Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Ciekawe gdzie jest @PonuryGrabarz ze swoimi 2-3 transferami. Chociaz w sumie 2 to mamy, tego mlodego z Wolves i tego drugiego z Chelsea co to juz dawno przyszedl,ale nadal go nie ma.

1 polubienie

Ja napisałem, że gdyby ktoś wykrył powiązania FSG z terrorystami lub Putinem może musili być zmuszeni do pozbycia się aktywów na terenie UE czyli musieli by sprzedać Liverpool. Tylko jak ktoś jest forumowym Najmanem to mówi, że są tu życzenia powiązania klubu z terrorystami. Serio gdyby nie to zaślepienie do FSG to nie uwierzyłbym, że można być tak tępym. Chyba, że to prawdziwy najman strzela tymi wysrywami to by się zgadzało.

4 polubienia

Z całym szacunkiem kolego, ale nic głupszego tu nie przeczytam, niż życzenie klubowi takiego scenariusza. Naprawdę powinieneś się wstydzić za te słowa. Też jestem rozczarowany tym okienkiem, ale to już za dużo.

Ja wiem, ale to nie jest właściciel Liverpoolu, a poza tym to tylko oskarżenie, a nie wyrok. Chyba, że Standard Chartered jest nowym właścicielem Liverpoolu. Klub obowiązuje umowa i zerwanie to potężne kary finansowe, a kiedy ostatni raz przedłużano umowę to nie było mowy o czymś takim. Oprócz tego to nie ma wyroku chyba, ze był to mi wrzuć link. xdd

Z resztą to nie jest temat na takie głupoty. Nie ja zaczynam takie dialogi. Jeden życzy porażek klubowi. Drugi życzy powiązania FSG z terrorystami i jeszcze mnie wyzywa. Sekta antyfsg w formie.

Ty byłbyś idealnym chłopczykiem do pracy w obecnym Liverpoolu. Kazaliby Ci zamknąć gębę i cieszyć się z tego co jest i z tego rzeźbić, a przy pluciu w twarz jeszcze byś się oblizywał.
Jesteśmy takim dziadowym klubem, że nawet już nam nie przeszkadza, że będąc na topie po roku znowu zamiast walczyć o szczyty naszym marzeniem jest top 4. Nie wydaliśmy ani jednego pierdoloneg* dolara a straciliśmy 4 zawodników do rotacji i to co najmniej. Tacy jak Ty zawsze zgrywają takim top fanów a w trakcie sezonu plujesz ciepłym harnoldem na ekran z wkurwienia, ze wystawić kogo nie ma, że nas West Ham jakiś leje gdy City jeździ wszystkich po 3-4 do jaja.

11 polubień

Należy się zastanowić, o co tak naprawdę chodzi w tej całej polityce transferowej klubu. To, że stają się powoli pośmiewiskiem w Europie w tej dziedzinie, to wiadomo.
Czy my w ogóle interesując się jakimś piłkarzem mamy w zamiarze składanie jakiejkolwiek oferty, czy ma to na celu po prostu zrobienie szumu w mediach. Jeśli Alison nie chciał odejść, to po co szukanie zastępstwa za niego- chyba, że rzeczywiście chcieli na nim zarobić.
Na początku okienka mogli po prostu powiedzieć, że nikogo nie kupią, a nie 2 tygodnie mydlić oczy zawodnikiem nie do wyciągnięcia, a potem 2 tygodnie niepotrzebnym transferem bramkarza.

Głupio napisałeś więc i tyle

Właśnie 1 września forum wróci na swoje tory, znowu “dziennikarze” ruszą do opisywania kim to się Liverpool nie interesuje i wjadą bajki o Wirtzie, Musiali, Bruno G., Bastonim. Taka kolej rzeczy

2 polubienia

Jak myślicie jaki nierealny cel obieże sobie Hughes ma ostatnie dwa dni okienka? Strzelam, że będzie to Bruno G. Nie wierzę, że w klubie nie pokuszą się o zrobienie tego numeru znowu i nie powiedzą potem “całe okienko próbowaliśmy, niestety się nie udało, ale za rok będziemy gotowi!”

