Mistrzostwa Europy 2024

Z Southgatem to Anglia nigdy nic nie wygra. Strzelaja bramke i sie cofaja. No i maja co chcieli 1-1. Ratuje ich to, ze to nie jest 80 min i maja czas przyspieszyc

1 polubienie

Kolejny słaby występ Trenta. Środek Anglii nie istnieje i Duńczycy robią się coraz pewniejsi.

Nieironicznie to Southgate jest gorszym trenerem od Michniewicza i dużo gorszym trenerem od Probierza.
Nie wiem co mają w glowach leśne dziadki z FA które go tam utrzymują na posadzie, mieć najlepszą kadrę z wszystkich drużyn i grać takie gówno to jest duży wyczyn

Bo on nie ma pomyslu co zrobic jak nje prowadza 1-0. To juz Dyche jest bardziej ofensywny

Trzymałem kciuki za Angoli przed turniejem, ale po tym co widzę w ich kolejnym meczu na Euro, to życzę im jak najgorzej. Całkowicie zmarnowany potencjał kadrowy, totalny antyfutbol tego ich parodysty na ławce, po prostu dramat.

2 polubienia

Robi wyniki? Robi. Choć styl tragiczny.

Ale jakie wyniki robi? W reprezentacji sie licza wygrane mistrzostwa.

Obrzydliwa jest reprezentacja Anglii pod wodzą tego marnego trenera i skończcie dyskutować o robieniu jakiegoś wyniku, bo kolejne Euro pójdzie na straty z tym leszczem nadającym się do Burnley :wink:

2 polubienia

Oni graja kurde na remis. Dramat. Ciekawe czy ten parodysta odejdzie po euro

1 polubienie

Akurat po zejściu Arnolda grają jeszcze gorzej xd

2 polubienia

Ale kisne z tych Anglików, zakochanych w swojej wielkości :slight_smile:
Football coming home xD

3 polubienia

Anglicy zajechani po calym sezonie, wincyj meczow, wincyj. Tam wszyscy grają na stojąco, lepiej niech odpadną na wcześniej fazie. Wtedy TAA sobie odpocznie dluzej.

2 polubienia

Gareth Michniewicz? Top! Piękny i widowiskowy futbol po raz kolejny. Znów eksperci całą winę zrzucą na Trenta i niech się łudzą dalej, że to jest wina zawodników, a nie trenera :laughing:

3 polubienia

Jaka ta Anglia Southgeata jest żałosna to głowa mała. Zero pomysłu na grę, Palmer drugi mecz na ławce, a wpuszcza Bowena. Żadnego zagrożenia w drugiej połowie, Rice dzisiaj tragiczny, zmiany nic nie dały. Kolejny zmarnowany turniej się zapowiada.

Declan Rice wyczerpany, tylu błędów w całym sezonie nie miał,kilku innych leży na murawie jakby grali z Francja 2 dogrywki, tu nie ma przypadku. Pozdrawiamy PL ( moze w tym sezonie doliczajmy 20 min do kazdej polowy) i tych co zmienili zasady LM bo gramy jeszcze więcej next sezon:)

Co Anglicy grają za szajs! :man_facepalming:t2::rage:
Wolni, bez pomysłu, bez woli walki…
Palmer przyspawany do ławki, Foden nie na swojej pozycji itd
A jak już widzę tą wiecznie smutną minę zmoczonego pudla Southgate’a to mnie bierze :rage:

1 polubienie

Klasyk anglików. Wielkie oczekiwania, klasyczny zawód.

1 polubienie

Ciekawe czemu ten angielski michniewicz wpuszcza Gallaghera który jedyne co robi to poluje na nogi rywala, a trzyma na ławce wicekróla strzelców ligi angielskiej z zeszłego sezonu Palmera XD Ten człowiek naprawdę musi mieć klapki na oczach, współczuje Angolom, bo ja szczerze większej przyjemności doświadczyłem z oglądania reprezentacji Polski Probierza z meczu z Holandia niz Angoli w tych dwóch meczach które rozegrali.

5 polubień

Trener powinien najlepiej wiedzieć, ktorego gracza na co stać.
Eze nic nie wniosl do gry, Bowen również. Spodziewałem się raczej wpuszczenia Palmera i dynamicznego Gordona i przede wszystkim zmian w ofensywie wcześniej niż w 70 minucie.
Z drugiej strony przy slabo grającej pomocy Anglicy mają niewielkie pole manewru, chyba tylko Mainoo z pomocników byl jeszcze na ławce. Dziwnie ta reprezentacja jest zestawiona.

A Dunczykom jak to często miało miejsce zabrakło zimnej krwi i cwaniactwa przy wykonczeniach akcji.

Anglicy są zajechani,
Już w pierwszym meczu Kane oddychał rękawami i miał ciężko ze sprintami,
Poza Saką wszyscy wyglądają jakby grali na zaciągniętym ręcznym a ich mobilność przypomina tachanie wózka z węglem,

Wincyj meczuf wiyncyj!!!
Moneyball… ha!Tfu!