Mistrzostwa Świata Katar 2022

Oj Czesiu. Za Fornalika to lepiej wyglądało.
Co on z tym ustawieniem?

od Benhakera to za nikogo lepiej nie wyglądało
za Sousy zaczynało się kleić coś w tej grze, choć brakowało wyników, pytanie czy jakby został, to by przyszły?

Ja myśle, że chłopaki trochę stresu zrzuca i na druga połówkę wyjdą nieco śmielej. Myśle, że 1-1, może przy jakimś szczęściu większym 1-0 :sweat_smile:

Fatalnie wykonany karny przez Lewego-chyba w ogóle nie patrzył co robi bramkarz🤦🏻‍♂️

Najsłabszy mecz Mundialu póki co. Ogromna w tym zasługa reprezentacji Polski, która wygląda jakby nie potrafiła prosto kopnąć piłki.

6 polubień

Dokładnie, to konkurs na najgorszy mecz turnieju mamy rozstrzygnięty, choć widzę jeszcze dwóch faworytów na horyzoncie, którzy mogą to przebić, mam ochotę naubliżać tutaj Czesiowi M. ale szkoda sensu, właśnie widzę wywiad z tym smutnym Panem i wygląda na zadowolonego , brak słów…

1 polubienie

Lepiej zremisować niż przegrać ale… to było totalne nic czyli wypociny Czesia. M🤦🏻‍♂️
Już Arabia Saudyjska może nas ustawić do pionu!

O tych naszych pizdeczkach nie ma co pisać, ale warto zaznaczyć, że Konate w pierwszym składzie Francji.

5 polubień

Widzę po komentarzach, że jednak warto bylo pójść na basen zamiast oglądać naszych orłów.
Nie spodziewałem się, że Konate wskoczy do składu Francuzów. Środek obrony jak z czasów RBL.

A tak pogardzany tu przez większość Rabiot gra w pierwszym składzie Francji…

Brawo Kangury :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

I kolejna kontuzja u Francuzów, chyba żaden inny zespół nie ma takiej plagi.
Benzema ciągle oficjalnie jest w kadrze mundialowej? Bo w rozpisce przedmeczowej było jego nazwisko. Francuzi mają niby znakomitą ofensywę, ale ławka pod tym względem już słabiutka.

Jak na razie nasi z kompletem zwycięstw, wygląda na to, ze Ibu może zaliczyć turniej w pierwszym składzie.

A jak Ibou się zaprezentował?

Oglądałem większość meczu - Ibu nieźle, przy golu zawalił raczej Pavard, który odpuścił swoją pozycję.
Konate miał sporo niezlych przerzutów na 40-50 metrów, po kornerze w końcówce blisko strzelenia gola.

1 polubienie

Uśmiejesz się do łez! Najlepsze memy po meczu Meksyk - Polska - WP SportoweFakty :rofl::rofl::rofl:

Tak na marginesie : gdzie był kur… mać znowu Zieliński??? Jak zwykle w repce nie istniał!
Dla mnie to był, jest i będzie mamyła bez cojones :egg::egg::egg::rage:

Pół biedy Zielński, bo parę razy jak miał piłkę to przyspieszył coś fajnego zrobił. Lewy za to wczoraj totalnie nic, tyle, że karnego wywalczył, którego później zmarnował. Szkoda, że tak późno Milik wszedł, bo widać, że chłopak ma jakiś pomysł na grę i go piłka nie parzy.

Weź nie żartuj z tym Zielińskim please :blush:
Nic nie grał, biegał jak zwykle z tą wystraszoną miną a jego rzuty różne i wolne to była jedna wielka katastrofa!

1 polubienie

Z tymi stałymi fragmentami to się zgadzam. Ogólnie no wszyscy byli wystraszeni i grali jakby się piłki bali. Mam nadzieję, że z Arabią trochę ogarną się, bo umiejętności ma większość tylko jakieś blokady w głowach.

Standardowa polska reprezentacja na wielkiej imprezie. Kula gówna w gaciach, a piłka parzy. Najzabawniejsze były te wszystkie kiksy i problemy z przyjęciem, które zdarzały się non stop. Z tyłu nawet nieźle. Do przodu dno i trzy metry mułu.