Mistrzostwa Europy 2024

Osobiscie uwazam,ze najlepszym trenerem Anglikow jakiego mialem okazje ogladac to byl Bobby Robson w latach 1982-90.
Co prawda w ME mu nie wyszlo,odpadl w eliminacjach oraz w fazie grupowej lecz dla przypomnienia napisze,ze wtedy gralo w turnieju finalowym zaledwie 8 druzyn ale podczas MS to najpierw przegral z oszustem z Argentyny w 1/4 (ten Lineker strzelajacy Mlynarzowi 3 gole! :smiley:) a potem troche nieszczesliwie ulegl dopiero w karnych Niemcom w polfinale.

Lecz i on nie wykorzystal potencjalu swojej kadry tak do konca a potem to bylo,poza ME 1996 juz tylko gorzej.
Sadze,ze typowy “Angol” zamienilby pare klubowych sukcesow w Europie na jakies :trophy: dla ichniej repki :grimacing:

tylko z Capello to moze by cos ugrali, tylko wywalili go tuz przed mistrzostwami, nie pamietam dlaczego a nie chce mi sie szukac :smiley:

Ale Capello długo tam siedział

Natomiast Łoj Houdson czy sam Allardayce to ja piernicze co oni mają w głowie.

Anglicy mają kilku fajnych ciekawych młodych trenerów. Chociażby Eddie Howe jak wyrzucą go z Newcastle

Eddie Howe powinien być jak najbardziej brany pod uwagę jako następca Michniewicza v2. On ma styl którego oczekują Angole, chce grać do przodu, chce napierać, i z jego podejściem i taktyka myślę, że w końcu by był uwolniony potencjał tej kadry. Sam Kane też by odżył u niego, bo Isak czy Wilson czują się jak ryba w wodzie w taktyce Howe także mocno trzymam kciuki za to żeby tą kadrę przejął obecny trener Newcastle.

Dokładnie, też oglądałem mecz Anglii, Kane to chyba oddychał rękawami jak schodził, chociaż lekko truchtał. Stracić bramkę i nie dążyć do strzelenia następnej, kadrę mają naprawdę mocarną i stać ich na wiele. Też pomyślałem, że w przyszłości to Howe mógłby być dobrym wyborem na selekcjonera.

Były plotki, że Pochettino mógłby objąć reprezentacje Anglii. Myślę, że pasowałby tam idealnie.

mi sie wydaję, że musieli niezły wycisk dostać na zgrupowaniu, ciekawe czy zdąża złapać świeżość. Bo jakos miesiąc temu w klubach zasuwali bez problemu, a teraz nagle kładą się na murawie po miesiącu przerwy?

Już lepszy Pochettinho jak ten drwal.

Wchodzi stoper na aut w nasze pole karne, a Dawidowicz się mu przygląda…
Pamiętam go od czasów juniorów i zawsze był taki flegmatyczny , jak to się dzieje, że on w miarę jakąś karierę robi to ja nie wiem

1 polubienie

Jak oceniacie dzisiaj sędziego?

Poprawnie, nie wpływa na grę

Ale sie odnoaisz do tego co Szpak gada, czy masz swoje obserwacje?. Jakos nieszczegolnie wypacza cokolwiek.
Za to Dawidowicz zamieszany w obie bramki

W trzecia też, gość jest tragiczny, ale jakoś widocznie tego w kadrze nie dostrzegają :upside_down_face:

Salomon z Holandią grał dobrze, ale miał pecha. Dawidowicz to jest kompromitacja. Już nie powinien dostać powołania

Ani jedno, ani drugie. Nie patrzę na mecz przez cały czas i pytałem o Waszą opinię :slightly_smiling_face:

Klasycznie - mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.

Tragedia dzisiaj. Okazuje się, że to Holendrzy byli słabi, a nie Polska dobra.

1 gol Dawidowicz stoi nie podchodzi do obrońcy, 2 gol dawidowicz spóźniony, 3 gol dawidowicz zgrywa idealnie do sabizetera, to jest nasz podstawowy obrońca, zero techniki szybkości, z reszta jak go widze te jego.przerazone oczy to mam dość, chłopie to powinien być Twoj ostatni wystep w kadrze kompromitacja

NIC SIE NIE STALO POLACY NIC SIE NIE STALO

dwa mecze i do domciu

Smutne jest że tak przecietny grajek jak Sabitzer wygląda na tle naszych prawie jak messi, ta Francja to nas zmiazdzy.

póki trzon naszej obrony będzie tak wyglądał to nie mamy o czym mówić w kontekście osiągania sukcesów. byle nie zwalniać probierza, bo widać że współpraca jakoś działa. zostaje czekać na powrót piłki klubowej, a już za 2 lata…
e:
dalej nie mogę zrozumieć brak powołania casha, wiadomo że bez języka co wielu osobom przeszkadza i po kontuzji. nie mieliśmy praktycznie klasowych zmienników na wahadłach. gra nicoli była poziom wyższa od frankowskiego mam wrażenie, a matty dałby świeżość chociażby z ławki za podmęczonego przemka.

2 polubienia