Mistrzostwa Europy 2024

Mainoo za Trenta oraz Trippier na LO.

1 polubienie

Mam szczerą nadzieję, że Słowacja zagra tak samo odważnie jak z Belgami. Oni lubią grać z Angolami, Ci mają straszne problemy w ostatnich latach ze Słowakami, zresztą jak każdy chyba faworyt. Wkurza mnie robienie z Trenta kozła ofiarnego i mam nadzieję, że tym meczem ten głąb na ławce pożegna się z kadrą Anglii, bo za jego kadencji nie da się patrzeć na tę drużynę, a nazwiska ma takie, że oni sami powinni z każdym wygrywać 3:0.

1 polubienie

Pozdrawiam z Gelsenkirchen :england:⚽😎

8 polubień

Ale to jest beton. Nie da zagrać Gordonowi czy Palmerowi. Niech już odpada ta Anglia, a Southgate traci posadę.

1 polubienie

Kusi postawić 100 na Słowaków.

Tak mi się przypomniało, że w składzie Anglików jest też Toney, dotychczas nie dostał ani jednej minuty na tym Euro, nie wiem co ten Southgate chce udowodnić. O ile Walker, Stones grają świetnie, to cała reszta jakoś naprawdę badziewnie.

Toney, Palmer, Gordon, Anglikom sily w ataku może pozazdrościć każda drużyna na Euro. Ale wiadomo, że wyjdą Foden/Kane/Saka, niezależnie od formy.

1 polubienie

Foden to jest w formie. Ale gra na totalnie nie pasujacej mu pozycji. I co chwile probuje dublowac pozycje Saki a na prawej jest Jude.

Anglicy nadal tragiczni. Słowacy ich cisną.

sędzia mocno narzucił tempo z tymi kartkami

Anglia chyba w 10 dziś skończy 20 minut, a już tyle agresywnych fauli.

Walker dziadu skończ reprezentacyjną karierę.

Beton się kruszy. Brawo Słowacy!

Wielcy słowianie niszczą wyspiarzy xD

Primadonny wuefisty dostają w czapkę, no kto by pomyślał :joy: Pisałem, że jeszcze jeden mecz i futbol wraca do domu, brawo Słowacy :muscle:

Może Słowację przejdą po jakiś karnych wymęczonych xD

Na początku turnieju kibicowałem Anglii, ale za zeszmacenie Trenta zero współczucia dla Angoli. Niech Virgil i Gakpo wygrają Euro

2 polubienia

Jak to źle wygląda to głowa mała. Tam nie ma nic, szybkości, zaskoczenia, presji, zgrania. Tego nie idzie oglądać.

1 polubienie

Wydaje się, że to euro pokazuje jak zawodnicy z topowych lig są zajechani. Brawo UEFA brawo FIFA dołożymy jeszcze z 10 meczów w LM, po 5 na ME I dorzućmy że 2 turnieje co 4 lata…

1 polubienie

Nie ma drużyny są indywidualności. Brak Palmera w składzie to jest kpina.
Wszystko wolno grane bez pomysłu mi się wydaje że Gareth stracił szatnie i niewielu chce za niego umierać.

4 polubienia