Mistrzostwa Europy 2024

Za dużo naoglądałem się Realu i tych ich słynnych zwycięstw z dupy. Anglia to podobny przypadek.

Wielkie turnieje pokazują, że w piłce nożnej piękna gra jest nic nie warta, liczy się tylko to aby strzelić w odpowiednim momencie jednego gola więcej niż przeciwnik.

2 polubienia

A co w tym dziwnego? To łyżwiarstwo figurowe, żeby liczył się styl?
Anglicy sa minimalistyczni, grają na 1-0 lub 2-1, ale to są wyniki premiujące awansem. Jeśli Szwajcarzy zagrają efektownie, a Anglicy im strzelą na 1-0 i dowiozą wynik to kto zagra w półfinale?

Otóż to. Pisałem to niedawno - w tym sporcie nie chodzi o ładne granie, tylko o wygrywanie. Bardzo często pokazuję to Real Madryt, dziś Anglia, czy kiedyś zespoły Mourinho.

Przecież ostatnie turnieje wygrała Argentyna i Włochy. Obie te ekipy grały ładnie w piłkę. Natomiast oba finały przegrały brzydko grające Francja i Anglia.

2 polubienia

Mają najlepszą defensywę tylko kiedy prowadzą. Jeżeli będą przegrywać to zespół dobrze kontrujący ich wydyma

Toney to w obronie nic kompletniw nie daje. Stoi i sobie patrzy, nawet nie biega zbytnio.
A Gareth każe sie bronic w swoim polu karnym.

Wyjątek potwierdza regułę. Zawsze można cofnąć się troszeczkę dalej w czasie i przypomnieć Portugalię która wygrała Euro z ledwo 1 wygranym meczem w 90 minutach, albo Hiszpanię co grała na 1:0 w każdym meczu w 2010. Albo dowolne zwycięstwo Realu w LM w ostatnich latach.

Ta morda Pickforda, paskudny jest

10 polubień

Ależ szkoda Słowaków. Szwajcaria dysponująca większą jakością zniszczy Anglików.

@el_pistolero chętnie bym mu przywalił. Taki typowy cwaniaczek z mordy.

1 polubienie

Pytanie czy te 120 minut im nie da w dupę. Widać że są wypompowanie fizycznie

Napisał stary przeciętny użytkownik tego forum.

1 polubienie

Hiszpania 2010 grała brzydko w piłkę? Ciekawa opinia.

Wniosek jest taki, że można wygrać grając ładnie lub brzydko. Na pewno wygrywać grając ładnie dla oka jest trudniejszą ścieżką i wymaga więcej pracy niż ustawić drużynę defensywnie pod kontry.

1 polubienie

Nie będzie drugiego takiego piłkarza jak Jude

Eeeeh miec taką możliwośc zakontraktowania go i to przewalić

Szkoda…

1 polubienie

Jakby klub miał tak a możliwość to by go zakontraktował … Nie stać nas na niego było i tyle skończone już tej temat .

1 polubienie

To co, powtórka z poprzedniego meczu?
W Europie już nie ma słabych drużyn xd oprócz nas

3 polubienia

Jak ja bym bardzo chciał by nasi kopacze grali z taką samą walecznością jak Słowacja czy Gruzja dziś. Pokazali, że gra z tym orzełkiem na piersi coś dla nich znaczy i nie boją się o kostki, żeby tylko nie mieli problemów w klubach, bo to one im płacą gruby hajs. Ech, chyba się nie doczekam.

1 polubienie

Ależ ten Rodri to jest kozak.

1 polubienie

U nas to wiadomo co na pierwszym miejscu, vlogi, instagramy i tiktoki. To sie zgadza i już chłopaki opoczywają. Dzialacze też sobie pojechali, pojedli, popili. Ważne że honorowy remis mamy i fajrant.

1 polubienie

Sweet Caroline… :england:⚽💪🤣
Razem z synem nie żałujemy a wręcz przeciwnie, że byliśmy na stadionie.
Mecz nie był oczywiście jakimś wielkim spektaklem ale trzymał w napięciu do ostatniej minuty!
A atmosfera fantastyczna.
I gol Jude’a… palce lizać i stadiony świata :smiley:

I jeszcze wielkie brawa dla Słowaków, których było mi autentycznie szkoda ale cóż “football bloody hell” :grimacing:

EDIT: Gareth do ulubieńców przeciętnego kibica :england: nie należy

1 polubienie

Anglicy nie są minimalistyczni ani pragmatyczni, oni są po prostu chvjowi.
Real odpowiedniki Słowacji czy Słowenii goli po 5-0, gdyby Anglia w tym stylu eliminowała Hiszpanię, Portugalię, Francję czy jakichś Niemców mógłbym to faktycznie uznać za pragmatyzm ale oni mają ciężary z jakimiś reprezentacjami nawet nie drugiej a 3 kategorii a ktoś ich tu do Realu porównuje :smiley:
I ja z tego powodu jestem bardzo zawiedziony, mając taką pakę grać takie coś to aż wstyd.

4 polubienia