Mistrzostwa Europy 2024

Daj tą sytuację Tierney’owi w meczu Liverpoolu i nie ma gola :slight_smile:

4 polubienia

Kto dzisiaj wychodzi?

  1. mecz:
  • Belgia
  • Francja
0 głosujących
  1. mecz:
  • Portugalia
  • Słowenia
0 głosujących

Bramka przewrotką w ostatniej minucie meczu na wagę uratowania awansu to nie powód do domy?

Ile genialnych bramek, legendarnych, pamiętanych do dzisiaj padało w… gównomeczach. Ibra z Anglią w sparingu. R.Carlos pamiętny strzał fałszem też sparing. Nie bądź start śmieszny że mecz o ćwierćfinał nie daje piłkarzowi prawa do ekstazy radości.

1 polubienie

CO innego eksplozja radości, co innego stanie i pozowanie do zdjęć( już chyba z 2 minuty po bramce), szczególnie, że to nie była własnie bramka na wygraną tylko na remis w doliczonym czasie…
Ja mu nie bronie się cieszyć, nawet stać 90 minut i pozować do zdjęć. Tylko po prostu mi się to nie podobało i tyle, to nie można mieć już własnego zdania :smiley: ?

Rozumiem że to ironiczne, bo dosłownie na tym zdjęciu które wstawiłeś widać, jak bramkarz musi się wychylać zza Moraty żeby zobaczyć piłkę.

4 polubienia

Wychylił się już wcześniej przed momentem uderzenia piłki przez Rodriego.

4 mecze w 1/8 i cztery celne typy z mojej strony :muscle: :rofl:
Ok trudne to nie bylo choc chyba niewielu tutaj stawialo na Helwetow w przeciwienstwie do mnie.
Dzisiaj powinienem dobic do 6 trafien!

Szalona radość naszych po ledwo wyszarpanym awansie, kilka sekund po końcowym gwizdku :wink:

Mieli zabukowany urlop od 1 lipca i plany wzięły w łeb :wink:
W cwiercfinale spotkanie ze starym znajomym z Liverpoolu

Niech ktoś im powie, że nie grają w rugby… Żenujący mecz

Belgia… stracone pokolenie!

Król strzelców tych ME “own goal” :rofl:

1 polubienie

Francuzi równie mocni jak Anglia. Grają kaszanę, ale zawsze jak nie karny z dupy to samobóje wchodzą.

Ale zabawne jest to, że taki pewnie będzie finał :slight_smile:

Francja dużo mocniejsza od Anglii. Środek obrony i pomocy jest jest nie do przejścia, a także ich gracze ofensywni solowymi akcjami są w stanie robić większą różnice. Nie grają piękniej piłki ale są najbardziej kompletną ekipą do wygrania Euro.

Pół żartem, pół serio, Belgom zabrakło…Origiego :wink: a tak szczerze, to naprawdę słaby mecz, mało sytuacji, Belgowie nie pokazali też nic wielkiego.

Palhinha musi dziś uważać aby nie dostać drugiej żółtej kartki (co w jego przypadku będzie ciężkie) tak samo jak CR7.
Liczę, że wtedy w ćwierćfinale (jeżeli nie będzie zaraz niespodzianki) wyrzucą za burtę bezpłciowych Francuzów :grinning:

ten Inacio taki świetny, że przegrywa rywalizację z 80letnim Pepe :smiley:

4 polubienia

Dziwna decyzja Martineza, gdzie jest Lią?

@ynwa19 wiem, żartuje przecież ;p

1 polubienie

Przecież biega Lią tylko, że jako Leao :rofl:

I niech CR7 w końcu strzeli tego gola bo już mi szkoda chłopa😬

@el_pistolero wiem, że żartujesz😄

O co chodzi z tą Portugalią, że 40 latek z Arabii gra w ataku?

Czytałem przed chwilą, że Ronaldo strzelał już 58 wolnych na dużych turniejach i zdobył jedną bramkę. Serio, nie jest to normalne. Biorąc pod uwagę całą karierę, to oczywiście jeden z najlepszych piłkarzy wszechczasów. Ale prawda jest taka, że taki Bruno Fernandes lepiej wykonuje wolne. Ronaldo przestał dobrze strzelać z wolnych chyba z 10 lat temu, a reprezentacji gwiazdor musi mieć wszystkie :joy: