Manchester City - Liverpool

Co obrony chyba nikt nie ma wątpliwości, że zagrają: Ali, Robertson, VD, Matip i TAA. Pomoc też raczej pewna: Fab, Hendo i Thiago. Oczywiście o ile kontuzji nie złapie Thiago. Wtedy za niego prędzej zagra Jones niż Keita. Jeśli chodzi o atak to ja to widzę: Mane, Jota i Salah. Salah nie zasługuje na grę, ale jakby nie wyszedł to by go to dobiło mentalnie. Diaz nie daje za dużo w defensywie i nie ma takiego doświadczenia w meczach o taką stawkę, a Jota grając do dupy przez 90 minut w 91 może zdobyć zwycięzką bramkę, więc on musi grać. Firo wejdzie tylko gdy będziemy wygrywać i będzie Kloppowi zależało by dłużej przytrzymać piłkę.

1 polubienie

Alisson
TAA-Matip-VVD-Robertson
Hendo-Fabinho-Thiago
Salah-Mane-Diaz

1 polubienie

MG75, Hawken17, qba13, Paviola oraz abramamba.
Dzięki

IMO:

Alisson
TAA - Matip - VVD - Andy
Fabinho - Henderson - Keita
Salah - Jota - Mane

1 polubienie

Ali
Arnold-Matip-VVD-Robbo
Henderson-Fab-Thiago
Salah-Mane-Diaz

2 polubienia

Ali
TAA-Matip-VVD-Robbo
Hendo-Fab-Thiago
Salah-Jota-Mane

2 polubienia

j.w.

Ali
TAA-Matip-VVD-Robbo
Hendo-Fab-Thiago
Salah-Jota-Mane

1 polubienie

Alli-TAA,VVD, Matip, Robbo-Flaco, Hendo, Thiago-Salah, Jota, Mane.

Jakieś oglądanie w Krakowie?

1 polubienie

English Football Club, Mikołajska 5, na pewno będzie trochę kibiców w tym moja skromna osoba

@RawBig tam chodzą jacyś Polacy? Raz tam poszedłem i byli tam sami Angole.

90 % Polaków. 5 razy byłem. Gdyby nie niedziela to byłbym tam, miejsce genialne :wink:

A pamięta ktoś football heaven? Zastanawiam się czemu zamknęli. Fajny był tam klimat :slightly_smiling_face:

W Krakowie jest jeszcze parę miejsc gdzie można spotkać kibiców LFC. Dla mnie osobiście najlepszy klimat w Duffy”m na Kazimierzu.

Zależy od meczu, w okresie zimowym większość to Anglicy ale już jak przychodzi wiosna i decydujące ważne mecze w LM i lidze to pełno Polaków, a na finale z Totkami to jak chciałeś miejsce siedzące to tak minimum od 18:00 trzeba było być żeby ostatnie krzesełka złapać

Czyli podsumowując przewidywany skład - jedyna niewiadoma to czy Diaz, czy Jota.

Raczej Diaz czy Mane, ale dodałbym również Thiago czy Keita.:slight_smile:

Chyba nie zdobędziemy mistrzostwa. City ma o wiele lepszy kalendarz. Nawet jak jutro przegrają to są dużo większe szanse, że to my stracimy jakieś punkty do końca sezonu a nie oni.

@lfc257 Jeżeli jutro wygramy to będzie margines błędu na jeden remis, a to już coś. Zgodzę się, że w przypadku jutrzejszego remisu szanse na mistrzostwo będą małe. Porażka = definitywny koniec marzeń

Nie ma to jak wiara w klub lfc257 :wink:

Liverpool jeszcze nigdy w historii nie miał takiej passy na wyjazdach. Drużyna Kloppa wygrała każdy z ostatnich ośmiu meczów wyjazdowych we wszystkich rozgrywkach. Jest to nowy rekord klubu. To co? 9 wyjazdowe zwycięstwo?