Mistrzostwa Europy 2024

A ja się cieszę, bo takiego zestawienia w finale jeszcze nie było

Yeeeees :england:💪😃
Super Watkins!

I dobrze final przewidziałem i to już w trakcie ćwierćfinałów :stuck_out_tongue_winking_eye:
Teraz ku zasmuceniu sporej części forumowiczów muszę powiedzieć, że Anglia to wygra.
Mają sporo więcej indywidualnej jakości od Hiszpanii i dyscypliny taktycznej.
Mają niby dzień przerwy mniej, ale myślę, że to wkalkulowane w koszta.
Więc stety, niestety Angole to biorą :crazy_face:

1 polubienie

Zapomniales ze Anglia ma Kane?

I ta dyscyplina taktyczna mnie rozśmieszyła

2 polubienia

Jak Anglia nie wygra teraz finału, to już nigdy nie wygra.

1 polubienie

Kibicujesz klubowi z Anglii i jesteś w finale za Hiszpanami?

Swoją drogą fatalny występ Rice i nie wiem dlaczego nie wszedł Trent przy takim meczu kolegi.

Niestety beton w finale to oznacza, że będzie się trzeba z nim męczyć też na MŚ.

Finału nie obejrzę, bo obu ekip nie lubię.

Żeby nie było jak z Brzęczkiem. Był beton, były jeszcze jako takie wyniki. Przyszedł “finezyjny” Souza i nasza kadra od tej zmiany leci po równi pochyłej

Aha, to jak moj klub jest z danego kraju to mam za nimi byc? W dodadku z Liverpoolu to tam jest tylko 2 rezerwowych a w Holandii bylo 2 podstaowych :slight_smile:

1 polubienie

Te ciule z Anglii powinny odpaść ze Słowacją

Jak co rok jest inny trener to trudno o jakiś postęp.

Pozdrawiam “ekspertów” wieszczących Anglii odpadnięcie na każdym kolejnym etapie, bo przecież “brzydko grają”.

Mieli odpaść ze Słowacją, Szwajcaria to w ogóle miała się po nich przejechać jak walec, Holandia w sumie też. Teraz przez 4 dni będzie powielana narracja, że Hiszpania to już na pewno ich rozjedzie. A tu Southgate na luziku robi mistrza.

2 polubienia

Jak Southgate im nie przeszkadza to potrafią grać. Ja bym wystawił Watkinsa od 1 minuty kosztem Harry’ego Pechowca.

@CichyFan ale to nie jest kwestia geniuszu Southgate’a tylko tego że mimo braku dobrego selekcjonera to ten zespół angielski ma po prostu mocarny potencjał.

Spokojnie kloc Kane juz dobrze zadba aby Anglia nir wygrała (klątwa)

Samym mocarnym potencjałem się turniejów nie wygrywa. Tak jakby mało było przypadków, gdzie trenerzy marnotrawią wielki potencjał kadrowy drużyny. Pierwszy lepszy przykład: Klopp z Liverpoolem w latach 2021-2024.

Szwajcaria jak walec, odpaść ze Słowacją. Dobre, dobre

Mam nadzieje, że on trolluje :smiley:

1 polubienie

Jestem Polakiem, nie Hiszpanem, nie Anglikiem.
Kibicuję klubowi z miasta, które akurat za Anglią samą w sobie nie przepada, więc… w czym przeszkadza kibicować Hiszpanii? Ja byłem za Holandią ze względu na GRAJĄCYCH zawodników Liverpoolu, bo w Anglii na ławce beton (nie żeby Holender był lepszy). Weź wracaj do topicu z Nunezem lepiej.

3 polubienia

Z przebiegu meczu to Anglia chciała bardziej i zasłużyła na finał. Holandia nie pokazała za wiele, bez sytuacji, bez przekonania i konkretów. Zawiedli jak wczoraj Francja.