Mistrzostwa Europy 2024

I po co te prowokacje? Liczysz, że Ci odpowiem wulgarnie i będziesz mógł zgłosić konto do bana? Zapomnij :slight_smile:

Swoją drogą dziwne, że Holandia z tak marnym bramkarzem dotarła aż do półfinału. Przecież to jest poziom jeszcze niższy niż Kelleher, czyli broni dopóki leci prosto w niego. Chociaż i tak Foden zrobił mu kanalek.

Wytłumacz mi mordo dlaczego dzisiaj sędzia doliczył dwie minuty (bramka padła równo w 90 minucie, wznowili grę w 93 minucie, skończyli w 95 minucie), a ze Słowacją było 5 minut.

Ten turniej ssie, bo sędziowie faworyzują lepszych od początku. Każda kontrowersja na korzyść faworyta. Szybko o tym gownie zapomnę

1 polubienie

może w ogole nie oglądaj :smiley:

Ten Felix Zwayer to ogólnie ciekawy typ, bo kiedyś miał bana 6 miesięcy za ustawianie meczów jako sędzia. Ja nie wiem jak oni to robią, że zawsze uchodzą na sucho.

Sedzia niemiec to musiał dostac minimum półfinał

Przecież przy obu bramkach bramkarz był bez szans, więc nie rozumiem dlaczego się go uczepiłeś.

England have created an average of 0.88(xG) over their Euro 2024 matches.

For context, Luton Town averaged 1.23(xG) in Premier League games last season.

Wszystkie dane mówią, że ten turniej jest fatalny. Mało brakowało do finału Francja-Anglia, który idealnie oddawałby klimat tych rozgrywek. Szkoda, że Niemcy tak szybko trafiły na Hiszpanię, bo to byłby godny finał

1 polubienie

A pamiętacie jak na MŚ doliczali w każdym meczu 10 minut? Wytyczne znowu zmienili? Co się stało z tym sportem? Kiedyś myślałem, że za kontakt już po strzale (niecelnym) nie będzie karnego, a tutaj niespodzianka

1 polubienie

W 1/8 7 z 8
W ćwierćfinale 4 z 4
I w półfinale 2 na 2

Kurde sam się siebie boję i trzeba było aplikować na trenera LFC :muscle::rofl:

W finale za :england: naturalnie choć doceniam klasę Hiszpanii.
Kiedy jak nie teraz :trophy:

Sweet Caroline… :sunglasses:

gość wjezdza nakladka, a Ty zdziwiony, że karny?

Myślę że ten turniej pokazuje duży kryzys w futbolu. Brak jest gwiazd tej wielkości co kiedyś. A na pewno jest ich zdecydowanie mniej. Anglicy grając totalną padakę są w finale. Francja która też grała bardzo słabo doszła do półfinału. Kiedyś by to nie przeszło. Hiszpania ma naprawdę udany turniej i oni zasługują na zwycięstwo. Anglicy zawdzięczają finał głównie łatwej drabince i sporej dozie szczęścia

Ile razy Salah dostawał kopniaka zaraz po oddaniu niecelnego strzału? Tłumaczyłem to sobie, że po strzale się nie liczy, ale znowu coś zmienili. Złodzieje

Takie pytanie, dlaczego az tak kibicujesz Anglii?

Po prostu nie wie, że Scousers nienawidzą Anglii jako państwa. Dużo ludzi tutaj zawsze się dziwi kiedy Anfield buczy podczas hymnu Angoli

1 polubienie

Ten turniej to podsumowanie tego, jak smutna stała się piłka reprezentacyjna. Zawodnicy przemęczeni sezonem, drużyny grające turbo zachowawczo, co po części wymuszone jest systemem rozgrywek. Większości meczów na tym (i nie tylko na tym) turnieju nie dało się oglądać.

Moim zdaniem turnieje reprezentacyjne w piłce nożnej powinny zostać zlikwidowane, bo nie mają najmniejszego sensu w tym akurat sporcie.