1 polubienie

Jak ty nawet nigdy na Anfield nie byłeś, a mi tutaj piszesz o byciu słabym kibicem. xdd

Wytłumaczę łopatologicznie bo inaczej widzę się nie da. Jeżeli byłbyś kierownikiem jakiegoś oddziału a nagle okazało by się, że twój prezes ma powiązania z terrorystami to nie czyni z ciebie czy twoich pracowników czy twoich przełożonych terrorystów. Tak jak chelsea nie jest klubem wojennym czy innym gonwem, pracownicy czy piłkarze nie wspierają w żaden sposób działań wojennych mimo, że ich właściciel był blisko powiązany z terrorystą. Tak więc jakby jakimś cudem FSG miało powiązania z jakąś grupą terrorystyczną to nie czyni z Liverpoolu jakiejś ku&wa jednostki terrorystycznej.:man_facepalming:t2:

Josif był na Anfield, więc proszę zrobić go adminem grupy i to na samej górze. Był na Anfield, więc jest największym fanem jakiego znam! Cieszę się, że Cię poznałem.

13 polubień

Plus odznaka na forum, pomnik pod stadionem i specjalna indywidualna przyśpiewka na meczach.
Ten gość przechodzi czasem sam siebie, podobnie jak z pewnym panem z pałacu w Warszawie. Myślisz, że cię już nie zaskoczy debilną wypowiedzią, a on pokazuje, że jednak można.

4 polubienia

Mogę Ci powiedzieć, że byłem na większości stadionów w Europie, ale pech jest taki, że najmniej w Anglii, bo tylko Liverpool. Od siebie mogę polecić stadion Lyonu. Świetna organizacja jak na Francuzów, a Lyon osobiście uważam, że jest najpiękniejszym miastem w Europie. Przede wszystkim nocą, bo efekt świateł. Ale Tobie polecam zacząć od postaw, czyli odwiedzić Anfield. Bo jesteśmy na forum Liverpoolu, a nie Lyonu. Bo to tak jakbyś był fanem Makłowicza, oglądał jak zajada się schabowym panierowanym w bułce tartej przywiezionej z Nowej Zelandii, a sam nie znał smaku schabowego. xdd Bo jak nigdy nie byłeś na stadionie, nigdy nie poznałeś atmosfery w pubach to w ogóle nie dziwię się temu co piszesz. Tutaj na forum jest większa bojówka niż w samym Liverpoolu xdd I to mnie zajebiście bawi.

Panowie skończcie już swoje personalne wycieczki bo przykro się to czyta. Macie jakieś sprawy do wyjaśnienia miedzy sobą to jest od tego PM.

Otóż czyni i to bardzo. Przez tydzień we wszystkich mediach na świecie hasło Liverpool będzie sparowane ze słowem terroryzm i nie ważne w jakim kontekście. Jak ktoś potem rzuci do kogoś: Wczoraj oglądałem mecz LFC, to ten drugi od razu skojarzy, a to ci od terrorystów. Na odwrót to samo coś o terrorystach w mediach i od razu skojarzenie, że pewnie mieli na sobie czerwone koszulki.

1 polubienie

Bardzo mnie cieszy, ze na forum poświęconym LFC piszesz, ze dla Ciebie najpiękniejszym miastem jest Lyon. Może poszukasz sobie tam chaty?

Zamykam dyskusje :wink:

3 polubienia

No właśnie. Idź sobie już stąd. xdd

Za tydzień gramy z United. Zamów koszulkę, szalik i czapeczkę Czerwonych Diabłów i kibicuj im to może fsg sobie pójdzie.

Te forum to taki smietnik i zbior odklejonych ludzi ze to az smieszne

4 polubienia

@josif przy kłótni o FSG w tym dziale

@josif dziś:

Xd

Że co?!
Gadali dwa tygodnie z Zubimendim i nic, gadali prawie trzy tygodnie z gruzinem i nic ?