Mistrzostwa Europy 2024

Okazuje się że trudniej jest ominąć piłkarza niż chorągiewkę? Stare, znałem.

1 polubienie

Sytuacja sytuacji nierówna, bardzo na siłę chcesz być kontrowersyjny. Ja bym dał czerwo i zawieszenie na 10 meczy Picfordowi, ale bez karnego jeżeli tam był faul po oddanym strzale, bo tego nie pamietam

W ogóle Mainoo profesor, kawał grajka ma United.

@everlast o i można na spokojnie ;d No szanuje jak najbardziej zdanie, może większość myśli tak jak Ty, ja to widzę trochę inaczej. Chociaż z tym składaniem do strzału widząc wjeżdżającego zawodnika drużyny przeciwnej mnie trochę przekonałeś rzeczywiście :slight_smile:

10 piłkarzy Liverpoolu mogłoby grać w składzie Anglii, a i tak bym im nie kibicował z uwagi na Pickforda. Nienawidzę gościa wręcz obsesyjnie.

3 polubienia

Jeszcze ta gówniana Anglia bedzie w finale. Mam nadzieję ze Hiszpanie ich rozdepczą.

tak tylko chyba grałeś/ grasz w piłkę i wiesz, że jak widzisz zbliżającą się wyprostowaną nogę to inaczej sie składasz do strzału, niz jak nikt w Ciebie nie wchodzi. Więc jakby Dumfries nie leciał nakładką to może by to strzelil. Poza tym to ewidentna nakładka była. Kiedyś chyba za nakładki w polu karnym dawali wolny pośredni? Albo to na podwórku tak było :smiley: Tak czy inaczej dla mnie to jest faul, nie możesz sie w spokoju złożyć i wjeżdza na koniec w Twoją stopę.

Pamiętam, że kiedyś Mane był w ten sposób sfaulowany i wtedy orzeczono, że faul był już po strzale, więc nie miał znaczenia. Ale to było jeszcze przed VAR’em, a poza tym co chwilę zmieniają jakieś szczegóły w przepisach, ciężko nadążyć.

1 polubienie

Ten Mainoo to gra jakby miał 30 lat, a nie 19. Ale sie trafiła perła na OT.

1 polubienie

A to akurat zalezy od zawodnika bo ja np. I tak bym strzelał jak najlepiej bym mogl i nie patrzylbym cxy ktos ma noge przede mną. I jestem przekonany ze Kane rowniez zrobil to jak najlepiej mogl, przypominam to jest półfinał tu nie licxy sie bol.

Remis to beton nic nie zmienia :joy:

Kolejna dogrywka byłaby dla :england: pod względem kondycyjnym.
Przekonali się już o tym Chorwaci na MŚ 2018
Grać ku… a mać! :rofl:

Podobnie jak wczoraj druga połowa senna. Bez konkretów, klepanie piłki z dala od pola karnego. Albo wpadnie jakiś farfocel albo kolejna dogrywka.

jak będzie spalony, to błąd Fodena, za późno podał

Co uszy krwawią od komentatorów… :rofl::rofl:

@AleksanderFa o kurde jak?

Poszukam na finał, bo pewnie będę oglądał z żoną, a właśnie mi marudziła , że oglądamy a nic nie rozumie, a oglądałem na TVP, bo na urlopie jestem.

Jednak dobrze zrobiłem, że odpaliłem ten mecz dopiero od 60 minuty :sweat_smile:

Można włączyć angielską wersję na TVP.

@Lapaino na komputerze w prawym górnym rogu są ustawienia. A w telewizorze wiem, że w LG musisz kliknąć Enter i na dole są ustawienia. W innych markach pewnie podobnie.

Southgate jaki nos do zmian :smiley:

No i beton w finale.

Akcja rezerwowych, których tak Southgate nienawidzi :joy:

1 polubienie

No cóż… szkoda. Wolałem Holendrów w finale, ale pozostaje w takim razie kibicować Hiszpanom, bo przecież Anglicy tak obrosną w piórka, gdy wygrają, że to jest niepojęte.

1 polubienie

Hiszpanie (i ich fani) to niby się nie puszą po wygranych turniejach?