards jak i Klopp byli kluczowymi czynnikami. Pierwszy ogarniał fajnych grajków a drugi sprawnie wprowadzał ich do drużyny i wyciągał z nich maksa.

Wiemy już, że największym problemem między Edwardsem i Kloppem, było właśnie przetrzymywanie zawodników, z sentymentu, bądź wiary, że jeszcze coś dobrego zagrają właśnie przez Jurgena.

Wrzucasz to tylko, żeby podtrzymać dyskusję, nie wiem z jakiego powodu i przekręcasz znane fakty.

To właśnie dlatego Edwards odszedł i wrócił po odejściu Niemca, różnica w podejściu do biznesu.

Co do Keity, napisałem dosłownie, że jego ratio i tak jest świetne, chociaż to też jest zły przykład, bo o Keite biło się wtedy kilka klubów, w tym Barcelona. Kontuzje i wymyślanie problemów, to nie jest coś co jesteś w stanie przewidzieć za każdym razem.

xD co? Kończę tą wymianę, bo totalnie mówisz o czymś o czym nie pisałem, szkoda mojego czasu.
Ewidentnie nie przeczytałeś tego ze zrozumieniem, a jeśli pytasz się o “ratio Keity” to znaczy, że nawet nie skończyłeś czytać mojego 1 postu.

1 polubienie

A Ty wracasz do najbardziej idiotycznego argumentu(sentyment Kloppa), na który nie wskazuje nic, poza ślepa wiara w działania klubu.

@beol jakie ratio Keity ?

No właśnie. Tych nietrafionych też. I jak pokazuje Aldor, tych nietrafionych było sporo.

@PonuryGrabarz kto był przed Edwardsem? No bo Commmoli był do 2012.

Jasne nie pisałeś. Złapią za rękę to nie moja ręka tak?

Z ratiem chodziło o Edwardsa, ok źle w tym kontekście zabrzmiało, czy też źle zrozumiałem .

1 polubienie

O ile się nie mylę, wtedy była grupa osób, która podejmowła decyzję, ale nie było kogoś kto miałby głos mocniejszy do grupy.

Później Edwards, został mianowany na tą osobę, ale mogę się mylić, to było ponad 10 lat temu.

Chciałbym też zwrócić uwagę, że hurtowe zanikanie szrotu(Ox, Thiago, Keita) plus zawodników pastprime ( Millie,Matip, Hendo, Fabs, Wini, Firmino, Mane) zaczęło się po odejściu Edwardsa i nijak się ma do teorii o przywiązaniu Jurka.

1 polubienie

Ale skąd ty wymyśliłeś ta durna teorie że właśnie dlatego odszedł? On ci to powiedział bo w wywiadach mówił że nigdy nie będzie pracował jako dyrektor sportowy i teraz ma inną funkcję.

Skad ten absurd że jurgen nie chcial nowych piłkarzy? Czy to nie on prosił o tchuameniego? Caixedo?
Jak dostał jotę to czy nie zmieniał czasem kogoś z wielkiej 3? A wcześniej tego nie robił?
Rozumiem że tu zawsze musi paść argument “bo on kiedyś nie chciał Bruno” wolał hendersona! Czyli rozumiem że nasz klub jak podpisze średni kontrakt z prezentującym wtedy dobry poziom graczem naszym kapitanem to oznacza że nie może już kupić innego środkowego pomocnika bo trener nie chce? Czy wql czytacie wasze wypowiedzi. Jak Guardiola chciał mieć 5 lewych obrońców to szejk mu nie mówił że rok temu podpisałeś kontrakt z rezerwowym bramkarzem tylko szedł i mu go kupował. Tyle. Jurgen wiedział że fundusz jest grubo ograniczony i lepił na czym się da. Czy zawsze dobrze wybierał? Nie, ale boże spraw żeby slot był choć w połowie tak dobry jak jurgen

Ta asysty gole. A POLICZ ILE Z AKCJI JEGO PADAŁO BRAMEK :sweat_smile: To lekko się zdzwisz.

Przecież oficjalnie pojawiały się informacje, że Klopp jest zbyt lojalny wobec niektórych. To nie jest teoria, tylko fakt. O Hendo to każdy wie, ale np. Klopp chciał zostawić Milnera na co nie zgodziło się FSG. Brazylijczycy zostali skuszeni przez Arabów, a Mane sam chciał odejść.

1 polubienie

Ale kto poddawał te informacje. Bo ja np wczoraj czytałem informacje że trent dogadał się z Realem. Dziś że interesujemy się simakanem. A wczoraj ze nie interesujemy się simakanem. Czytałem rok temu też Judę to już jest nasz. Czytanie tych wysrywow dziennikarzy i traktowanie tego jako fakt jest śmieszny.
Nie dziwię się że chciał żeby milner został skoro w jego miejsce nikt nie przyszedł. Myślisz że nie wolałby żeby został fabinho jeśli by wiedział że nikt za niego nie przyjdzie przez 2 lata?

1 polubienie

Sam sobie policz, jeśli chcesz coś udowodnić. Ale podpowiem Ci nie będzie tego dużo, bo z akcji Diaza nie ma konkretów. Całe 5 wykreowane duże sytuacje. 5 w 38 meczach w lidze!

7 z wymienionych zawodników skończył się kontrakt (3 z nich powinniśmy pozbyć się wcześniej). Hendo powinien odejść ze 2 lata wcześniej. Nie wiedzę tu zasług Kloppa.

Tu akurat masz rację. Tak naprawdę nic nie wiemy co działo za kulisami i co się dzieje za kulisami. Może kiedyś Klopp zdecyduje się na jakąś biografie i trochę przekaże rzeczy za kulis.

Całe te nasze forumowe wojenki opierają się na słowie dziennikarza X, który pisze coś innego niż Y. Przynajmniej jest wesoło.

@Loku64 o tym akurat pisał Joyce czy Ornstein, więc raczej dobre źródła. Nadal jednak nic nie wiemy pewnego co tam się działo.

1 polubienie

Jak widać sam zmieniłeś zdanie po poście kolegi, to tylko dziennikarskie domysły/spekulacje, a nie fakty.

Jurek był też dobrym politykiem i trzymał dobre relacje z zawodnikami, to nie mówił zawodnikom, że może pora poszukać innego miejsca pracy, czy pomyśleć o emeryturze :sweat_smile: