Mistrzostwa Europy 2024

Jak chodzi o Ronaldo, chyba faktycznie uwierzył że Saudi liga nie jest daleko w tyle za europejskimi no i to pewnie go mocno zgubiło.

@Hmmmmmm no to kogo ty byś kupił jeśli nie takiego “cudaka” jak Calafiori, Yoro czy Hincapie? Hmm?

1 polubienie

Dla mnie on nie wyglądał nigdy na gościa nawet za połowę kwoty, którą wydała na niego Barcelona, byłem w ciężkim szoku jak zobaczyłem z jaką ofertą wyjechali. Dla Liverpoolu był oczywiście bezcenny biorąc pod uwagę jak wyglądał wtedy skład. Ale on sam, umiejętności niezaprzeczalne oczywiście, ale wieczne wahania formy, mecze koło których przechodził, albo był gaszony jak pet przez gości typu Lee Cattermole. Jak na moje oko on nie wyglądał na gracza wokół którego powinno się budować skład a mniej więcej na takiej pozycji przecież grał.

35 strzałów,

Znamy chyba wszyscy lepszy przykład :face_with_hand_over_mouth:

Obstawiałem, że przejdą Niemcy i Portugalia, obstawiłem też, że przejdzie Szwajcaria i Holandia :thinking: :thinking:

Niby tak ale było co najmniej kilka akcji z obu stron w tej dogrywce, które powinny skończyć się golem, w tym dwie w ostatnich dwóch minutach meczu
Jutro przecierpieć jeszcze Anglię, i czekać na kolejne męki w meczach półfinałowych z udziałem Francji i Hiszpanii. Słabe te euro pomimo pojedynczych meczów, dzisiejszy był ok pomimo tego co bredzili komentatorzy i wielu osobom chyba ten komentarz mocno wszedł na głowę bo powielają to samo.

Fakty :grinning:
Były 3 statystyki przed meczem SPA-GER.
Pierwsza popierana przez mnie i mówiąca, że od 1984 roku gospodarze nie zostają mistrzami Europy.
Druga, że Hiszpanie nie wygrywają z drużynami grającymi u siebie.
I trzecia mówiąca o tym, że lepsze drużyny w domu na ME zawsze dochodzą do półfinału.

Fajnie, że moja została podtrzymana :muscle::grinning:

Pio pio pio xD (chociaż nie wiem czy się od kida łapał)

Ale to są jaja. Jak?

Nie widziałem tego na żywo bo byłem w pracy jeszcze i oglądałem małymi fragmentami

Ale wiesz, że wcześniej Füllkrug był prawdopodobnie na spalonym i /bądź opanował piłkę ręką?

Angielski sędzia uznał, że to był naturalny ruch :rofl: Taylor ładnie przekręcił ten mecz.

Typowanie 2 na 2 choć wolałbym CR7 dalej ale beton Martinez to zawalił moim zdaniem!


To by było ciekawe i może w końcu Trent by zagrał dobre spotkanie

@ynwa19 za kilkanaście godzin się przekonamy :sweat_smile:

Akurat, nie ma szans na takie coś z betoniarzem Garethem!

Co do meczu Hiszpania - Niemcy. Moim zdaniem źle się ta drabinka ułożyła. Ten mecz to był przedwczesny finał. Patrząc na to jak słabo gra Francja czy Anglia, jak również grała Portugalia - to Niemcy zasłużyły na bycie w strefie medalowej. Tymczasem awansowała Francja która nie strzeliła gola z gry w 5 meczach… A także pewnie awansuje kopiącą się po czołach Anglia która była kilkadziesiąt sekund od odpadnięcia ze Słowacją. Mecz Niemców z Hiszpanami był wyrównany. Sędzia robił błędy w dwie strony bo np. Kroos nie powinien dotrwać do końca meczu na boisku. Inna sprawa że Niemcy zmarnowali sporo okazji a dobrze bronił Unai Simon

Taki wuj jak komin Batorego.
Co to oznacza przedwczesny finał?
Kto bronił Niemcom przegrać ze Szwajcarami?
Drabinka jaka jest każdy widzi.
Może od razu zrobić jedną ligę jak w nowej lidze mistrzów?
Ha tfu!
Dlatego później futbol wygląda jak wygląda.
Jedynie właśnie euro i od czasu do czasu mundial są ciekawe bo nie ma kombinowania z “przepychaniem” mocarzy do ostatniej fazy rozgrywek.
Dzięki temu Czesi, Dania czy Grecja byli mistrzami europy

1 polubienie

Ogólnie piłkarsko bardzo słabe mistrzostwa, widać duże zmęczenie najlepszych

Niemcy nie przegrali ze Szwajcarią. I Niemcy i Hiszpania wygrały swoje grupy przecież…

To by się dopiero murowały drużyny, bo bałyby się stracić bramkę. To byl idiotyczny pomysł, który na szczęście szybko padł. Co do Mbappe się zgadzam, tragiczny turniej. Ale co Dembele, kolejny ,król chaosu", wniósł do gry żabojadów, to aż się zdziwiłem xd
@lfc257
Kabutowi chodziło o to, że jak Niemcy nie wyrównaliby w końcówce, to by się dostali do górnej drabinki.

Obrzydzenia dostaję na myśl, że Francuzi ślizgają się gorzej niż Grecja w 2004.
W 5 meczach w regulaminowym czasie strzelili 1 gola i to po karnym, a grają w półfinale. Nieprawdopodobne.

1 polubienie

Tytuł dla Anglii-to z sentymentu albo dla Hiszpanii czyli najlepszej drużyny tego turnieju moim zdaniem.

Ok :tangerine::tangerine::tangerine: też byłyby w porządku :grinning:

1 polubienie

Oglądałem mecz Kanada-Wenezuela, ciężko porównywać po jednym meczu, ale tamto spotkanie znacznie ciekawsze i bardziej intensywne niż oba europejskie ćwierćfinały.

1 polubienie

Hiszpania absolutnie nie zachwyca. Niemcy mieli ich na widelcu i tylko cud sprawił, że są w półfinale. Hiszpanie kosili ogórki na tym Euro. Przyszedł poważniejszy rywal i gacie pełne.

Zapewne jednak dojadą do finału, bo Francja to jeszcze gorsza tragedia.

Dlatego Niemcy mogli przegrać ze Szwajcarami i byliby w drabince po drugiej stronie z Anglią i Holandią.

Wiecie dlaczego Real przez 30 lat nie zdobył ani razu PEMK?
Dlaczego Liverpool zdobył tylko 4 puchary zamiast 8 na przełomie lat 70-80?

Właśnie dlatego, że nie było ustawiania losowań i reguł pod mocarzy.

Więc proszę skończyć z tą nowomową partyjną, że przedwczesny finał, źle drabinka skonstruowana itp itd.