Mistrzostwa Europy 2024

Wie ktoś może dlaczego nie uznali bramki Niemców?

Sądzę, że mógł być tam faul bodajże Gundogana, z powtórki z kamery zza bramki było to widać, jak przeszkadzał Schmeichelowi. Albo strzelec bramki w “5” też faulował bramkarza. Var chyba tłumaczą decyzję sędziowie (nawet nie wiadomo czy było sprawdzane).
Ale nawałnica Niemców, ciekawe czy się zmęczą albo czy Duńczycy zaczną się mylić. Na razie Schmeichel MoTM.

Z innych rzeczy to zwróciłem uwagę, że producenci sprzętu zaczynają robić koszulki z długim rękawem jak dawniej, całe, jak grał np. Carragher, a nie koszulka pod spodem i na to krótki rękaw. Tak grał niedawno chyba jakiś zawodnik Sheffield United w PL, a teraz Havertz.

Faul Schlottebecka.

osobiście mam nadzieję na odpadnięcie Niemców. Niech to bedzie turniej pełny niespodzianek. Po fazie grupowej z grona najsilniejszych drużyn najlepiej prezentowały się kadry Niemców i Hiszspanów. Jeśli obie reprezentacje odpadną na początku fazy play-off to końcowy zwycięzca bedzie wielką niewiadomą

Chyba bardziej blok Kimmicha.

Ostro tam nachrzania :). Przerwanego meczu przez pioruny to nie pamiętam.

@Roan Tak, pewnie też. Ogólnie fajny stadion. Prysznic w niektórych miejscach w cenie bilety.

Nie tylko pioruny, pokazywali, że grad też padał.

Tymczasem Wichniarek w studiu nazwał Trenta “zawodnikiem beznadziejnym” w kontekście kadry i jego pozycji w pomocy. Gallagher za to pokazał klasę, co nie?

Obaj są do dupy na tych mistrzostwach, choć krytyka Trenta jest przesadzona.

1 polubienie

Przecież nawet ten wielki Rice nic tam nie gra w pomocy. Zresztą ktoś tam w ogóle dobrze gra? Najlepsze recenzje zbiera środkowy obrońca Guehi w reprezentacji, która ma największy wybór ofensywnych dział to wiele mówi.

Wichniarek to też ekspert jak się patrzy, nigdy za nim nie przepadałem jako piłkarzem, a potem w studio.
Cała Anglia gra słabo i beznadziejnie.

Ale wałek, widać że Anglicy na Var…

@everlast kiedys nam w podobnych okolicznościach anulowali, chwilę wcześniej był na spalonym i przed bramką

Teraz karny w drugą stronę, jaja straszne…

Edit. Dali w końcu powtórkę tam o włos był asystujący na spalonym

jakim cudem tam był spalony? przecież pilka nie leciała do niego jak był na spalonym.

Karny dla Niemców prawidłowy, ale odebranie gola Danii nie rozumiem.

Ależ te wykonywanie karnych w taki sposób mnie irytuje, jest w końcu ten przepis, że nie można się zatrzymywać, musisz to robić w jednym tempie czy jak to tam brzmiało?
I tak uważam, że sędzia dobrze prowadzi to spotkanie, nie jego wina, że VAR uznał minimalnego spalonego przy golu Duńczyków.

1 polubienie

AHAHH co ten Havertz :rofl: :rofl: :rofl:

Tak w stylu Darwina :rofl:

1 polubienie

Hojlund to jest wiekszy “ogór” niz Nunez a kosztowali podobnie.

Też mnie rozczarowuje, nic nie dał Danii na tych mistrzostwach.

I miałem dobre przeczucia co do Helwetów-zasłużona wygrana i obrońca tytułu jedzie do domu :smile:

Duńczycy nie mieli szczęścia(ten centymetrowy! spalony) i kogoś innego w ataku niż Höjlund “zaprzepaszczacz” szans a Niemcy umieli wykorzystać swoje okazje.

Czyli narazie mam 100 % celnośći typów :muscle::rofl:

Ponoć GS chce na Słowaków wpuścić Mainoo zamiast Gallaghera lub Trenta.

1 polubienie

I co ważne, w sumie jako jedyny w jakimkolwiek meczu wskazałeś zwycięstwo drużyny, która jest niżej w rankingu FIFA👏