W Europie. Obejrzałem trochę Copa America i zupełnie inny poziom intensywności. Szkoda, że większość meczy o trzeciej w nocy

To tylko moja opinia i każdy oczywiście ma prawo kibicować komu chce, ALE kibicowanie w meczu o mistrzostwo Europy m.in. Jordanowi Pickfordowi jako kibic Liverpoolu jest wręcz trochę zawstydzające. Nigdy w życiu nie byłem tak bardzo za Hiszpanią jak teraz, a nawet tę generację z Yamalem i Williamsem da się lubić za ich styl gry. Vamos!

7 polubień

Nie jest ci wstyd pisać takie idiotyczne posty?

Zdziwllbys sie co ja wiem w temacie historii a w szczegolnosci angielskiej :smiley:
A dlaczego kibicuje Anglii-juz pisalem,ze ogolnie jestem za druzynami z Wysp Brytyjskich.Tak jakos to sie zazebilo skoro jako dziecko zaczalem sciskac kciuki za LFC,interesowac sie liga angielska ale takze szkocka na przyklad .
Syn tez oprocz naszej repki trzyma z “Angolami” :smile:

Ktos napisal o Pickfordzie jako powod antypatii do druzyny Southgatea a ja z kolei nie trawie Rodriego (choc to oczywiscie fantastyczny pilkarz) a mimo to nie mam nic przeciwko Hiszpanii ale w finale mogliby przegrac.

Ogolnie to jest tak,ze jeden lubi The Beatles :grin: a drugi Rolling Stones :man_facepalming: czyli kazdy ma swoje upodobania,ktore bywaja czasami dziwne dla otoczenia.

PS w zyciu nic praktycznie nie jest czarno-biale bo gdyby tak bylo to najpozniej jako nastolatek musialbym “wypowiedziec” LFC kibicowanie poniewaz miasto Liverpool ma w duzej mierze orientacje lewicowa a ja komuchow po prostu nienawidze :rage:
Ot paradoks,ktory mi akurat nie przeszkadza :joy:

Juz wczoraj pisalem EWIDENTNY KARNY! a Neville znow probuje byc kontrowersyjny i pierdzieli glupoty.
Taki przyklad: zawodnik druzyny A wybija pilke na aut.W tym czasie gdy “gala” opuscila juz jego stope to zawodnik druzyny B “wjezdza” w niego korkami od tylu faulujac goscia.
I co mamy dac rzut z autu dla B bo facet z A nie mial juz pilki? Nie wyglupiajmy sie!
Obojetnie czy futbolowka jest jeszcze w akcji czy nie faul to faul a w polu karnym za to jest jedenastka.
Przynajmniej ja w ten sposob rozumuje niedozwolone zagrania w tej dyscyplinie.
Co oznacza tez zolta badz czerwona kartke dla pewnego goscia z Evertonu przed laty.

3 polubienia

To chyba najgłupsza wypowiedź jaką tutaj widziałem albo nie zrozumiałem żartu. Turnieje reprezentacyjne cieszą się zdecydowanie największym zainteresowaniem bo często docierają do odbiorców którzy na co dzień nie interesują się piłką. Atmosferę piłkarskiego święta np. podczas finału LM poczujesz tylko w mieście gospodarzu i miastach których kluby walczą o trofeum. A podczas Euro czy Mundialu masz to w dziesiątkach czy setkach miast w całym kraju który aktualnie gra.
Zgodzę się, że poziom rozgrywek klubowych jest wyższy niż reprezentacyjny ale cała otoczka i atmosfera wokół jest zdecydowanie na plus dla reprezentacji. Na obronę reprezentacji w turniejach finałowych poziom jest moim zdaniem bardziej wyrównany niż w LM czy ligach krajowych. Na tym euro doszło tylko do jednego pogromu 5:1 gdzie w rozgrywkach klubowych takie wyniki a nawet wyższe są na porządku dziennym. Jest wiele klubów które grają antyfutbol i też ciężko się je ogląda.
Również 90 % zawodników mając za wygranie Mistrzostwa Euro lub Mundialu bez wahania oddało by każdy tytuł klubowy.
Podsumowując nie ma najmniejszych szans żeby piłkarskie rozgrywki reprezentacyjne zostały zlikiwdowane :smiley:

4 polubienia